Datoru barošanas bloku remonts

Bezmaksas konsultācija

Nepieciešamā veida remonta vai bezmaksas diagnostikas pieprasījumu varat nosūtīt:
- zemāk esošajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
Datoru barošanas bloku remonts
30.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Datora barošanas bloks ir viens no svarīgākajiem sistēmas elementiem, bez kura dators vienkārši nevar darboties. Tieši ar barošanas bloka palīdzību jūs varat nodrošināt drošu datora komponentu barošanu. Ja nav augstas kvalitātes barošanas bloka, nebūs iespējams garantēt drošu datora darbību.

Ja strāvas padeve sabojāsies, tas būs jālabo. Lai to izdarītu, jums vajadzētu izvēlēties uzticamu datoru remonta pakalpojumu.

Remonta process

Aicinām pievērst uzmanību mūsu uzņēmumam, kas ir gatavs palīdzēt datora barošanas bloku remontdarbos. Veicot remontu, mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes detaļas un uzticamus instrumentus. Runājot par uzņēmuma darbiniekiem, viņiem ir liela pieredze šajā jomā. Viņiem ir prasmes ātri noskaidrot datora barošanas avota darbības traucējumu cēloni un to novērst.

Mēs veiksim diagnostikas testu, lai noteiktu problēmu. Pēc tam speciālisti sāks darbu, lai veiktu remontu. Ja remonts nav iespējams, tiek nomainītas nepieciešamās detaļas. Mēs izmantojam tikai oriģinālās detaļas, kas garantē, ka strāvas padeve kalpos vēl daudzus gadus.

Kad remonts būs pabeigts, mēs noteikti pārbaudīsim strādājošo barošanas avotu, lai pārliecinātos, ka tas darbojas pareizi. Tiklīdz speciālisti par to pārliecināsies, elektroapgāde tiks nodota klientam.

Speciālisti 1-2 stundu laikā atgriezīs datora barošanas bloku līdz darba kapacitātei – viss atkarīgs no bojājuma sarežģītības. Jebkurā gadījumā garantējam, ka visus nepieciešamos darbus veiksim visaugstākajā kvalitātē.

Profesionāļi darbā

Ja vēlaties uzticēt darbu patiesiem profesionāļiem, sazinieties ar mūsu uzņēmumu, lai saņemtu palīdzību. Datora barošanas bloku Rīgā var salabot vien dažu stundu laikā. Mūsu komandā ir tikai pieredzējuši speciālisti, kuriem ir visas nepieciešamās zināšanas un aprīkojums datoru remonta jomā. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes aprīkojumu un instrumentus.

Ja vēlaties ne tikai kvalitatīvu remontu, bet arī pieņemamas cenas, noteikti atvediet barošanas bloku uz mūsu servisa centru, un saņemsiet profesionālu palīdzību.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts