Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

iPhone telefonu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Unlock (atbloķēšana) 25.00EUR
Jailbrake 15.00EUR
Jebkuras programmatūras uzstadīšana 20.00EUR
Datu kopēšana un saglabašana 35.00EUR
LCD displeja+Skārienjūtīga stikla maiņa 40.00EUR
Baterijas (akumulatora) maiņa 30.00EUR
Kameras maiņa (aizmugurēja) 30.00EUR
Konektora maiņa 30.00EUR
Pogas maiņa 25.00EUR
Korpusa maiņa 30.00EUR
Mikrofona maiņa 30.00EUR
Skalruņa maiņa 30.00EUR
Vibrozvana maiņa 30.00EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 30.00EUR
iPhone remonts pēc ūdens peldes 35.00EUR
Profilakse / Tirīšana no putekļiem 25.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

iPhone mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu iPhone atradīs jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs - jūsu drošs palīgs!

iPhone mobilo telefonu remonts

Sveicināti! Pateicamies, ka apmeklējāt mūsu mājaslapu! Ja jums ir nepieciešams iPhone remonts, esam te, lai palīdzētu Jums. Mūsu profesionāla un pieredzējuša remonta komanda nodrošinās jums augstas kvalitātes remonta pakalpojumus. Neskatoties uz problēmu, ar ko saskaraties - salauzts ekrāns, problēmas ar bateriju, neuzlādējas telefons, vai citas problēmas, mēs atrisināsim jūsu iespējamos rūpes pilnībā.

Jums ir vajadzīgs remonts? Mūsu mērķis ir nodrošināt jums ātru, uzticamu un profesionālu servisu, lai jūs varētu atkal izbaudīt savu iPhone pilnas funkcionālās iespējas.

Lai saņemtu sīkāku informāciju un iegūtu remonta ieteikumus, aicinām jūs sazināties ar mums pa noradītiem kontaktiem mūsu mājaslapā. Mēs ar prieku palīdzēsim un atbildēsim uz jūsu jautājumiem.

NEDAUDZ PAR IPHONE.... KAPĒC VIŅI IR TIK POPULĀRI?

iPhone kļuvis tik populārs daudzu iemeslu dēļ:

 • Tehnoloģisko iespēju attīstība

Apple uzņēmums pazīstams ar jaudīgu tehnoloģisko iespēju integrāciju savos produktos. Piepildīts ar jaunākajām funkcijām un uzlabojumiem, kas ieinteresē gan tehnoloģiju entuziastus, gan lietotājus, kuriem patik jaunākās un modernākajās funkcijas.

 • Kvalitāte

Veidots, izmantojot augstas kvalitātes materiālus, kas padara to par stilīgu un izturīgu ierīci.

 • Dizains

Apple ir pazīstams ar savu dizaina prioritāti, nodrošinot, ka iPhone ir estētiski pievilcīgs un moderns.

 • Operētājsistēma

Izmantojama Apple operētājsistēma iOS, ir stabila, droša, un lietotājam draudzīga. Ir pieejamas daudzas aplikācijas App Store, kas piedāvā plašas iespējas un uzlabojumus.

 • Ekskluzivitāte

Apple produkta ekskluzivitāte un prestižs - piesaistījis noteiktu klientu segmentu, kas vēlas izcelties un rādīt savu sociālo stāvokli.

 • Marketinga stratēģija

Apple veiksmīgi veidojis marketinga stratēģiju, kas uzsver iPhone priekšrocības un izceļ to no konkurentiem. Arī slavenību reklāmas un lieliski organizētie produktu ieviešanas pasākumi ir veicinājuši viņa popularitāti. Bet diemžēl pat tādi ideāli telefoni, ka iPhone var sabojāties...

Izvēlēties iPhone ražošanas gadu

Izvēlēties iPhone remonta veidu

KĀDI IR VISBIEŽĀKIE IPHONE BOJĀJUMI?

 • Ekrāns

Viennozīmīgi visbiežākais bojājumu veids ir saskrāpēts, salūzis ekrāns. Tas notik, ja telefons nokrīt uz cietas virsmas.

 • Baterija

Pēc kāda laika baterijas jauda var samazināties, un tā var sākt ātri izlādēties vai nepareizi strādāt. Baterija var arī tikt bojāta, ja tā ir pakļauta nepiemērotiem apstākļiem vai nepareizai lietošanai.

 • Kamera

Kameras stikla lēca var kļūt saskrāpēta un nodilusi, kas negatīvi ietekmē uz bildes un video kvalitāti. Arī paša kameras komponenti var būt bojāti, nedarboties pareizi.

 • Pogas

Sānu pogas, piemēram, trokšņa slēdžis / ieslēgšanas / izslēgšanas pogas, var nedefektēties pareizi vai pārstāt darboties. Tas ierobežo telefona funkcionalitāti un sarežģīt lietošanu.

 • Uzlādes ports

Uzlādes ports var saskarties ar bojājumiem, kas novest pie tā, ka telefons nesajaucas, nepareizi uzlādējas. Tas bieži notiek, ja ports tiek bojāts, salūzis vai ieplombēts ar putekļiem un netīrumiem.

 • Ūdens bojājumi

Lielākā daļa modeļu nav pilnībā ūdensdroši, un tāpēc tie var sabojāties, nonākot saskarē ar ūdeni vai citiem šķidrumiem. Šādi bojājumi izraisā nepareizu darbību, problēmas ar ekrānu vai citus defektus.

 • Programmatūra

Dažreiz var saskarties ar programmatūras problēmām, palēninātu darbību vai citas nepareizas funkcionalitātes. Tas būt saistīts ar atjauninājumiem, nelicencētas programmatūras lejupielādi un citu iestatījumu problēmas dēļ. Remonts mūsu servisa centrā atrisinās tādas problēmas arī.

Ir svarīgi atzimēt, ka šie bojājumu veidi var atšķirties atkarībā no konkrētā modeļa un lietotāja uzmanības līmeņa. Lietojot telefonu ar piesardzību un veicot regulāras apkopes, var samazināt bojājumu risku.

KĀ RIKOTIES, JA TELEFONS SABOJĀJAS?

Ja jūsu telefons nekārtīgi darbojas, jums jāzvana uz mūsu servisa centru, kur mēs piedāvāsim ātru palīdzību ar garantiju.

REKOMENDĀCIJAS NO MŪSU SPECIĀLISTIEM

Izvairieties no pašlabošanās, ja nav atbilstošas pieredzes un zināšanu par ierīces remontu. Nepareizi veikta remonta mēģinājums un pats remonts mājas apstakļos - izraisa vēl lielākas problēmas un pat var bojāt telefonu neatgriezeniski.

Lūdziet speciālista padomu, ja jums ir šaubas par telefona stāvokli vai problēmu nopietnību. Speciālists varēs novērtēt situāciju un sniegt jums konkrētas rekomendācijas, lai atrisinātu problēmu.

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

Mūsu uzņēmumam ir vairākas priekšrocības, kas padara mūs par pareizu izvēli, ja nepieciešams iPhone telefonu remonts.

 • Bezmaksas diagnostika. Tas nozīmē, ka mēs pārbaudām telefonu, lai noteiktu problēmu un sniegtu precīzu atgriezenisko saiti par labošanas iespējām un izmaksām. Tas dod skaidru priekšstatu par situāciju un palīdz pieņemt lēmumu.
 • Mums ir divas ērtas atrašanās vietas Rīgā, kur tiks veikts iPhone remonts. Tas nozīmē, ka klienti ērti atrada mūsu darbnīcu, neatkarīgi no tā, kur Rīgā viņi atrodas. Tas padara mūsu pakalpojumus pieejamus un ērti izmantojamus plašām klientu grupām.
 • Laba meistaru komanda, pieredzējuši un kvalificēti speciālisti. Viņi ir apmācīti un zina, kā rīkoties ar dažādiem telefonu modeļiem, tostarp kā veikt jebkuras sarežģitības iPhone remontu. Tas nodrošina, ka mūsu klientiem ir pieejama augsta kvalitāte un profesionāla pieeja labošanas procesā.
 • Pieejamas cenas, kas ir saprātīgas un konkurētspējīgas tirgū. Mēs cenšamies piedāvāt labāko cenu un kvalitātes attiecību savā pakalpojumu klāstā.

Ja jums ir nepieciešama konsultācija / iPhone remonts, mēs ar prieku jums palīdzēsim.

Mūsu speciālistu komanda vienmēr ir gatava sniegt jums nepieciešamo atbalstu un palidzību!

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.