Acer planšetu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums onlaine

Diagnostika
000EUR
Displeja maiņa
3000EUR
Skārienjūtīgā ekrāna maiņa (atsevišķi no ekrāna)
8000EUR
Skārienjūtīgā ekrāna maiņa kopā ar ekrānu
3500EUR
Ligzdas maiņa
3000EUR
Pogu maiņa
1000EUR
Pāršūšana, programmatūras maiņa
2500EUR

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Datoru Veselības Centrs servisa centri Rīgā veic profesionālu planšetu, tostarp Acer zīmola, remontu. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu diagnostikai, detaļas nomaiņai un jebkuras sarežģītības pakāpes remontam.

DVC servisa centros strādā pieredzējuši meistari ar daudzu gadu pieredzi remonta jomā.

  1. Mēs izcili zinām visas jebkuras sarežģītības Acer planšetu labošanas iespējas. Visi planšetu detaļu remonta un nomaiņas darbi tiks veikti pēc iespējas ātrāk.
  2. Garantija uz visiem pakalpojumiem. Lai nomainītu elementus, mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes rezerves daļas un komponentus.
  3. Izdevīgas cenas un bezmaksas diagnostika.
acer planšetu remonts

Acer planšetu īpašības

Lielāko daļu Acer planšetu bojājumu iemesls ir nepareiza lietošana. Kritumi, triecieni, mehāniska saspiešana un šķidruma noplūde var traucēt ierīces normālu darbību. Vairumā gadījumu šīs problēmas var atrisināt tikai profesionāli un pieredzējuši meistari.

Acer planšetu remontam ir vairākas nianses: nepieciešamība diagnosticēt ierīci, nepieciešamo rezerves daļu pieejamība un detaļu pārbaude, lai novērstu jaunus bojājumus. Tam nepieciešamas noteiktas zināšanas un prasmes, kā arī jāizmanto augsto tehnoloģiju aprīkojums un īpaši instrumenti.

Apsveriet populārākos Acer tablešu darbības traucējumus, ar kuriem mēs sazināmies.

Displeja maiņa

Planšetes sitiens un nomešana bieži vien radīs ekrānu bojājumu. Tā rezultātā displejā redzamais attēls var pazust. Ja veiktā diagnostika parāda matricas problēmas, tad būs jāaizstāj neizdevušais elements.

acer planšetu remonts

Planšetes konfigurešana

Iejaukšanās ierīces programmatūras daļā bieži noved pie kļūdām un programmatūras darbības traucējumiem. Ja skārienekrāns nereaģē uz nospiešanu vai biežu sasalšanu, tad problēma ir programmatūras daļā. To var atrisināt, atkārtoti instalējot operētājsistēmu.

Ligzdu nomaiņa (USB, barošanas)

Neoriģinālas barošanas avota vai citu sīkrīku piederumu izmantošana sabojā USB ligzdu. Bojāta savienotāja dēļ planšetdators pārtrauc uzlādi. Pēc bojājuma cēloņa diagnosticēšanas un apstiprināšanas meistaram ir jāmaina ligzdas. Lai gan procedūra USB porta nomaiņai nešķiet garlaicīga, tā prasa profesionālu izpildi.

Jebkurā gadījumā vislabāk ir sazināties ar DVC speciālistiem, lai novērstu šīs un visas citas problēmas Acer planšetā. Centra meistari veiks detalizētu diagnostiku, noteiks darbības traucējumu cēloni un nekavējoties novērsīs jebkuras sarežģītības bojājumu.

Mani izvelētie pakalpojumi
Пустая
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu