Stikla maiņa iPhone 11

Bezmaksas konsultācija

Nepieciešamā veida remonta vai bezmaksas diagnostikas pieprasījumu varat nosūtīt:
- zemāk esošajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Диагностика
0.00EUR
Stikla maiņa
30.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Laika gaitā iPhone 11 defekti un darbības traucējumi var parādīties tālruņa kritienu vai citu triecienu dēļ. Viena no visbiežāk sastopamajām problēmām, ar ko saskaras iPhone 11 īpašnieki, ir ekrāna stikla bojājumi. Lai gan Apple padara tālruņus ļoti izturīgus, neviens nav pasargāts no negadījumiem, kas var izraisīt plaisas un šķembas uz ekrāna un galu galā stikla nomaiņu iPhone 11.

Kad jāmaina stikls?

IPhone 11 stikls ir spēcīgs, bet ne nemirstīgs. Ja uz stikla pamanāt plaisu vai skrāpējumus, tas var radīt problēmas ar tālruņa funkcionalitāti.
iPhone 11 stiklu nomaiņa ir procedūra, kuru var ērti veikt mūsu servisa centrā Rīgā.

Ir vairāki iemesli, kāpēc iPhone 11 stikls var būt jānomaina. Piemēram, ja stikls ir saplaisājis vai saplīsis, tas būs jānomaina. Turklāt, ja pamanāt, ka ekrānā parādās plankumi vai svītras, tas var liecināt, ka stikls ir bojāts un ir jānomaina.

Cik ātri es varu nomainīt iPhone 11 stiklu?

Vairumā gadījumu iPhone 11 stikla nomaiņu var pabeigt dažu stundu laikā. Mūsu profesionālo tehniķu komandai ir daudzu gadu pieredze iPhone stiklu nomaiņā un darbs ar augsto tehnoloģiju aprīkojumu, lai mēs varētu ātri un efektīvi nomainīt jūsu iPhone 11 stiklu.

Kādas ir pakalpojuma izmaksas?

Nomaiņas izmaksas var atšķirties atkarībā no ierīces bojājuma pakāpes.

Stikla kvalitāte

Stikla kvalitāte ir viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē izmaksas. Ja izvēlaties zemas kvalitātes stiklu, varat ietaupīt naudu, taču šāds stikls var viegli saplīst no jauna, kā rezultātā rodas papildu nomaiņas izmaksas.

Aizstāšanas procesa sarežģītība

iPhone 11 stikla nomaiņa ir sarežģīts un laikietilpīgs process, kam nepieciešami īpaši instrumenti un prasmes. Jo sarežģītāks process, jo augstāka cena.

Garantija

Vēl viens faktors, kas ietekmē iPhone 11 stikla nomaiņas cenu, ir garantija. Ja izvēlaties uzticamu pakalpojumu sniedzēju, kas savam darbam sniedz ilgtermiņa garantiju, tas var ietekmēt pakalpojuma cenu.

Detaļu izmaksas

Detaļu cena var ietekmēt arī iPhone 11 stikla nomaiņas izmaksas. Jo detaļu kvalitāte augstāka, jo augstāka cena. Bet kvalitatīvu detaļu izmantošana nodrošina arī nomaiņas ilgmūžību.

Steidzamība

Tas var ietekmēt arī pakalpojuma cenu. Ja nepieciešama ātra nomaiņa, cena var būt augstāka nekā tad, ja gaidāt vairākas dienas.

Kāpēc remonts būtu jāuztic Datoru veselības centra servisam?

Izvēloties iPhone 11 remonta vietu, ir svarīgi pievērst uzmanību pakalpojuma sniegto pakalpojumu pieredzei un kvalitātei. Tieši tāpēc jums vajadzētu izvēlēties Datoru veselības centra pakalpojumu.

Mūsu servisā tiek izmantotas tikai augstas kvalitātes rezerves daļas, kas pilnībā atbilst ražotāja specifikācijām. Turklāt visām detaļām un veiktajiem darbiem ir garantija.

Mūsu komandā ir augsti kvalificēti speciālisti ar daudzu gadu pieredzi mobilo ierīču apkopē un remontā. Mums ir profesionālas zināšanas un

prasmes, kas nepieciešamas, lai ātri un efektīvi salabotu jūsu iPhone 11

Datoru veselības centrā mēs saprotam, ka jūsu laiks ir vērtīgs. Tāpēc mēs cenšamies pēc iespējas ātrāk salabot jūsu iPhone 11, nezaudējot mūsu pakalpojumu kvalitāti.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts