Samsung planšetu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums onlaine

Diagnostika
000EUR
Displeja maiņa
3000EUR
Skārienjūtīgā ekrāna maiņa (atsevišķi no ekrāna)
8000EUR
Skārienjūtīgā ekrāna maiņa kopā ar ekrānu
3500EUR
Ligzdas maiņa
3000EUR
Pogu maiņa
1000EUR
Pāršūšana, programmatūras maiņa
2500EUR

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Datoru Veselības Centrs servisa centri Rīgā darbojas kopš 2007. gada un veic kvalitatīvu Samsung planšetu remontu. Meistari var ātri nomainīt ekrānu, akumulatoru vai lādēšanas ligzdu. Samsung planšetdatora diagnostika ir bez maksas.

Biežie Samsung planšetu defekti

Visbiežāk Samsung planšetu lietotāji lūdz salabot vai nomainīt šādus komponentus:

  • Planšeta ekrāns vai stikls
  • Akumulators (baterija).
  • Mikrofons, skaļruņi.
  • Mehāniskās pogas.

Displeja maiņa

Ekrāna maiņa Samsung planšetdatorā ir izplatīts servisa centra pakalpojums. Ja stikls ir bojāts vai saplaisājis, palīdzēs tikai tā nomaiņa. Ja ekrāns ir izgaismots, bet sensors nereaģē uz nospiešanu pareizi, šajā gadījumā ierīci var salabot. Dažos gadījumos pietiek ar vienkāršu iestatījumu konfigurēšana.

samsung planšetu remonts

Akumulatora maiņa

Ja akumulators ātri izlādējas, tas būs jānomaina. Dažreiz ātras izlādes problēma ir vīrusu klātbūtne. Šajā gadījumā speciālisti veic programmatūras konfigurēšanu. Ja akumulators pārtrauc uzlādi, kontaktligzda var būt salauzta.

Skaļruņa, mikrofona remonts vai maiņa

Mikrofons vai skaļrunis dažādu iemeslu dēļ var pārtraukt darbu. Bieži vien eksperti saskaras ar faktu, ka planšetdatorā ir lejupielādētas programmas ar ļaunprātīgiem failiem, kas sabojā noteiktu elementu darbību. Šī iemesla dēļ mikrofoni vai skaļruņi vairs nedarbojas. Vēl viens nepareizas darbības iemesls ir tas, ka elementi ir aizsērējuši putekļus vai tajos ir iekļuvis ūdens. Visos citos gadījumos Samsung ierīces skaļruņi un mikrofoni ir jāmaina.

samsung planšetu remonts

Mehānisko pogu nomaiņa

Ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņus, planšetdatora atbloķēšanas taustiņus vai skaļuma regulēšanas taustiņus nevar labot. Ja tie saplīst vai pārtrauc darbu, tie jāaizstāj ar citām pogām.

Servisa centra darbība Rīgā

Datoru Veselības Centrs garantē ātru Samsung planšetdatoru apkalpošanu un remontu. Speciālisti izmanto tikai augstas kvalitātes komponentus, viņiem ir daudzu gadu pieredze, viņi nodarbojas ar remontu, izmantojot profesionālu aprīkojumu, un nodrošina remontu un visas nomainītās detaļas.

Samsung planšetdatori ir augstas kvalitātes, taču, tāpat kā jebkura cita tehnoloģija, tie laika gaitā var salūzt. Mūsu speciālisti spēj tikt galā ar jebkuru uzdevumu, salabot planšetdatoru vai nomainīt bojātās detaļas par pieņemamām cenām.

Mani izvelētie pakalpojumi
Пустая
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu