Datu atjaunošana no RAID

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
RAID masīva diagnostika (līdz 6 HDD, kopējais apjoms nepārsniedz 10TB).
70EUR
RAID masīva diagnostika (vairāk par 6 HDD vai apjoms pārsniedz 10TB).
90.00EUR
Datu atjaunošana no RAID masīviem (0, 5 un t.t.).
800.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Profesionālu pakalpojumu datu atjaunošanu no raid Rīgā fiziskām un juridiskām personām piedāvā serviss Datoru veselības centrs. Mūsu speciālisti strādā ar jebkuras sarežģītības masīviem, pat ar lielu iekārtu daudzumu. Dažas raidsistēmas ļauj atgūt informāciju tikai vienā vai vairākos diskos. Izmantojot profesionālas metodes, nav ierobežojumu attiecībā uz datu apjomu vai atkopjamo cieto disku skaitu. Datu atkopšanas panākumi no raid ir atkarīgi no speciālista profesionalitātes līmeņa un nepieciešamo paņēmienu meistarības. RAID datu atkopšanas cena mūsu uzņēmumā ir zemāka par tirgus cenu.

 

Tipiskas problēmas ar raid masīviem

 

RAID masīva tehnoloģija ļauj izveidot sarežģītas servera disku konfigurācijas, lai efektīvi strādātu ar informāciju vairākos cietajos diskos. Šī tehnoloģija bieži ir pieprasīta korporatīvajā segmentā. Tas nodrošina lielu datu apstrādi, glabāšanu, pārsūtīšanu, informācijas kopēšanu un dublēšanu dažādos cietajos datu nesējos ar lielu ātrumu un drošību.

 

Liels tehnoloģijas trūkums ir tas, ka dažas sistēmas, ja tās nestrāda, neļauj atgūt datus no reida. Oficiālās informācijas zaudēšana: atskaites, analīzes, dokumentu kopijas, elektroniskā dokumentu aprite, arhīvi var paralizēt uzņēmuma darbu.

 

Mūsu darbinieki atzīmē, ka vairumā gadījumu bojājumi ir saistīti

 

  • Nepareiza masīvu izveide. Parasti šiem nolūkiem tiek izmantota programmatūras vai aparatūras metode. Pirmā metode ļauj izveidot pat vairāku desmitu disku masīvu, izmantojot īpašas programmas. Lai to izdarītu, jums kā lietotājam ir jābūt zināšanām par datortehnoloģiju. Bet aprīkojums joprojām ir vajadzīgs. Tiek izmantots iebūvētais kontrolieris. Protams, ar tā iespējām katram masīvam nepietiek. Kad kontrolieris nestrāda slodzes dēļ, visi dati tiek zaudēti. Ko var salīdzināt ar katastrofu jebkura uzņēmuma darbībai. Tajā pašā laikā daudzi pat administratori neapzinās, ka masīva izveides procesā tiek izmantots papildu aprīkojums, tik ērta šķiet raid masīva izveides programmatūras metode.
  • Viena cietā diska kļūme. Kā likums, tas nenotiek pēkšņi. Bet, ja jūs nepievēršat uzmanību nepilnībām cietā diska darbībā un nekavējoties neizmantojat profesionālu palīdzību cietā diska remontam, tad kļūme ir neizbēgama.

 

Mūsu eksperti iesaka neizmantot programmas datu atkopšanai no reida, ja masīvs sabojāts. Nopietnu aparatūras bojājumu gadījumā programmu izmantošana bez profesionālas diagnostikas 100% gadījumu noved pie neatgriezeniskiem informācijas zudumiem. Lai atgūtu datus no raid, jums nekavējoties jāsazinās ar mūsu servisa centru.

 

Lai atgūtu datus no raid Rīgā, zvaniet uz mājaslapā norādītajiem numuriem vai apmeklējiet mūsu servisa centru. Uzņēmuma darbinieki operatīvi palidzēs.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts