Stikla maiņa iPhone 11 Pro Max

Bezmaksas konsultācija

Nepieciešamā veida remonta vai bezmaksas diagnostikas pieprasījumu varat nosūtīt:
- zemāk esošajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
Stikla maiņa
30.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Brilles var tikt bojātas, neuzmanīgi rīkojoties ar tālruni, nokrītot vai sasitot, kā arī materiāla dabiskā nolietojuma dēļ. Ja stikls ir bojāts, tas var radīt problēmas ar ekrāna funkcionalitāti un sliktu attēla kvalitāti.

Kad jāmaina stikls?

Kad ir jānomaina iphone 11 pro max stikls?

  • Bojāts stikls var radīt iegriezumus lietotāja rokās un pirkstos. Ja pamanāt stikla plaisas, šķembas vai citus bojājumus, steidzami jānomaina iphone 11 pro max stikls.
  • Stikla nomaiņa var būt nepieciešama arī tad, ja tālruņa ekrānā vairs netiek rādīts attēls vai ekrānā parādās svītras, traipi vai citi artefakti.
  • Ja tālrunis ir nokritis un ir mehāniski bojāts, tas var radīt nepieciešamību nomainīt stiklu.
  • Ja nav defektu, displeja remonta laikā var būt nepieciešama nomaiņa. Šajā gadījumā jaunais stikls tiks uzstādīts kopā ar jauno daļu.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka iphone 11 pro max stikla nomaiņu drīkst veikt tikai profesionāļi. Nepieredzējis lietotājs var sabojāt tālruni vēl vairāk, mēģinot pats nomainīt stiklu.

Kādas ir pakalpojuma izmaksas?

Kad jūsu iPhone 11 Pro Max stikls ir saplaisājis vai saplīsis, tas var radīt ne tikai estētisku problēmu, bet arī ietekmēt jūsu ierīces funkcionalitāti. Daudzi īpašnieki mēģina nomainīt stiklu paši, izmantojot pašizveides metodes vai sazinoties ar mobilo tālruņu remontētājiem, kuriem nav pieredzes ar Apple ierīcēm.

Tomēr tas var radīt papildu problēmas un lielākas izmaksas nākotnē. Vēršoties pie profesionāļiem, varat būt pārliecināti par kvalitatīvu stikla nomaiņu un ierīces funkcionalitāti.

Iphone 11 pro max stikla nomaiņas cena var atšķirties atkarībā no vairākiem faktoriem. Viens no galvenajiem faktoriem nomaiņai ir izmantotā stikla kvalitāte. Augstas kvalitātes stikls var maksāt vairāk, taču tas garantē ilgstošu un uzticamu ierīces darbību.

Kāpēc remonts jāuztic Datoru veselības centra servisam

  • Mūsu centrā strādā tikai kvalificēti amatnieki, kuriem ir daudzu gadu pieredze iPhone 11 Pro Max stikla nomaiņā. Remontdarbu veikšanai izmantojam tikai profesionālu aprīkojumu un instrumentus. Pateicoties tam, mēs garantējam augstu kvalitāti un ātru apkalpošanu.
  • Datoru veselības centrs iPhone 11 Pro Max stikla nomaiņai izmanto tikai oriģinālās detaļas. Jūsu viedtālrunī netiks instalēti ķīniešu analogi un detaļas. Pateicoties tam, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu sīkrīks darbosies tāpat kā pirms stikla saplīsas.

Sniedzam garantiju visiem veiktajiem darbiem, tai skaitā stikla nomaiņai iPhone 11 Pro Max. Ja garantijas laikā Jums radīsies problēmas ar Jūsu ierīces darbību, visus defektus novērsīsim bez maksas.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts