Lenovo planšetu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums onlaine

Diagnostika iPad
00EUR
Displeja maiņa
3000EUR
Skārienjūtīgā ekrāna maiņa (atsevišķi no ekrāna)
8000EUR
Skārienjūtīgā ekrāna maiņa kopā ar ekrānu
3500EUR
Ligzdas maiņa
3000EUR
Pogu maiņa
1000EUR
Pāršūšana, programmatūras maiņa
2500EUR

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Profesionālu Lenovo planšetdatoru remontu var pasūtīt Rīgā Datoru Veselības Centrs servisa centros. Pieredzējuši servisa centra speciālisti tiek galā ar jebkuras sarežģītības pakāpi. Pirms remonta mēs piedāvājam bezmaksas Lenovo planšeta diagnostiku.

Sadarbības ar mums galvenās priekšrocības:

  • Bezmaksas planšetu diagnostika.
  • Garantija darbam un detaļām.
  • Remonta efektivitāte.
  • Pieejamas cenas.

Mūsu uzņēmums Datoru Veselības Centrs apkalpošanas tirgū darbojas jau vairāk nekā 13 gadus. Lai labotu Lenovo planšetdatoru, mēs izmantojam labāko moderno aprīkojumu un pārbaudītos palīgmateriālus.

lenovo planšetu remonts

Lenovo planšetdatoru remonta īpašības

Par pieņemamām cenām Lenovo planšetdatori atšķiras ar uzticamību, funkcionalitāti, izturību un augstu uzbūves kvalitāti. Jo īpaši ir vērts izcelt izturīgu ekrānu, kas ir izturīgs pret mehānisko spriegumu un skrāpējumiem. Tomēr jebkura tehnika var ciest no neuzmanīgas lietošanas, kā rezultātā var rasties dažādi darbības traucējumi. Lenovo planšetdatoriem ir raksturīgi šādi izplatīti bojājumi.

Barošanas ligzdas nomaiņa

Lādēšanas slots neizdodas intensīvas Lenovo planšetdatora lietošanas dēļ, kā rezultātā detaļas ātri nolietojas un ir jānomaina. Arī ligzdas bojājumu var izraisīt nepareiza lādētāja pievienošana, trešo personu priekšmetu (tapas, adatas) izmantošana ligzdas attīrīšanai no putekļiem un netīrumiem.

Iespējamās strāvas savienotāja nepareizas darbības pazīmes: ātra izlāde, lēna uzlāde vai vispār nekāda uzlāde. Mūsu servisa meistari pārbaudīs savienotāja stāvokli un, apstiprinot bojājumu, nomainīs daļu.

lenovo planšetu remonts

Stikla nomaiņa

Aizsargstikls var tikt bojāts, ja uzmanīgi neizmantojat Lenovo ierīci. Tā rezultātā displejs tiek pārklāts ar plaisām un mikroshēmām. Pat ja ekrāns turpina darboties, ieteicams nekavējoties nomainīt Lenovo planšeta stiklu, jo turpmāka deformētā skārienekrāna izmantošana var sabojāt matricu. Dažos modeļos viss displeja modulis ir pilnībā mainīts, ne tikai aizsargstikls.

Ekrāna maiņa

Ja displejs nedarbojas pēc nokrišanas uz cietas virsmas, ūdens vai stipra trieciena, Lenovo planšetdators jānosūta diagnostikai uz mūsu darbnīcu. Dažos gadījumos planšetu var atjaunot darbam, neaizstājot ekrānu, savukārt dažos gadījumos tā ir pilnībā jāmaina.

Mani izvelētie pakalpojumi
Пустая
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu