Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

Poco telefonu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Displeja moduļa maiņa 26.50EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 24.00EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana 17.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Poco mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu telefons atrod jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

  • Bezmaksas diagnostika
  • remonts tajā pašā dienā
  • Zemākās cenas pilsētā
  • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs – īsts Poco mobilo telefonu remonta meistars!

Poco mobilo telefonu remonts

Poco telefonu remonts ir viens no pieprasītākajiem mūsu servisa centra pakalpojumiem. Šī ražotāja viedtālruņi, neskatoties uz augsto kvalitāti, bieži sabojājas. Ķīniešu sīkrīkā pogas var kļūt nelietojamas, kamera vai uzlāde var salūzt. Visbiežāk tas notiek kritiena dēļ no augstuma vai viedtālruņa sitiena pret cietu virsmu.

Veicam jebkādu Poco telefonu remontu, tai skaitā salūzušo vai novecojušo detaļu nomaiņu pret oriģinālajām detaļām.

Kad neiztikt bez Poco telefona remonta

Bez dažām funkcijām viedtālrunis nevar darboties. Poco tālruņu remonts var būt nepieciešams, ja ir bojāts skārienekrāns, attēli netiek parādīti labi, kamera nedarbojas vai sīkrīks vienkārši neuzlādējas.

Bojājumi rodas gan mehānisku bojājumu, gan programmatūras nepareizas darbības dēļ. Piemēram, daži līdzekļi var pārstāt darboties pareizi pēc atjaunināšanas vai vīrusu infekcijas. Jebkurā situācijā viedtālruni labāk nekavējoties nogādāt servisā.

Kas nosaka cenas Poco telefonu remontam

Izmaksas būs atkarīgas no bojājuma sarežģītības un detaļu nomaiņas nepieciešamības. Ja nekas nav jāmaina, klients maksā tikai par speciālistu darbu. Ja nepieciešama detaļu nomaiņa, remonta summai tiek pieskaitīta detaļu cena. Taču pie mums tie ir lētāki, jo lielos daudzumos pasūtām tieši no ražotāja.

Izmaksu aprēķins tiek veikts pēc diagnozes noteikšanas. Ja viedtālruņa īpašnieks nepiekrīt summai, viņam ir tiesības atteikties pasūtīt pakalpojumus.

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Servisa centrs Datoru Veselības Centrs ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Pie mums ir bezmaksas diagnostika.

Datoru veselības centrs - ātrs remonts Rīgā

Mūsu servisa centram ir liela pieredze Poco remontā Rīgā. Katrs klients, vēršoties pie mums, tiek garantēts, ka saņems:

  • kvalitatīvs jebkuras sarežģītības Poco telefonu remonts;
  • individuāls serviss;
  • pakalpojumu sniegšana īsā laikā;
  • bezmaksas diagnostika;
  • pārskatāmas un pieejamas cenas.

Profesionāli instrumenti, kvalificēti meistari, oriģinālās rezerves daļas noliktavā un liels personāls – tas viss palīdz mums remontēt telefonus Jūsu pieprasījuma dienā. Pakalpojumus varat pasūtīt pa tālruņa numuru vai kādā no mūsu birojiem Rīgā.

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.