TV ekrāna maiņa

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
TV ekrāna maiņa
40.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Mūsu servisa centrs ar izdevīgiem nosacījumiem nodrošina TV ekrāna nomaiņas pakalpojumus. Lai to izdarītu, mēs izmantojam modernu aprīkojumu un augstas kvalitātes rezerves daļas no uzticamiem piegādātājiem. Tā rezultātā mēs nodrošinām jums augsta līmeņa pakalpojumus. Ja rodas problēmas ar televizora ekrānu, piegadājiet viņu diagnostikai. Mēs noteiksim sabrukuma cēloni. Ja nepieciešams, nomainīsim TV ekrānu.

 

Televizora ekrāna nomaiņas iemesli

 

Televizora ekrāna maiņas serviss Rīgā, kas pieejams mūsu servisa centrā, ir nepieciešams, ja pašreizējais displejs ir bojāts. Tas var notikt dažādu iemeslu dēļ:

 

  • Mehāniski bojājumi. Piemēram, ja displejs tika sasists vai nomests. Šādās situācijās nomaiņa ir vienīgais iespējamais veids, kā novērst problēmu.
  • Ekrāna defekti. Jūsu monitorā var būt nelīdzenumi, piemēram, traipi, svītras vai bojāti pikseļi. Ja šīs problēmas nevar novērst citos veidos, tiek veikta nomaiņa.
  • Spilgtuma un kontrasta samazināšana. Tas ir saistīts ar novecošanu vai nodilumu. Pakalpojums palīdzēs uzlabot attēla kvalitāti.
  • Nesaderība. Dažreiz ir nepieciešams nomainīt televizora displeju, jo televizoram ir jābūt savienotam ar ierīci, kas nav saderīga ar jūsu aprīkojumu.

 

Remonta detaļas ir atkarīgas no konkrētā ekrāna modeļa un veida. Ņemot to vērā, šajā jautājumā nav ieteicams rīkoties neatkarīgi.

 

Kur pasūtīt pakalpojumu?

 

Mūsu centra speciālistiem ir nepieciešamās prasmes strādāt ar dažādiem TV modeļiem. Vēršoties pie mums, jūs varat paļauties uz augstu remonta kvalitāti un efektivitāti. Sniedzam pakalpojumus par pieņemamām cenām. Lai uzzinātu vairāk par televizora ekrāna nomaiņas procesu un mūsu piedāvājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālr. Jūs varat konsultēties ar meistaru bez maksas.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts