Toshiba televīzoru remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Televizora diagnostika
0.00EUR
Barošanas bloka plates bojājums
40.00EUR
Invertera nomaiņa
40.00EUR
Apgaismojuma lampu nomaiņa
45.00EUR
Vadības plates remonts
40.00EUR
Matricas mehāniskie bojājumi
40.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Rīgas darbnīca Datoru Veselības Centrs veic Toshiba televizoru profesionālu remontu. Mūsu meistaiem ir visas nepieciešamās prasmes, lai ātri identificētu bojājumus un kvalitatīvi nomainītu salauztos elementus. Mēs veicam bezmaksas jebkura aprīkojuma diagnostiku, kā arī garantējam visu veikto darbu.

 

Neskatoties uz japāņu tehnoloģiju nevainojamo reputāciju, Toshiba televizori laika gaitā var sabojāties. Šajā gadījumā ir vērts lūgt palīdzību no mūsu speciālistiem, kuri remontē Toshiba televizorus ar zīmolu, neatkarīgi no modeļa un ražošanas gada.

 

Barošanas bloku remonts

 

Ieslēdzot, Toshiba TV ekrāns paliek tumšs, savukārt indikators nedeg - šādas zīmes norāda uz strāvas padeves nepareizu darbību. Ja ārējo plati var nomainīt, tad iekšējā būs rūpīgi jāpārbauda, ​​lai atklātu bojājumus. Meistars pārbauda plati, identificē bojātās daļas un aizstāj tās.

 

toshiba televīzoru remonts
 

Sprieguma invertora remonts

 

Ievērojams spilgtuma samazinājums vai attēla neesamība televizorā liecina par nepareizu invertoru, kas darbina dienasgaismas apgaismojuma spuldzes. Inverteru remontam nepieciešama īpaša meistara uzmanība, jo dažādu Toshiba TV modeļu detaļām ir savas īpatnības.

 

Fona apgaismojuma lampu remonts

 

Vāja attēla klātbūtne melnā ekrānā norāda uz Toshiba televizora apgaismojuma spuldžu sadalījumu. Tātad, attēlu var redzēt tikai tad, kad gaismas plūsma ir novirzīta uz ekrānu. Meistars izjauc LCD moduli, noņem matricu un rūpīgi pārbauda optiskās šķiedras. Apgaismojuma lampu bojājumus var noteikt ar neapbruņotu aci. Televizora remonta grūtības ir atkarīgas no detaļas bojājuma pakāpes - dažos gadījumos to var nākties nomainīt.

 

toshiba televīzoru remonts
 

Vadības paneļa remonts ar procesoru

 

Ja Toshiba TV displejs neieslēdzas, bet iedegas gaismas diode, problēma var būt vadības paneļa darbības traucējumi. Nereti ekrānā tiek parādīts pārāk spilgts vai blāvs attēls kontrasta trūkuma dēļ. Iespējams, ka trūkst vienas no RGB paletes pamatkrāsām. Pārbaudot plati, meistars ātri noteiks televizora bojājuma cēloni un pēc tam nomainīs salauzto komponentu ar oriģinālo daļu.

 

Matricas maiņa

 

Matrica nodrošina stabilu attēla pārraidi uz ekrāna. Tā saplīšana noved pie daļējas vai pilnīgas attēla deformācijas. Šajā gadījumā displejā var parādīties krāsainas svītras, un attēls netiks parādīts pareizi. Šajā situācijā DVC meistari aizstās matricu Toshiba TV.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts