iPad planšetu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums onlaine

Diagnostika iPad
00EUR
Displeja maiņa
3000EUR
Skārienjūtīgā ekrāna maiņa (atsevišķi no ekrāna)
80EUR
Skārienjūtīgā ekrāna maiņa kopā ar ekrānu
3500EUR
Ligzdas maiņa
3000EUR
Pogu maiņa
1000EUR
Pāršūšana, programmatūras maiņa
2500EUR

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

IPads ir uzticama ierīce, taču pat visdrošākā tehnoloģija var sabojāties. Šajā gadījumā jums jāgriežas pie pieredzējušiem speciālistiem, kuri daudz zina par savu darbu. Jūs vienmēr varat sazināties ar kādu no mūsu Datoru Veselības Centrs tehnikas remonta centriem Rīgā.

Problēmas ar planšetdatora iPad darbību visbiežāk rodas mehānisku bojājumu, ūdens iekļūšanas, programmatūras atteices utt. Dažos iPad modeļos var rasties dabisks dažu rezerves daļu nodilums.

Stikla nomaiņa

Visizplatītākais iPad bojājums ir plaisas uz ekrāna. Stikla nomaiņu uz iPad var droši uzticēt Datoru Veselības centra speciālistiem.

Mēs garantējam stikla nomaiņas precizitāti, izmantojot kvalitatīvas rezerves daļas.

ipad planšetu remonts

Pogu maiņa

Apple planšetes pogas mehānisms ir jutīgs pret ārējiem faktoriem, tāpēc izplatīts iemesls tā nomaiņai ir mitruma un putekļu nokļūšana iekšā. Rezultātā poga var sākt pielipt.

Kā liecina prakse, tīrīšana no putekļiem vai korozijas nedod gaidīto rezultātu. Šleifa nomaiņa zem pogas palīdzēs novērst darbības traucējumus. Lai gan šī ir darbietilpīga procedūra, DVC servisa centrā remonts tiks veikts ātri un efektīvi.

Barošanas ligzdas nomaiņa

Ja jūsu iPad netiks uzlādēts un dators to nevar redzēt, kad to pievienojat, jāmaina strāvas kontaktligzda. Parasti lietotājs neuzmanīgi lieto savienotājus. Arī mitruma vai netīrumu iekļūšana tajā, sprieguma kritumi to var atspējot.

Augstas precizitātes aprīkojuma un pārbaudītu komponentu izmantošana DVC servisa centrā garantē kvalitatīvu darbu pie iPad kontaktligzdas nomaiņas.

Baterijas nomaiņa

Apple sīkrīkus raksturo komponentu uzticamība, taču arī tiem laika gaitā beidzas darba krājumi, t.sk. baterijā.

Pašam ir grūti atjaunot ilgtermiņa iPad darbību, jo tas prasa ierīci pilnībā izjaukt. Akumulators atrodas planšetdatora aizmugurē, kur atrodas daudzas trauslas detaļas. Nepieredzējusi iejaukšanās var nopietni kaitēt sīkrīka darbībai.

IPad akumulatora nomaiņa jāuzticas tikai profesionāļiem, kuri šo procedūru ir veikuši vairāk nekā vienu reizi un kuriem ir nepieciešamie rīki.

ipad remonts

Profesionāls iPad remonts Rīgā

Datoru Veselības Centrs speciālisti varēs novērst pat vissarežģītākos Apple planšetu bojājumus, nodrošinot to ilgtermiņa kvalitatīvu darbu.

Mūsu priekšrocības:

  • Profesionālisms.
  • Ātra diagnostika.
  • Pieejamas cenas.
  • Oficiāla garantija.
  • Bezmaksas diagnostika.
  • Darba pieredze kopš 2007. gada
Mani izvelētie pakalpojumi
Пустая
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu