Lenovo portatīvā datora tastatūras maiņa un remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Lenovo klēpjdatori ir diezgan populāri. Lietotāji dod priekšroku tiem to uzticamības dēļ. Tomēr šīs ierīces nav aizsargātas pret bojājumiem. Bieži vien īpašniekiem ir jānomaina tastatūru. Visbiežāk tas notiek šādu iemeslu dēļ:

  • Tastatūrā ir iekļuvis ūdens;
  • ir dzēsti uzraksti uz atsevišķām atslēgām;
  • salauztas pogas;
  • jānomaina atsevišķas atslēgas.

Lenovo klēpjdatora klaviatūras maiņa vai remonts Rīgā

Lai turpinātu ērti strādāt pie iekārtas, bojātā daļa ir jāremontē. Daudzi cilvēki mēģina to izdarīt paši, jo viņi domā, ka tas ir diezgan vienkārši. Faktiski remonta procesā ir grūti atrast jaunas detaļas, jo ne visas pogas derēs konkrētam klēpjdatora modelim. Pogai jābūt pareizā izmēra. Protams, ir arī citas grūtības. Piemēram, elementu nomaiņas process ir nopietns darbs. Persona bez pieredzes var ātri salauzt pogu stiprinājumus. Turklāt pati procedūra ir atkarīga no klēpjdatora modeļa. Atsevišķas ierīces nav jāizjauc, savukārt citas būs jāizņem no visiem elementiem, proti, lai uzstādītu jaunu tastatūru, klēpjdators būs jāsamontē no nulles.

Koncentrējoties uz iepriekš norādītajām grūtībām, mēs varam teikt, ka Lenovo klēpjdatoru tastatūras remontu vislabāk uzticēt profesionāļiem. Ja nepieciešams nomainīt pogas, jāvēršas servisa centrā, kur speciālistiem ir viss nepieciešamais aprīkojums un iespēja pasūtīt nepieciešamās oriģinālās rezerves daļas. Protams, daudzi baidās no augstām cenām, taču jums būs jāmaksā vairāk, ja mēģināsiet nomainīt tastatūru pats. Riski vienmēr ir nopietni:

  • Grūtības ar rezerves daļu izvēli. Lielajiem servisa centriem ir savi piegādātāji. Pareizo detaļu atrašana neaizņem daudz laika. Turklāt speciālisti pasūta detaļas par zemākām cenām. Patstāvīgi iegādājoties pareizo tastatūru, var maksāt vairākas reizes vairāk.
  • Izjaucot klēpjdatoru, var būt nepieciešams sarežģītāks remonts, jo nepieredzējis cilvēks var viegli sabojāt sīkas detaļas ierīces iekšpusē.
  • Ja tastatūru ir sabojājis šķidrums, tā jānomaina, kamēr tiek noņemts ūdens. Tam nepieciešami īpaši instrumenti.

Lenovo klaviatūras remonta un maiņas izmaksas Rīgā

Tastatūras nomaiņu un remontu var sarežģīt klēpjdatora īpašnieka darbības. Ja viņš mēģinātu salabot klēpjdatoru pats, viņš varētu sabojāt citus elementus. Šajā gadījumā darbu izmaksas būs daudz lielākas nekā varētu būt. Ja remontu nekavējoties uzticēsiet servisa centra darbiniekam, tad speciālists ātri veiks nomaiņu un neprasīs daudz naudas. Tādējādi tastatūras nomaiņa īpašā centrā būs lētāka.

Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu