Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

Nokia telefonu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Displeja moduļa maiņa 26.50EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 24.00EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana 17.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Nokia mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu telefons atrod jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs – īsts Nokia mobilo telefonu remonta meistars!

Nokia mobilo telefonu remonts

Laipni lūdzam mūsu mobilo tālruņu remonta darbnīcā! Mēs esam priecīgi piedāvāt Jums ātru, kvalitatīvu un uzticamu remontu jūsu Nokia mobilajam tālrunim. Neatkarīgi no tā, kāda veida kļūme jums ir bijusi, mūsu profesionālo meistaru komanda specializējas visu veidu problēmu novēršanā.

Mūsu prioritāte ir jūsu apmierinātība, tāpēc mēs nodrošinām garantiju visiem paveiktajiem darbiem. Uzticiet Nokia telefonu remontu mums, un mēs to atgriezīsim viņu pilnībā labā stāvoklī!

Nokia telefonu remonts – vienmēr ātri, vienmēr ar garantiju!

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Servisa centrs Datoru Veselības Centrs ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Pie mums ir bezmaksas diagnostika.

KĀPĒC NOKIA TELEFONI BIJA TIK POPULĀRI?

Nokia tālruņi bija populāri vairāku iemeslu dēļ:

 • Augsta kvalitāte un uzticamība

Uzņēmums pazīstams ar izturīgām ierīcēm. Tālruņi izgatavoti izmantojot augstas kvalitātes materiālus, padarot tos izturīgus pret bojājumiem un nodilumu.

 • Lietošanas ērtums

Pazīstami ar vienkāršām un intuitīvām saskarnēm. Tos bija viegli lietot pat tiem, kuriem nebija pieredzes ar tālruņiem. Daudzi cilvēki deva priekšroku vienkāršiem un funkcionāliem tālruņiem, un Nokia bija lieliski piemērots šīm prasībām.

 • Ilgs akumulatora darbības laiks

Viena no galvenajām tālruņu priekšrocībām ir to autonomija. Viņiem bija ilgs darbības laiks ar vienu uzlādi, ko daudzi lietotāji novērtēja. Nokia baterijas bija pazīstamas ar savu jaudu un izturību, padarot tālruņus par uzticamiem partneriem ilgu laiku.

 • Plašs modeļu klāsts

Piedāva plašu modeļu klāstu, lai apmierinātu dažādu lietotāju vajadzības. Viņi izlaida tālruņus dažādām cenu kategorijām un ar atšķirīgu funkcionalitāti. Pateicoties tam, Nokia spēja piesaistīt ne tikai tos, kuri meklēja vienkāršu un funkcionālu tālruni, bet arī tos, kuri vēlējās progresīvākus modeļus.

 • Inovācijas

Nokia bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas ieviesa jauninājumus mobilo tālruņu pasaulē. Viņu ierīces piedāvāja jaunas funkcijas un iespējas, piemēram, iebūvētu kameru, mūzikas atskaņotājus, iespēju nosūtīt ziņojumus un daudz ko citu. Pateicoties tam, Nokia palika mobilās tehnoloģijas priekšgalā un piesaistīja daudzus lietotājus.

KĀDI IR BIEŽĀKIE BOJĀJUMI NOKIA TĀLRUŅOS?

Lai gan Nokia tālruņi parasti ir uzticami un izturīgi, lietotāji dažreiz saskaras ar noteiktiem bojājumiem. Apskatīsim dažus no visbiežāk sastopamajiem bojājumiem, kas saistīti ar Nokia tālruņiem:

 • Uzlādes problēmas

Daži lietotāji var saskarties ar uzlādes problēmām, piemēram, lēnu vai periodisku uzlādi vai pilnīgu uzlādes trūkumu. To var izraisīt problēmas ar uzlādes kabeli, uzlādes savienotāju vai akumulatoru.

 • Displejs

Lietotāji var saskarties ar displeja problēmām, piemēram, ekrāna mirgošanu, izplūdušu attēlu vai pilnīgu attēla trūkumu. To var izraisīt displeja bojājumi, šķidruma problēmas vai bojāts sensors.

 • Nepareiza programmatūras darbība

Dažreiz lietotāji var saskarties ar programmatūras problēmām, piemēram, sasalšanu vai sliktu veiktspēju. Šajā gadījumā programmatūras atjaunināšana vai rūpnīcas atiestatīšana var palīdzēt novērst problēmu. Mūsu meistari viegli risinā tādas problēmas arī, tad ja ir vajadzīgs nokia telefonu remonts – varat ar mieru griesties pie mums, salabosim jebkuras programmatūŗas kļūdas.

 • Audio problēmas

Skaļruņu skaņas trūkums, nepareiza brīvroku darbība vai slikta skaņas kvalitāte zvana laikā. Šajā gadījumā var būt nepieciešama elementu tīrīšana vai audio komponentu nomaiņa.

 • Pogas vai skārienekrāna problēmas

Dažreiz pogas vai skārienekrāns var pārstāt darboties pareizi, kas var radīt neērtības tālruņa lietošanā. Šajā gadījumā var būt nepieciešama pogu vai skārienekrāna tīrīšana vai nomaiņa.

Ir svarīgi atzīmēt, ka šīs problēmas nav visaptverošs saraksts, un katram Nokia tālruņu modelim vai sērijai var būt savas specifiskas problēmas. Ja jums ir problēmas ar Nokia tālruni, ieteicams sazināties ar servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību un remontu.

MŪSU SPECIĀLISTA PADOMS, JA IR VAJADZĪGS NOKIA TELEFONU REMONTS

Mēs neiesakām pašam veikt Nokia tālruņa remontu mājās šādu iemeslu dēļ:

 • Nepieciešamo instrumentu trūkums

Tālruņu remontam nepieciešami īpaši instrumenti, piemēram, īpaši skrūvgrieži, pincetes, termostats un citi. Mājās vidusmēra lietotājam var trūkt šādu rīku vai arī tie var nebūt pietiekami kvalitatīvi, kas var ietekmēt ierīces remonta kvalitāti un bojājumus.

 • Remonta grūtības

Remonts var būt sarežģīts, un tam nepieciešama pieredze un īpašas prasmes. Pat vienkāršu elementu, piemēram, ekrāna, nomaiņai ir nepieciešama precizitāte un precizitāte, lai izvairītos no citu tālruņa komponentu bojājumiem.

 • Neparedzētas problēmas

Ja tiek mēģināts Nokia telefonu remonts mājas apstākļos, var rasties neparedzēta problēma vai kļūme, ar kuru lietotājs nevar tikt galā. Tas var radīt papildu remonta izmaksas vai pat pilnīgu ierīces zudumu.

Kopumā, lai veiktu drošu un kvalitatīvu pakalpojumu (Nokia telefonu remonts), ieteicams sazināties ar mūsu servisa centru – Datoru Veselības Centrs.

Mēs vienmēr esam gatavi palidzēt jebkurā gadijumā, kad ir vajadzīgs Nokia telefonu remonts.

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

 • Bezmaksas diagnostika

Nodrošinām bezmaksas diagnostiku visām ierīcēm, lai identificētu problēmu un piedāvātu labāko risinājumu.

 • Garantija

Ndrošinām garantiju visiem veiktajiem remontdarbiem, kas nodrošina mūsu klientiem papildu aizsardzību un pārliecību par mūsu pakalpojumu kvalitāti.

 • Pārredzama cenu politika

Izmantojam cenu politiku, kas ļauj klientiem iepriekš novērtēt remonta izmaksas un izvairīties no slēptām piemaksām.

 • Individuāla pieeja

Mūsu speciālistu komanda ņem vērā katra klienta individuālās vajadzības un cenšas atrast ērtāko un efektīvāko risinājumu viņu problēmai.

 • Ērta filiāļu atrašana

Mūsu filiāles atrodas ērtās vietās Rīgas pilsētā, kas atvieglo piekļuvi un ātru ierīču saņemšanu, kad ir vajadzīgs Nokia telefonu remonts.

 • Pieredzējušu meistaru komanda

Mums ir augsti kvalificēta meistaru komanda ar lielu darba pieredzi, kas garantē profesionālu pieeju remontam un kvalitatīvu uzdevumu izpildi.

Būsim ļoti priecīgi redzēt jūs mūsu Datoru Veselības Centrs darbnīcā un palīdzēt jums, gadijumā, kad ir vajadzīgs Nokia telefonu remonts.

Mūsu komanda vienmēr ir gatava sniegt jums konsultācijas un ar prieku atjaunot ierīces darbību!

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.