Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

Portatīvo datoru remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika (bezmaksas) 0.00EUR
Draiveru uzstādīšana 20.00EUR
Programmu uzstādīšana 20.00EUR
Datu saglabāšana 30.00EUR
Kontaktu profilakse 30.00EUR
RAM maiņa remonts 25.00EUR
HDD remonts, maiņa 25.00EUR
Ventilatora remonts 30.00EUR
Antivīrusu prog. uzstādīšana 20.00EUR
Vīrusu ārstēšana 25.00EUR
Komponenšu maiņa 45.00EUR
Inventora remonts, maiņa 40.00EUR
Eņģes maiņa 40.00EUR
Portatīvā datora optimizācija 40.00EUR
BIOS čipa programēšana 55.00EUR
Tastatūras maiņa 40.00EUR
Profilakse 50.00EUR
Ekrāna maiņa 40.00EUR
Padziļināta diagnostika 30.00EUR
Čipu maiņa 50.00EUR
Remonts pēc saliešanas 75.00EUR
Pamatplates remonts 100.00EUR
Pamatplates maiņa 45.00EUR
Windows 7 instalācija + visi draiveri 45.00EUR
Windows 8 instalācija + visi draiveri 45.00EUR
Windows 10 instalācija + visi draiveri 45.00EUR
Windows 8,10 instal.+ draiveri + faili 60.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Portatīvo datoru remonts Riga

Veicam dažādu ražotāju jebkuras sarežģītības klēpjdatoru remontu

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Kvalitatīvs klēpjdatoru remonts Rīgā

klēpjdatoru remonts

Portatīvo datoru nozīmi mūsdienu pasaulē ir grūti pārvērtēt. Tie ir kļuvuši par neatņemamu mūsu ikdienas daļu, ko izmanto gan darbam, gan izklaidei. Bet pat tādas progresīvas tehnoloģijas kā klēpjdatori dažreiz var sabojāties.

Klēpjdatori nodrošina piekļuvi informācijai, saziņai jebkurā laikā un vietā. Tie atvieglo mācīšanos, darbu, izklaidi, ļaujot mums uzturēt sakarus ar pasauli. Ar to palīdzību iespējams izveidot, apstrādāt, uzglabāt informāciju, padarot mūsu dzīvi ērtāku, produktīvāku.

Tomēr pat visuzticamākais klēpjdators dažreiz var salūzt dažādu iemeslu dēļ, piemēram, kritienu, pārkaršanas, vīrusu vai vienkārši komponentu nodiluma dēļ. Tas var radīt neērtības un problēmas, īpaši, ja klēpjdators nepieciešams darbam, studijām.

Tāpēc ir svarīgi rūpēties par savu klēpjdatoru, regulāri to uzturēt un uzraudzīt tā stāvokli.

Kopumā klēpjdatoriem ir milzīga loma mūsu dzīvē, padarot to vienkāršāku un ērtāku. Bet ir svarīgi atcerēties, ka pat šādas progresīvas tehnoloģijas nav imūnas pret bojājumiem, tāpēc jārūpējas par tām un jābūt gatavām iespējamām nepatikšanām.

Remontējam visu populāro zīmolu portatīvos datorus

Mūsu servisa centrs specializējas visu populāro zīmolu klēpjdatoru remontā. Neatkarīgi no tā, vai jūsu klēpjdators ir no Apple, Dell, HP, Lenovo, Asus vai citiem slaveniem ražotājiem, mūsu pieredzējušo tehniķu komanda ir gatava atjaunot jūsu ierīces iepriekšējo funkcionalitāti.

Portatīvo datoru popularitāte

Mūsdienu portativie datori ļoti populāri vairāku faktoru dēļ. Pirmkārt, tie piedāvā lietotājam mobilitāti un darba ērtības, jo tos ir viegli pārvadāt un izmantot dažādās vietās. Otrkārt, mūsdienu portatīviem datoriem ir augsta veiktspēja, kas ļauj palaist sarežģītas programmas, spēles un multivides lietojumprogrammas.

