Prestigio planšetu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums onlaine

Diagnostika Prestigio
00EUR
Displeja maiņa
3000EUR
Skārienjūtīgā ekrāna maiņa (atsevišķi no ekrāna)
8000EUR
Skārienjūtīgā ekrāna maiņa kopā ar ekrānu
3500EUR
Ligzdas maiņa
3000EUR
Pogu maiņa
1000EUR
Pāršūšana, programmatūras maiņa
2500EUR

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Prestigio planšetiem ir ilgs akumulatora darbības laiks, laba skaņa un ātra veiktspēja. Bet neuzmanīga vai tikai ilgstoša ierīces darbība var izraisīt tās sabojāšanos. Tas var būt akumulatora jaudas zudums, skaļuma pogu zudums, ekrāna jutības zudums.

Datoru Veselības centra servisa centru speciālisti palīdzēs jums ātri atrisināt visas problēmas.

Mēs pēc iespējas ātrāk labojam Prestigio planšetes.

Gadu gaitā mēs esam spējuši noteikt vairākus visbiežāk sastopamos Prestigio tablešu sadalījumus.

prestigio planšetu remonts

Ekrāna maiņa

Pirmā problēma ir ekrāna jutības zudums. Trūkst atbildes uz presēšanu, slikta attēla kvalitāte vai attēla vispār nav. Vairumā gadījumu displeja modulis tiek nomainīts, lai pilnībā atrisinātu problēmu. Retāk situāciju atrisina programmatūras pārinstalēšana (gadījumos, kad ekrāns nedarbojas programmatūras kļūdas dēļ).

Stikla maiņa

Ekrāna plaisas izraisa neprecīza planšetdatora lietošana. Tajā pašā laikā ārējie defekti ne tikai sabojā sīkrīka izskatu, bet arī rada nopietnus draudus. Stikla lauskas var sagriezt pirkstus. Lai izvairītos no iespējamiem ievainojumiem, pietiek ar Prestigio planšetdatora stikla nomaiņu pret jaunu.

Pogu maiņa

Vēl viens izplatīts iemesls, kāpēc viņi vēršas pie mums pēc remonta, ir skaļuma regulēšanas pogu, slēdzeņu bojājumi. To parasti izraisa ierīces nomešana vai šķidruma izšļakstīšanās. Vairumā gadījumu detaļu remonts nav iespējams, un tiek veikta pilnīga nomaiņa (ar jaunām detaļām), lai atjaunotu to darbību.

Tāpat mūsu servisa centra speciālisti varēs nomainīt akumulatoru, mikroshēmas, kameras un daudz ko citu. Mēs piedāvājam pilnu Prestigio planšetdatoru remonta pakalpojumu klāstu. Un tā nav vienīgā Datoru Veselības centra pakalpojumu priekšrocība.

prestigio planšetu remonts

5 iemesli sazināties ar Datoru Veselības centrs

Ja jums ir bojāts ekrans, ir plaisu parādīšanās uz stikla vai akumulatora jaudas samazināšanās Prestigio planšetdatorā, iesakām nemēģināt komponentus nomainīt pašiem, bet uzticēt šo lietu mūsu servisa centra profesionāļiem. Jums vajadzētu izvēlēties Datoru Veselības centru, jo šeit:

  • Izdevīgas pakalpojumu cenas;
  • Remontu un nomaiņu veic tikai kvalificēti meistari;
  • Katram speciālista darbam ir pievienota garantija;
  • Nomaiņai izmanto tikai augstas kvalitātes komponentus;
  • Mēs veicam jebkuras sarežģītības remontu.

Akumulatora nomaiņa, aizsargstikla uzstādīšana, programmatūras atjaunošana - mūsu servisa meistari var veikt jebkuru darbu, kas saistīts ar Prestigio planšetiem. Jūs varat droši uzticēt viņiem tehniku. Datoru Veselības Centrs sniegto pakalpojumu kvalitātes apstiprinājums ir garantija, kas pavada gan detaļu nomaiņu, gan to remontu.

Mani izvelētie pakalpojumi
Пустая
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu