Atmiņas kartes datu atjaunošana

Bezmaksas konsultācija

Nepieciešamā veida remonta vai bezmaksas diagnostikas pieprasījumu varat nosūtīt:
- zemāk esošajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
Atjaunotas informācijas kopēšana
20.00EUR
Oriģinālu glabāšana 5 dienas
20.00EUR
Atjaunošana no strādājoša
45.00EUR
Atjaunošana no bojāta
100.00EUR
Atjaunosana no bojātiem monolītā dizainā
200.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Atmiņas karte ir ērts un vienkāršs veids, kā uzglabāt informāciju, kurai vienmēr jābūt pa rokai. To var izmantot atskaņotājos, viedtālruņos, spēļu konsolēs. Bet datu nesēju nevar saukt par visuzticamāko. Kartes mikroshēma ir izveidota, izmantojot tehnoloģiju, izmantojot milzīgu skaitu tranzistoru, kas uzkrāj lādiņus. Tāpēc bojājumi, kas var izraisīt datu zudumu, var nebūt redzami cilvēka acīm. Statiskā elektrība un tranzistoru uzlāde galu galā noved pie tā, ka zibatmiņas karte izrādās tukša. Tas, iespējams, ir vienīgais datu nesējs, no kura šī faktora ietekmē informāciju var izdzēst pati par sevi bez cita iemesla vai izmantošanas.

 

Šajā gadījumā var palīdzēt tikai profesionāla atmiņas kartes datu atkopšana. Citi izplatīti kartes informācijas zaudēšanas iemesli ir:

 

  • fizisks bojājums,
  • inficēšanās ar datorvīrusu,
  • failu sistēmas kļūdas,
  • datu nesēja noņemšana, pārsūtot datus,
  • nepareiza kartes izņemšana no ierīces.

 

Atmiņas kartes datu pašatkopšanas kļūdas

 

Fizisku bojājumu gadījumā, tāpat kā vienreizēja visas informācijas zuduma gadījumā tranzistoru uzlādes, statiskās elektrības, laika dēļ, internetā ieteikto programmu izmantošana noved pie pilnīga failu zuduma. Atmiņas kartes datu atjaunošana šādu kļūmju gadījumā, ja izmantojāt programmas, ir gandrīz neiespējama.

 

Vīrusu infekcijas problēmas bieži tiek atrisinātas formatējot ierīci. Šāds pasākums patiešām var iznīcināt vīrusu. Taču nav iespējams atjaunot atmiņas kartes datus un tos failus, kuriem tieši uzbruka vīruss.

 

Programmatūras metode palīdzēs, ja zibatmiņas karte ir nepareizi izņemta no ierīces. Ja informācijas zudums ir faila kļūdas sekas, dators pārstāj redzēt un identificēt datu nesēju. Tāpēc, izmantojot programmu, jūs pats nevarēsit atjaunot informāciju.

 

Pareizās tehnikas izvēle būs atkarīga no informācijas zaudēšanas iemesliem, kurus var noteikt tikai profesionāla diagnostika. Ja zibatmiņas kartes informācija ir svarīga, lūgums nekavējoties sazināties ar Datoru veselības centrs darbnīcu. Neizmantojiet atmiņas kartes datu atkopšanu mājas apstakļos, jo tas var pieviest pie pilnīgu informācijas zudumu. Savlaicīga sazināšanās ar servisu ļaus atgūt failus 100% gadījumu, pat ja karte jau ir tukša laika vai tranzistora uzlādes dēļ.

 

Atmiņas kartes datus Rīgā atjaunosim ar garantiju īsā laikā. Vienkārši apmeklējiet mūsu biroju. Papildus konsultācijas par pakalpojumu var saņemt pie mūsu darbiniekiem pazvanot mums.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts