Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

Samsung servisa centrs

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Displeja moduļa maiņa 26.50EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 24.00EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana 17.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Samsung mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu Samsung atradīs jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs - jūsu drošs palīgs!

Samsung remonts

Mēs esam priecīgi iepazīstināt jūs ar mūsu darbnīcu – Datoru Veselības Centrs, kurā Jūs varat ātri, kvalitatīvi un ar garantiju salabot savu Samsung mobilo tālruni. Ir vajadzīgs Samsung telefonu remonts? Mēs lepojamies, ka daudzus gadus esam veikuši remontu, un mums ir vesela profesionālu meistaru komanda, kas ir gatava atrisināt jebkuru ierīces bojājumu. Samsung telefonu remonts – vienmēr ātri un ar garantiju.

KĀPĒC SAMSUNG TĀLRUŅI IR TIK POPULĀRI?

Samsung ir zīmols, kas ir ieguvis milzīgu popularitāti visā pasaulē. Un tas nav nejaušība! Samsung tālruņiem ir augsta kvalitāte, novatoriskas tehnoloģijas un stilīgs dizains. Tie piedāvā plašu funkciju un iespēju klāstu, kas padara tos neaizstājamus ikdienas dzīvē.

KĀDI IR BIEŽĀKIE SAMSUNG TĀLRUŅU BOJĀJUMI?

Samsung tālruņi ir ļoti populāri ar kvalitatīvu uzbūvi, novatoriskām tehnoloģijām un plašu funkcionalitāti. Tomēr, tāpat kā jebkura cita tehnika, tie var tikt sabojāti. Daži no visbiežāk sastopamajiem bojājumiem, ar kuriem saskaras Samsung tālruņu īpašnieki, ir:

 • Salauzts ekrāns

Tas ir viens no biežākajiem sabrukumiem, ko izraisa kritieni vai trieciens. Salauzts ekrāns var apgrūtināt telefona lietošanu, un tas ir jāmaina vai jālabo.

 • Akumulatora problēmas

Pēc ilgstošas lietošanas akumulators var sākt ātri izlādēties vai neuzturēt uzlādi. Tas var prasīt akumulatora nomaiņu.

 • Kameras darbības traucējumi

Kamera var pārstāt darboties fizisku bojājumu vai programmatūras kļūmju dēļ. Tas var ietvert problēmas ar fokusēšanu, aptumšošanu vai funkciju nedarbošanu.

 • Uzlādes problēmas

Dažiem lietotājiem var rasties uzlādes problēmas, piemēram, lēna uzlāde, savienotāja darbības traucējumi vai bojāti uzlādes porti.

 • Programmatūras kļūmes

Laiku pa laikam var rasties programmatūras kļūmes, kas var izraisīt tālruņa palēnināšanos, iesaldēšanu vai lietojumprogrammu problēmas.

Mūsu darbnīcā mēs specializējamies visu šo bojājumu novēršanā un garantējam ātru un kvalitatīvu Samsung telefona atjaunošanu. Mūsu profesionālo meistaru komandai ir daudzu gadu pieredze, un tā vienmēr ir gatava palīdzēt jums atgriezt tālruni ideālā stāvoklī. Tātad, ja ir vajadzīgs Samsung telefonu remonts – lūdzam sazināties ar mums pa mājaslapa noradītiem kontaktiem.

Tomēr pat visuzticamākās ierīces var tikt sabojātas. Tāpēc mēs cenšamies saviem klientiem nodrošināt ātru un kvalitatīvu remontu. Neatkarīgi no tā, kāds bojājums jums ir - displeja nomaiņa, akumulatora remonts, uzlādes problēmu novēršana vai jebkura cita kļūme, mūsu profesionāļi to paveiks.

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Uzspiediet uz modeles nosaukuma, lai saņemt vairāk informācijas

MŪSU SPECIĀLISTU PADOMS, JA IR VAJADZĪGS SAMSUNG TELEFONU REMONTS

Mūsu darbnīca stingri neiesaka Samsung tālruņu remontu mājas apskatļos. Kāpēc? Tā kā mūsdienu mobilo ierīču remontam ir nepieciešamas īpašas zināšanas, pieredze un profesionāls aprīkojums. Nepareizas darbības vai sliktas kvalitātes rezerves daļas var izraisīt papildus bojājumus un pat pilnīgu ierīces nedarbošanu.

Mūsu pieredzējušajiem meistariem ir padziļinātas zināšanas par Samsung telefonu tehniskajām īpašībām un viņi izmanto tikai oriģinālās detaļas. Mēs piedāvājam profesionālu pieeju remontam, garantējot ātru un kvalitatīvu ierīces atjaunošanu. Tātad, ja jums ir problēmas ar savu Samsung tālruni, uzticiet to remontam mūsu speciālistiem - mēs garantējam rezultātu un jūsu pilnīgu apmierinātību.

Ja ir vajadzīgs Samsung telefonu remonts – Datoru Veselības Centrs vienmēr palidzēs!

Izvēlēties Samsung ražošanas gadu

Izvēlēties Samsung remonta veidu

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

 • Bezmaksas diagnostika

Mēs veiksim pilnīgu jūsu Samsung telefona diagnostiku, lai precīzi noteiktu problēmu un piedāvātu labāko risinājumu.

 • Garantija

Mēs esam pārliecināti par mūsu darba kvalitāti, tāpēc mēs nodrošinām garantiju visiem veiktajiem remontdarbiem. Jūsu apmierinātība ir mūsu prioritāte.

 • Pārredzama cenu politika

Mums nav slēptu maksājumu vai neparedzētu papildu izdevumu. Mēs piedāvājam godīgas un pārredzamas cenas visiem mūsu pakalpojumiem.

 • Individuāla pieeja

Mēs saprotam, ka katrs remonts ir unikāls, tāpēc mēs nodrošinām individuālu pieeju katram klientam un viņa ierīcei. Mēs piedāvājam labākos risinājumus, ņemot vērā jūsu vajadzības un budžetu.

 • Pieredzējusi meistaru komanda

Mūsu komandu veido pieredzējuši un kvalificēti meistari, kuriem ir padziļinātas zināšanas un prasmes Samsung tālruņu remontā. Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu ierīce ir labās rokās.

 • Ērta atrašanās vieta

Atrodamies divos Rīgas rajonos, kas nodrošina ērtu piekļuvi mūsu darbnīcai no jebkuras vietas pilsētā. Jūs varat viegli nokļūt pie mums un pēc iespējas ātrāk atgriezties ar atjaunotu tālruni.

Vajadzīgs Samsung telefonu remonts? Sazinieties ar mūsu darbnīcu, un mēs darīsim visu iespējamo, lai jūsu ierīce ātri, kvalitatīvi un ar garantiju atgrieztos dzīvē.

Mēs garantējam, ka tālrunis tiks remontēts, izmantojot oriģinālās detaļas un ievērojot visas nepieciešamās procedūras. Pie mums jūs varat būt pārliecināti par darba kvalitāti un rezultāta ilgmūžību.

Tātad, ja jūsu Samsung mobilajam tālrunim ir nepieciešams remonts, nekavējoties sazināties ar mums. Mēs labprāt palīdzēsim atdzīvināt jūsu ierīci un nodrošināsim, ka tā darbosies nevainojami.

Datoru Veselības Centrs – jūsu īsts palīgs, kad ir vajadzīgs Samsung telefonu remonts.

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.