Xbox One remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums onlaine

Diagnostika
000EUR
Sistēmas plates remonts
3000EUR
Dzesēšanas sistēmas maiņa
3000EUR
Ligzdu maiņa/remonts
3000EUR
Grafiskā, sistēmas procesora kontaktu maiņa Xbox One
8000EUR
Cietā diska maiņa Xbox One
1500EUR
Mātesplates remonts Xbox One
3500EUR
Xbox One tīrīšana
2000EUR
Xbox One ekrāna maiņa
3000EUR
Xbox One UMD lasītāja maiņa
2000EUR
Xbox One barošanas ligzdas maiņa
2000EUR
Xbox One mātesplates remonts
2500EUR

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Datoru Veselības centrs piedāvā plašu ierīces labošanas pakalpojumu klāstu. 

Apkalpošanas centrs nodrošina bezmaksas Xbox One spēļu konsoles diagnostiku un profesionālu remontu. 

DVC komandā strādā reāli profesionāļi ar vairāk nekā 9 gadu pieredzi. Mēs vienmēr sniedzam garantiju par veikto darbu un pēc iespējas ātrāk remontējam ierīces.

Xbox One ir cienīgs spēļu konsoles līnijas pārstāvis. Tā aparatūra ir ļoti uzticama, taču kursorsviras ir kļuvušas neaizsargātākas. Ar kursorsviru saistītās problēmas var ātri un par zemām izmaksām atrisināt, nomainot nūjas vai kursorsviras pogas.

Turklāt, lietojot konsoli, lietotāji pievērsa uzmanību arī:

  • bojātiem savienotājiem;
  • attēla sagrozīšanai;
  • konsoles pārkaršanai;
  • piedziņas sadalījumam;
  • spontāna spēļu konsoles izslēgšanai.

Konsole pati izslēdzās

Izslēdzas pati, tad, visticamāk, ierīce pārkarst. Pirms Xbox One vai jebkuras spēles konsoles instalēšanas lietotājam jāpārliecinās, vai ap to ir pietiekami daudz brīvas vietas, lai to pareizi atdzesētu.

Ja spontānās izslēgšanās tiek atkārtotas pietiekami bieži, tas var norādīt uz rūpnīcas defektu vai mehānisku bojājumu. Lai veiktu diagnostiku, jums jāsazinās ar servisa centru.

remonts xbox one

Dīvaini trokšņi

Xbox One diskdzinis var radīt dīvainas skaņas, kas nav raksturīgas parastajam konsoles troksnim. Skaņa var norādīt, ka disks nav lasīts, par X Box mehāniskiem bojājumiem vai laulību. Šajā gadījumā jums nekavējoties jāsazinās ar servisa centru un nemēģiniet pats izjaukt spēļu konsoli.

Attēla zūdums

Bieži vien Xbox One konsolēs attēli netiek rādīti, bet tie saglabā audio signālu. Problēma ir saistīta ar HDMI kabeli. Varbūt viņš attālinājās no ligzdas, un tāpēc attēls dažkārt pazūd. Ja tiek konstatēti kabeļa defekti, tas tiek ātri un viegli nomainīts.

Ja ar HDMI kabeli viss ir kārtībā, restartējiet spēles paneli. Lai to izdarītu, būs pietiekami turēt ieslēgšanas / izslēgšanas pogu 10 sekundes, pēc tam uz laiku atstāt konsoli un pēc tam to atkal ieslēgt. Kad šādas manipulācijas arī neizraisīja attēla parādīšanos, lietotājam ir jāsazinās ar speciālistiem, jo problēma var būt citos spēļu konsoles elementos. Interaktīvo ierīci labāk nodot profesionāļu rokās.

remonts xbox one

Spēļu konsole neieslēdzās

Diezgan izplatīta problēma starp visiem sīkrīkiem, tomēr Xbox One var neieslēgties vispār vai ieslēgties dažas sekundes un pēc tam atkal izslēgties. Šīs konsoles uzvedības iemesls ir barošanas avota defekts. Parasti strāvas padeves indikators ir balts vai oranžs, bet, ja tas mirgo vai ir pilnībā nodzisis, strāvas padevi ir steidzami jāmaina.

Mani izvelētie pakalpojumi
Пустая
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu