Pipo planšetu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums onlaine

Diagnostika Pipo
00EUR
Displeja maiņa
3000EUR
Skārienjūtīgā ekrāna maiņa (atsevišķi no ekrāna)
8000EUR
Skārienjūtīgā ekrāna maiņa kopā ar ekrānu
3500EUR
Ligzdas maiņa
3000EUR
Pogu maiņa
1000EUR
Pāršūšana, programmatūras maiņa
2500EUR

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Pipo plansetes ir iecienītas pircēju vidū to funkcionalitātes un pieņemamās cenas dēļ. Bet, tāpat kā citas iekārtas, tās var viegli sabojāties. Pats korpuss var salūzt, displejs var nedegt vai to akumulators var nedarboties. Profesionālu Pipo tablešu remontu Rīgā piedāvā Datoru Veselības Centrs servisa centri. Profesionāli speciālisti nomainīs nepieciešamo detaļu vai salabos planšetu.

Tipiski Pipo planšetu darbības traucējumi

Visbiežāk lietotāji saskaras ar šādām problēmām:

  • Planšets pārstāj reaģēt, nospiežot barošanas pogu.
  • Ekrāns iedegas un nekavējoties izslēdzas.
  • Displejā parādās joslas.
  • Mikrofons vai skaļrunis pārstāj darboties.
  • Akumulators neiztur uzlādi.

Ja planšete Pipo vairs nedarbojas pareizi, nekavējoties jāsazinās ar jebkuru no Datoru Veselības Centrs servisa centriem.

pipo planšetu remonts

Pogu maiņa

Ja Pipo planšetdators pēkšņi pārstāj ieslēgties, iemesls var nebūt dēļa vai procesora kļūdā. Pogas bieži saplīst, tādēļ planšetdators neieslēdzas, nospiežot lejupielādes pogu. Tas attiecas arī uz pogu, ko izmanto skaļuma regulēšanai.

Displeja maiņa

Ja Pipo pārtrauc reaģēt uz pieskārieniem, tā ir pirmā pazīme, ka skāriena slānis nav kārtībā. Tas mainās līdzī ar displeju un stiklu. Ekrāns ir jāmaina arī tad, ja uz tā parādās svītras vai bija mehāniski bojājumi.

Baterijas maiņa

Pipo planšeta baterijas maiņa ir mūsu servisa centra populārs pakalpojums. Ir viegli saprast, ka akumulators nav kārtībā, jo tas pārstāj uzlādēt.

Pirms akumulatora maiņas uzņēmuma speciālisti pārbaudīs ligzdu un paša lādētāja funkcionalitāti. Nereti akumulators darbojas, un lādēta ligzdas vai uzlādes dēļ lādiņš netiek savākts. Ja šie komponenti nav salauzti, akumulators būs jānomaina. Meistari izvēlas atbilstoša izmēra un ietilpības bateriju.

pipo remonts

Kā darbojas Datoru Veselības Centrs speciālisti

Pieteikties Pipo planšetu remontam var, izmantojot mūsu majas lapu vai pazvanot mums, Mēs strādājam kopš 2007. gada, mēs garantējam veiktā darba augsto kvalitāti un sniedzam garantiju. Speciālisti strādā īpaši aprīkotās darbnīcās, izmantojot tikai augstas kvalitātes detaļas.

Mani izvelētie pakalpojumi
Пустая
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu