Nintendo programmaparatūras maiņa

Bezmaksas konsultācija

Nepieciešamā veida remonta vai bezmaksas diagnostikas pieprasījumu varat nosūtīt:
- zemāk esošajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
Nintendo spēļu konsoles programmatūras maiņa
30.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Nintendo piedāvā plašu spēļu konsoļu klāstu, sniedzot spēlētājiem iespēju atrast izklaidi katrai gaumei. Nintendo programmaparatūras maiņa palīdzēs paplašināt ierīces funkcionalitāti un novērst programmatūras kļūdas.

 

Nintendo programmaparatūras pakalpojums ir nepieciešams, ja konsole nedarbojas pareizi, darbības laikā rodas palēninājumi vai kļūdas. Tas arī ļauj novērst veco versiju nesaderību ar jaunu funkcionalitāti. Visbiežāk šādas problēmas ir saistītas ar programmatūras kļūmi vai novecošanu. Šādos gadījumos Nintendo programmaparatūra var palīdzēt atjaunot ierīces funkcionalitāti un pievienot jaunas vai uzlabotas funkcijas.

 

Nintendo programmaparatūras maiņas cena

 

Programmaparatūrai nav nepieciešama komponentu nomaiņa vai aprīkojuma izjaukšana, tāpēc tās izmaksas ir ievērojami lētākas nekā cita veida iekārtu apkopes un remonta darbi.

 

Klientam iepriekš tiek paziņota cena par darbu, kas ļauj novērtēt pakalpojuma iespējamību. Programmaparatūras izmaksas ir pieejamas ikvienam un ir atkarīgas no ierīces modeļa, atjaunināšanas sarežģītības un citiem faktoriem.

 

Nintendo programmaparatūras maiņa Rīgā no profesionāļiem meistariem

 

Datoru veselības centrs ir oficiālais Nintendo servisa centrs Rīgā, kas piedāvā profesionālus Nintendo ierīču programmaparatūras maiņu un remonta pakalpojumus. Daudzi klienti mums uzticas, pateicoties:

 

  • Pieredzējuši meistari. Visi meistari ir uzkrājuši lielu pieredzi darbā ar konsolēm un regulāri iziet padziļinātu apmācību.
  • Oriģinālā programmatūra. Mēs izmantojam tikai oficiālo Nintendo programmatūru, lai nodrošinātu jūsu ierīces drošību un veiktspēju.
  • Augsta pakalpojumu kvalitāte. Mēs augsti vērtējam klientu uzticību un cenšamies pastāvīgi uzlabot savu pakalpojumu kvalitāti un pieejamību. Visa veida darbiem tiek nodrošināta ilgtermiņa garantija.
  • Elastīga cenu politika: mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas visiem pakalpojumiem, neapdraudot kvalitāti.

 

Nintendo programmaparatūra var atjaunot un pat uzlabot konsoles veiktspēju, kā arī pievienot jaunas funkcijas. Sazinoties ar Datoru veselības centrs oficiālo servisa centru, jūs saņemsiet garantēto profesionālu servisu no pieredzējušiem meistariem.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts