Nokia telefonu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0,0EUR
Displeja moduļa maiņa
26.50EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu)
24.0EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana
17,0EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Vairāk nekā 9 gadus Datoru Veselības Centrs speciālisti sniedz Nokia mobilo tālruņu remonta pakalpojumus Rīgā.

Profesionāļi ātri nosaka darbības traucējumu vai ierīču bojājumu cēloni. Pamatojoties uz diagnostikas rezultātiem, tiek veikts bojātu detaļu un mezglu remonts vai nomaiņa, tiek veikti citu darbības traucējumu novēršana, tālruņa mirgošana vai programmatūras iestatīšana.

nokia telefonu remonts

Visizplatītākie Nokia bojājumi

Nokia mobilā tālruņa darbības traucējumi visbiežāk rodas kritiena, mehānisku bojājumu vai mitra sīkrīka rezultātā. Dažiem modeļiem, neskatoties uz ražotāja Nokia Corporation augsto kvalitāti un garantiju, rūpnīcas defekta dēļ ir nepieciešama apkope. Mūsdienu diagnostikas un remonta aprīkojums, kā arī DVC centra meistaru profesionālās prasmes ir atslēga ātrai ierīces funkcionalitātes atjaunošanai.

Stikla nomaiņa

Plaisas uz ekrānā, nedarbojošs skārienekrāns un citas ekrāna problēmas prasa steidzamu tālruņa remontu. Jauna displeja moduļa uzstādīšana Nokia tālrunī tiek veikta pat tad, ja attēls priekšējā panelī tiek parādīts fragmentāri, uz tā parādās plankumi un melnas svītras. Neuzmanīga rīcība un sīkrīka mehāniski bojājumi izraisa stikla labošanu vai matricas nomaiņu. 

Programmatūras instalēšana

Ja Nokia tālrunis neieslēdzas, tas bieži tiek restartēts vai tā operētājsistēma "bremzē", ierīcei vajadzēs operetājsistēmas konfigurēšana.

Lādēšanas ligzdas, portu, šleifu nomaiņa

Mobilajam tālrunim nepieciešams  remonts un jaunu komponentu uzstādīšana, arī, ja akumulators ātri zaudē vai lēni iegūst uzlādi. Ligzda tiek nomainīta, ja starp ierīci un datoru nav savienojuma, un mikroshēmas tiek atkal pielodētas, ja Nokia nav Bluetooth, ierīce "neredz" zibatmiņas disku vai SIM karti.

nokia telefonu remonts

Skaļruņu, pogu remonts

Mēs remontējam skaļruņus, barošanas un skaļuma regulēšanas pogas kontaktus pēc oksidēšanās, putekļu vai mitruma dēļ, kas iekļuvuši Nokia korpusā, mikrofona un citur, un rodas ierīces bojājums.

Mēs arī veicam procesoru remontu, polifonisko kontrolieri un audio ligzdu Nokia tālruņos, ja rodas problēmas ar skaņu.

Profilakses nolūkos mūsu servisa speciālisti nomaina akumulatoru, instalē pretvīrusu programmas un atjaunina programmatūru, ja mobilā ierīce regulāri pārkarst. Meistari izjauc tālruņa korpusu, lai notīrītu Nokia no netīrumiem un putekļiem, ja lietotājs sūdzas par skaļruni, pasliktinātu attēlu kvalitāti un savienotāju funkcionalitāti.

Nokia mobilo telefonu remonts Rīgā

DVC servisa centri servisa tirgū darbojas kopš 2011. gada. Mobilie tālruņi tiek remontēti un apkalpoti uzņēmuma birojos. Meistari bez maksas diagnosticē Nokia bojājumus un tos ātri novērš. Mobilo tālruņu remonts tiek veikts, izmantojot profesionālu inventāru un aprīkojumu.

Mēs augsti vērtējam savu reputāciju, tāpēc nepārvērtējam Nokia pakalpojumu un nomaināmo komponentu izmaksas. Par veikto darbu un uzstādītajām rezerves daļām tiek nodrošināta garantija.


Datoru veselības centrs SIA
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs SIA
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts