Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

Realme telefonu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Displeja moduļa maiņa 26.50EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 24.00EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana 17.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Realme mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu telefons atrod jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs – īsts Realme mobilo telefonu remonta meistars!

Realme mobilo telefonu remonts

Realme ir Ķīnas uzņēmums, kas ražo modernas un uzticamas tehnoloģijas. Taču lietotāju neuzmanības dēļ viedtālrunis var nokrist un tikt sabojāts.

Mūsu servisa centrs novērš jebkādus darbības traucējumus, novērš kritienu sekas, nomaina detaļas un uzstāda nepieciešamo programmatūru. Ja tālrunis sāk darboties nepareizi, nekavējoties sazinieties ar mūsu Realme remontdarbnīcu.

Kad ir nepieciešams Realme remonts?

Viedtālruņi ir sarežģītas ierīces. Vienai mazai nestrādājošai mikroshēmai var būt nepieciešams pilnīgs Realme remonts. Bet visbiežāk darbnīcas pakalpojumi ir nepieciešami šādos gadījumos:

 • atsevišķu elementu nodilums;
 • uzlādes trūkums;
 • ekrāns nereaģē uz nospiešanu;
 • viedtālruņa kamera nedarbojas;
 • pastāvīga sasalšana;
 • inficēšanās ar vīrusiem.

Neatkarīgi no situācijas, mēs veiksim kvalitatīvu remontu.

Kā pieaug Realme remonta izmaksas?

Realme remonta cenas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem. Lai vadītājs varētu aprēķināt izmaksas, ir jāveic pilnīga diagnostika. Kad kļūmes cēloņi kļūst zināmi, varat aprēķināt, cik pakalpojumi maksās. Ja kādas detaļas ir jānomaina, to izmaksas tiks iekļautas kopējā summā. Klientam tie nav jāpasūta. Mūsu noliktavā vienmēr ir oriģinālās ražotāju rezerves daļas.

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Servisa centrs Datoru Veselības Centrs ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Pie mums ir bezmaksas diagnostika.

Kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Datoru veselības centru

Mēs ātri salabosim jūsu ierīci par pieņemamu cenu, jo ievērojami atšķiramies no citiem servisa centriem:

 • Mūsu darbnīcai ir liela pieredze Realmi remontdarbos Rīgā.
 • Darbnīcā strādā kvalificēti speciālisti. Remontu vienmēr veic cilvēki, kuri saprot procesa detaļas un konkrēta viedtālruņa modeļa funkcijas.
 • Serviss sniedz garantijas visiem pakalpojumiem.
 • Meistari pēc darba veic pēdējo telefona testēšanu.
 • Klientiem tiek nodrošināts pilns izmaksu aprēķins.

Vēršoties uz mūsu servisa centru, jūs gūstat pārliecību, ka esat nodevis tālruni drošās rokās. Mēs vienmēr nopietni uztveram savu darbu. Neatkarīgi no bojājuma sarežģītības mēs esam pārliecināti, ka visi remonta posmi veiks kompetenti.

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.