Toshiba televīzoru remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Televizora diagnostika
0.00EUR
Barošanas bloka plates bojājums
30.00EUR
Invertera nomaiņa
40.00EUR
Apgaismojuma lampu nomaiņa
45.00EUR
Vadības plates remonts
40.00EUR
Matricas mehāniskie bojājumi
30.00EUR
Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Rīgas darbnīca Datoru Veselības Centrs veic Toshiba televizoru profesionālu remontu. Mūsu meistaiem ir visas nepieciešamās prasmes, lai ātri identificētu bojājumus un kvalitatīvi nomainītu salauztos elementus. Mēs veicam bezmaksas jebkura aprīkojuma diagnostiku, kā arī garantējam visu veikto darbu.

Neskatoties uz japāņu tehnoloģiju nevainojamo reputāciju, Toshiba televizori laika gaitā var sabojāties. Šajā gadījumā ir vērts lūgt palīdzību no mūsu speciālistiem, kuri remontē Toshiba televizorus ar zīmolu, neatkarīgi no modeļa un ražošanas gada.

Barošanas bloku remonts

Ieslēdzot, Toshiba TV ekrāns paliek tumšs, savukārt indikators nedeg - šādas zīmes norāda uz strāvas padeves nepareizu darbību. Ja ārējo plati var nomainīt, tad iekšējā būs rūpīgi jāpārbauda, ​​lai atklātu bojājumus. Meistars pārbauda plati, identificē bojātās daļas un aizstāj tās.

toshiba televīzoru remonts

Sprieguma invertora remonts

Ievērojams spilgtuma samazinājums vai attēla neesamība televizorā liecina par nepareizu invertoru, kas darbina dienasgaismas apgaismojuma spuldzes. Inverteru remontam nepieciešama īpaša meistara uzmanība, jo dažādu Toshiba TV modeļu detaļām ir savas īpatnības.

Fona apgaismojuma lampu remonts

Vāja attēla klātbūtne melnā ekrānā norāda uz Toshiba televizora apgaismojuma spuldžu sadalījumu. Tātad, attēlu var redzēt tikai tad, kad gaismas plūsma ir novirzīta uz ekrānu. Meistars izjauc LCD moduli, noņem matricu un rūpīgi pārbauda optiskās šķiedras. Apgaismojuma lampu bojājumus var noteikt ar neapbruņotu aci. Televizora remonta grūtības ir atkarīgas no detaļas bojājuma pakāpes - dažos gadījumos to var nākties nomainīt.

toshiba televīzoru remonts

Vadības paneļa remonts ar procesoru

Ja Toshiba TV displejs neieslēdzas, bet iedegas gaismas diode, problēma var būt vadības paneļa darbības traucējumi. Nereti ekrānā tiek parādīts pārāk spilgts vai blāvs attēls kontrasta trūkuma dēļ. Iespējams, ka trūkst vienas no RGB paletes pamatkrāsām. Pārbaudot plati, meistars ātri noteiks televizora bojājuma cēloni un pēc tam nomainīs salauzto komponentu ar oriģinālo daļu.

Matricas maiņa

Matrica nodrošina stabilu attēla pārraidi uz ekrāna. Tā saplīšana noved pie daļējas vai pilnīgas attēla deformācijas. Šajā gadījumā displejā var parādīties krāsainas svītras, un attēls netiks parādīts pareizi. Šajā situācijā DVC meistari aizstās matricu Toshiba TV.

Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu