MacBook akumulatora nomaiņa

Bezmaksas konsultācija

Nepieciešamā veida remonta vai bezmaksas diagnostikas pieprasījumu varat nosūtīt:
- zemāk esošajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
MacBook akumulatora nomaiņa
35.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

MacBook akumulatora nomaiņa attiecas uz akumulatora nomaiņas procedūru, ja tā sabojāsies vai nedarbojas pareizi. Visbiežāk šis pakalpojums tiek pieprasīts, kad klēpjdatora akumulatora darbības laiks ir ievērojami samazināts. Neskatoties uz to, ka ar šo uzdevumu varat tikt galā pats, MacBook gadījumā labāk ir izmantot darbnīcas pakalpojumus.

Kad nepieciešama MacBook akumulatora nomaiņa?

MacBook akumulatora nomaiņa ir nepieciešama daudzu iemeslu dēļ, taču galvenie ir:

  • Nodilums. Laika gaitā akumulators zaudē savu jaudu un pārstāj darboties ar pilnu jaudu. Ja sākāt pamanīt, ka klēpjdators sāka ātri izlādēties vai vispār neuztur lādiņu, tas norāda uz nolietojumu. MacBook akumulatora nomaiņa var novērst situāciju.
  • Darbības traucējumi. Tas var notikt dažādu iemeslu dēļ. Bojājumi rodas bojājumu, pārkaršanas vai īssavienojuma dēļ. Norāda uz nepareizu darbību, ja jūsu klēpjdators nedarbojas ar akumulatora enerģiju vai netiek uzlādēts. MacBook akumulatora nomaiņa palīdzēs novērst problēmu.
  • Atjaunināšanas process. Ja vēlaties ievietot ietilpīgāku akumulatoru, to varat izdarīt servisā. Iemesls ir nepieciešamība pagarināt MacBook akumulatora darbības laiku.

Neatkarīgi no tā, kāpēc nepieciešama MacBook akumulatora nomaiņa, šis uzdevums ir jāuztic pieredzējušam tehniķim. Tādā veidā jūs varat izvairīties no ierīces bojājumiem.

No kā ir atkarīga cena?

Šī pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no MacBook ražošanas gada, akumulatora veida un tā kvalitātes. Tāpat cenā ir iekļautas darba izmaksas un izmantotās detaļas. To ietekmē arī procedūras sarežģītība. Piemēram, nepieciešamība atvērt ierīces korpusu.

Kāpēc vajadzētu uzticēties Datoru veselības centra dienestam?

Lai nomainītu MacBook akumulatoru Rīgā, varat sazināties ar mūsu servisu. Šeit strādā pieredzējuši amatnieki, pētot katra produkta īpašības atsevišķi. Tie kvalitatīvi atjauno sarežģītu elektronisko ierīču darbību. Remonts tiek veikts rūpīgi, izmantojot īpašus instrumentus. Izmantojiet tikai oriģinālās Apple detaļas.

Ja nepieciešams nomainīt MacBook akumulatoru, lūdzu, sazinieties ar Datoru veselības centru. Pakalpojums ir pieejams par salīdzinoši zemu cenu, savukārt pakalpojuma kvalitāte ir lieliska.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts