Kameras maiņa iPhone 12 Pro Max

Bezmaksas konsultācija

Nepieciešamā veida remonta vai bezmaksas diagnostikas pieprasījumu varat nosūtīt:
- zemāk esošajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
Kameras maiņa
80.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

iPhone 12 Pro Max ir moderns viedtālrunis ar izcilu kameru, kas ļauj uzņemt augstas kvalitātes fotoattēlus un video. Tomēr, tāpat kā jebkura cita ierīce, iPhone 12 Pro Max kamera var nedarboties dažādu iemeslu dēļ, piemēram:

  • Kritiens vai trieciens.
  • Mitruma vai putekļu iekļūšana.
  • Programmatūras kļūdas.

Kad  vajadzētu mainīt iPhone 12 Pro Max kameru?

Ja ar iPhone 12 Pro Max kameru saskaraties ar kādu no iepriekš minētajām problēmām, vispirms ir jānosaka tās bojājuma cēloni un apmēru. Lai to izdarītu, iesakām vērsties Datoru veselības centrs servisa centrā, kur pieredzējuši speciālisti veiks Jūsu telefona diagnostiku un piedāvās labāko risinājumu.

Dažos gadījumos pietiks tikai nomainīt kameras aizsargstiklu vai notīrīt objektīvu no putekļiem. Citos gadījumos var būt nepieciešams nomainīt visu kameras moduli, kas sastāv no trim objektīviem.

Kas nosaka iphone 12 Pro Max kameru remonta servisa cenu?

iPhone 12 pro max kameras remonta pakalpojuma cena ir atkarīga no vairākiem faktoriem:

Rezerves daļu izmaksas. Kā jau minēts, iPhone 12 Pro Max kamera sastāv no trim objektīviem un LiDAR sensora, kas ir dārgas sastāvdaļas. Visa kameras moduļa nomaiņa izmaksās vairāk nekā atsevišķu elementu nomaiņa.

Darba sarežģītība. Lai labotu iPhone 12 pro max kameru, ir rūpīgi jāizjauc tālrunis un rūpīgi jāuzstāda jaunas detaļas. Tas prasa laiku un prasa noteiktas prasmes un rīkus. Jo sarežģītāks darbs, jo augstākas tā izmaksas.

Kāpēc remonts būtu jāuztic Datoru veselības centra servisam?

Ja vēlaties iegūt kvalitatīvu iPhone 12 Pro Max remontu par saprātīgu cenu, tad iesakām vērsties Datoru veselības centra servisa centrā. Šis ir viens no vadošajiem mobilo telefonu, planšetdatoru, portatīvo datoru un citas elektronikas remonta pakalpojumu sniedzējiem Rīgā.

  • Oriģinālās rezerves daļas. Mēs izmantojam tikai oriģinālās vai sertificētas detaļas iPhone 12 pro max kameras remontam. Tas nodrošina saderību ar tālruni un saglabā tā funkcionalitāti un attēla kvalitāti.
  • Pieredzējuši meistari. Mūsu komanda sastāv no profesionāliem meistariem ar lielu pieredzi iPhone 12 Pro Max un citu Apple modeļu remontā. Darbus veicam ātri un precīzi, ievērojot visas tehnoloģiskās normas un standartus.

Garantija darbam un rezerves daļām. Esam pārliecināti par savu darbu un sniedzam garantiju iPhone 12 Pro Max kameras nomaiņai.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts