Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

Sony telefonu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Displeja moduļa maiņa 26.50EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 24.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Sony mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu telefons atrod jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs – īsts Sony mobilo telefonu remonta meistars!

Sony mobilo telefonu remonts

Laipni lūdzam mūsu darbnīcā, kur jūsu Sony mobilo telefonu var salabot ātri, kvalitatīvi un ar garantiju! Mums ir profesionālu meistaru komanda, kas daudzus gadus specializējas viedtālruņu remontā. Neatkarīgi no tā, kāds bojājums jums ir, mēs esam gatavi palīdzēt jums atjaunot ierīces funkcionalitāti.

Ir vajadzīgs Sony telefonu remonts? Uzticiet remontu mums, un jūsu Sony tālrunis darbosies kā jauns!

SONY TELEFONU PRIEKŠROCĪBAS

 • Kameras kvalitāte

Sony tālruņi ir pazīstami ar izcilu kameras kvalitāti, kas ļauj uzņemt skaidrus un spilgtus fotoattēlus un videoklipus pat vājā apgaismojumā.

 • Ūdensnecaurlaidīga opcija

Daudziem Sony tālruņu modeļiem ir ūdensnecaurlaidība, kas padara tos ideāli piemērotus lietošanai ceļojuma laikā vai mitros apstākļos.

 • Izturība

Sony tālruņi ir izgatavoti, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un stingrus standartus, kas nodrošina to izturību un uzticamību.

 • Inovatīvas funkcijas

Sony pastāvīgi ievieš jaunas tehnoloģijas savos tālruņos, piemēram, augstas kvalitātes audio, ekrāna tehnoloģijas un unikālas kameras funkcijas.

 • Dizains

Sony tālruņiem parasti ir stilīgs un elegants dizains, kas padara tos pievilcīgus lietotājiem, kuriem ir svarīgs ierīces izskats.

 • Veiktspēja

Sony tālruņiem parasti ir jaudīgi procesori, pietiekami daudz RAM un liela krātuve, kas ļauj veikt sarežģītus uzdevumus un izmantot daudzas lietojumprogrammas bez kavēšanās vai avārijām.

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Servisa centrs Datoru Veselības Centrs ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Pie mums ir bezmaksas diagnostika.

KĀDOS GADĪJUMOS IR VAJADZĪGS SONY TELEFONU REMONTS?

Ir daži bieži bojājumi, ar kuriem Sony tālruņu lietotāji var saskarties, kad vainīgs ir:

 • Akumulators

Ātra izlāde vai slikta uzlāde, tālruņa izslēgšana ar zemu uzlādi utt.

 • Ekrāns

Plaisas, skrāpējumi, nestrādājoši pikseļi.

 • Audio darbības traucējumi

Skaņas trūkums, trokšņi, austiņu un skaļruņu problēmas.

 • Tīkla problēmas

Signāla trūkums, Wi-Fi vai Bluetooth savienojuma problēmas.

 • Tālruņa pārkaršana

Bieža automātiska izslēgšanās, samazināta veiktspēja ilgstošas lietošanas laikā.

 • Kameras darbības traucējumi

Nedarbojas aizmugurējā vai priekšējā kamera, slikta attēlu kvalitāte.

 • Programmatūras kļūdas

Iesaldēšana, lietojumprogrammu problēmas, lēna saskarnes darbība.

Ir svarīgi atzīmēt, ka šie bojājumi nav raksturīgi tikai Sony tālruņiem, un tos var novērot arī citos ražotājos. Bet ja jums ir nepieciešams Sony telefonu remonts – lūdzam sazināties ar musu meistariem, noradot, ar kādu defektu esat saskarušies.

MŪSU DARBNĪCAS PRIEKŠROCĪBAS, KAD IR VAJADZĪGS SONY TELEFONU REMONTS

 • Bezmaksas diagnostika

Mēs piedāvājam bezmaksas diagnostiku visiem bojātiem tālruņiem, kas palīdz noteikt problēmu.

 • Garantija

Mēs esam pārliecināti par mūsu darba kvalitāti un tāpēc nodrošinām garantiju paveiktajam darbam. Ja pēc remonta rodas problēmas, mēs labprāt tās labotu.

 • Mūsu komanda

Mums ir pieredzējušu meistaru komanda, kas specializējas dažādu tālruņu modeļu remontā. Viņiem ir nepieciešamās prasmes un zināšanas, lai ātri un kvalitatīvi salabotu tālruni.

 • Cenas

Mēs novērtējam mūsu klientu uzticību, tāpēc mums ir pārredzama cenu politika. Pirms darba sākšanas mēs vienmēr sniedzam detalizētu informāciju par remonta izmaksām, lai klienti zinātu, cik daudz viņi maksās.

 • Individuāla pieeja katram klientam

Mēs saprotam, ka katrs sadalījums ir unikāls un prasa individuālu pieeju. Mūsu komanda novērtē tālruņa stāvokli un piedāvā visefektīvāko un rentablāko risinājumu katram konkrētajam gadījumam.

Visas šīs priekšrocības apvienojumā padara mūsu darbnīcu par uzticamu partneri tālruņu remontam. Mēs esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības un cerības.

Ir vajadzīgs Sony telefonu remonts? Sazinieties ar Datoru Veselības Centrs darbnīcu, un jūs varat būt pārliecināti par sava Sony telefona remonta kvalitāti un uzticamību, kā arī iegūt profesionālu servisu un atbalstu no pieredzējušas speciālistu komandas.

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.