Arī portatīvo datoru popularitāte ir saistīta ar dažādiem modeļiem, cenu kategorijām, kas ļauj izvēlēties ierīci savām vajadzībām . Turklāt daudzi lietotāji dod priekšroku portatīviem datoriem lielā ekrāna, ērtas tastatūras dēļ, salīdzinot ar planšetdatoriem vai telefoniem.

Kopumā mūsdienu portatīvi datori ir kļuvuši par neatņemamu daudzu cilvēku ikdienas sastāvdaļu, pateicoties to funkcionalitātei, ērtībai, plašajām lietošanas iespējām.

Portatīvo datoru bojājumu pazīmes var būt šādas

 • Pārkaršana
 • Displeja problēmas, tumšs ekrāns, svītru parādīšanās.
 • Uzlādes problēmas.
 • Tastatūras darbības traucējumi, daži taustiņi nedarbojas, pielīp.
 • Cietā diska problēmas, datu zudums, dīvainu skaņu parādīšanās.
 • Negaidīta sistēmas izslēgšana.

Portatīvo datoru bojājumu cēloņi var būt dažādi, tostarp

 • Nepietiekama ventilācija, putekļi dzesēšanas sistēmā.
 • Triecieni, kas sabojā iekšējus komponentus.
 • Akumulatora nodilums, lādētāja darbības traucējumi.
 • Šķidruma nokļūšana uz tastatūras.
 • Cietā diska kļūme fizisku bojājumu, programmatūras kļūdas dēļ
 • Vīrusi vai citas ļaunprātīgas programmas.

Ja pamanāt vienu vai vairākas iepriekš minētās pazīmes, jums jāsazinās ar servisa centru, lai veiktu diagnostiku, turpmāko remontu. Pirms remonta tiek veikta diagnostika, kas palīdz noteikt ierīces vājās vietas, noteikt darbības traucējumus. Tālāk meistars sāk remontu. Mēs neiesakām veikt remontu mājas apstakļos, jo nepieredzējuši lietotāji, veicot remontu, var nolaidīgi sabojāt ierīci. Remonts servisa centrā ir kvalitātes garantija.

Kā lietotāji var neuzmanības dēļ sabojāt savu portatīvo datoru?

1. Portatīva datora kritums: viens no visizplatītākajiem portatīva datora bojājumu veidiem ir tā kritums. Lietotāji var nejauši nomest portatīvo datoru no galda vai dīvāna augstuma, kas izraīsā korpusa plaisas, salauztu ekrānu, bojātus komponentus iekšpusē.

2. Šķidruma iekļūšana: ja šķidrums nokļūst uz tastatūras vai citām detāļām, tas var nopietni kaitēt ierīcei. Ūdens / cita šķidruma iekļūšana var izraisīt kontaktu koroziju, īssavienojumu, komponentu bojājumus.

3. Pārkaršana: nepareiza datora lietošana, piemēram, ventilācijas atveru bloķēšana vai izmantošana uz mīkstas virsmas, var izraisīt ierīces pārkaršanu. Pārkaršana var izraisīt iekšējo komponentu bojājumus, veiktspējas samazināšanos un pat portatīva datora atteici.

4. Nepareiza izslēgšana: portatīva datora izslēgšana, kad tas darbojas vai tūlīt pēc izslēgšanas, var izraisīt cietā diska bojājumus / datu zudumu. Lietotājiem vienmēr ir pareizi jāpabeidz portatīvais dators, pirms tas tiek atspējots.

5. Nepielāgotu lādētāju izmantošana: izmantojot neoriginālus / nesaderīgus portatīva datora lādētājus, akumulators var pārspriegt, pārkarst, kas var izraisīt tā atteici.

6. Ļaunprātīgas programmatūras instalēšana: apšaubāmas programmatūras lejupielāde, instalēšana vai vīrusu pielikumu atvēršana e-pasta ziņojumos var izraisīt inficēšanu ar ļaunprātīgu programmatūru, kas sabojā failu sistēmu, nozag personisko informāciju, palēninā ierīces darbību.

Kā pagarināt datora kalpošanas laiku?

Lai pagarinātu datora kalpošanas laiku, jums regulāri jāveic apkopi, pareizi jārūpējas par ierīci.

1. Regulāri notīriet portatīvu datoru no putekļiem un netīrumiem. Putekļi var aizsprostot ventilācijas atveres, izraisot ierīces pārkaršanu.

2. Pārbaudiet, vai akumulatorā nav nodiluma pazīmju. Ir svarīgi arī uzraudzīt akumulatora uzlādi, lai izvairītos no tā pārkaršanas.

3. Atjauniniet portatīva datora programmatūru, draiverus, lai uzlabotu tā veiktspēju, aizsargātu ierīci no ļaunprātīgas programmatūras.

4. Veiciet regulāru datu dublēšanu, lai izvairītos no informācijas zaudēšanas sistēmas kļūmes gadījumā.

5. Izmantojiet portatīvo datoru saskaņā ar ražotāja ieteikumiem, izvairieties no ierīces triecieniem, kritieniem, pārslodzes.

Atcerieties, ka pareiza portatīva datora apkope, kopšana palīdzēs jums pagarināt tā kalpošanas laiku, saglabāt tā veiktspēju augstā līmenī.

Datora savlaicīga diagnostika, apkope, remonts palielina tā kalpošanas laiku, garantē tā izturību.

Mūsu Datoru Veselības Centrs darbnīcas Rīgā priekšrocības

1. Atrašanās vieta Rīgā: atrodamies dažādos Rīgas rajonos, kas atvieglo piekļuvi mums no jebkuras pilsētas daļas. Tas ir ērti mūsu klientiem, ietaupa viņiem laiku.

2. Bezmaksas diagnostika: mēs nodrošinām bezmaksas diagnostiku visiem klientiem, kuri atbrauc pie mums Rīgā, kas palīdz noteikt portatīva datora problēmu pirms remonta darbu uzsākšanas.

3. Pieredzējuši meistari: pie mums strādā pieredzējuši speciālisti, kuriem ir liela pieredze portatīvu datoru remontā, kuri garantē kvalitatīvu darbu izpildi.

4. Pārredzama cenu noteikšana: mēs piedāvājam pārredzamas cenas visu veidu portatīvu datoru remonta pakalpojumiem, kas palīdz mūsu klientiem iepriekš izprast remonta izmaksas.

5. Plašs pakalpojumu klāsts: mēs piedāvājam plašu portatīvo datoru remonta pakalpojumu klāstu, tostarp komponentu nomaiņu, programmatūras pielāgošanu, vīrusu noņemšanu un daudz ko citu.

6. Garantija par paveikto darbu: mēs nodrošinām garantiju par paveikto darbu, kas dod mūsu klientiem pārliecību par mūsu pakalpojumu kvalitāti, ļauj viņiem būt pārliecinātiem par mūsu darbnīcas uzticamību.

Portatīvo datoru remonts, ka arī portatīvo datoru apkope ir mūsu ikdienas darbs.Mēs ieguldām visus spēkus, lai nodrošinātu, ka veiktie remonti tiek veikti tikai augstākajā līmenī. Mēs novērtējam jūsu laiku, komfortu, tāpēc mēs veicam visus remontus ātri, īpašu uzmanību pievēršot remonta kvalitātei.

Datoru Veselības Centrs servisa centrs Rīgā – ir jūsu uzticams partneris!

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Mūsu servisa centrā mēs regulāri saskaramies ar izplatītām klēpjdatoru problēmām. Šīs problēmas ietver cieto disku, akumulatoru, tastatūru, ekrānu, dzesēšanas sistēmu bojājumus, problēmas ar savienotājiem un portiem, kā arī programmatūras problēmas.

Mūsu eksperti iesaka izlasīt zemāk esošo saturu, kurā atradīsiet atbildes uz daudziem populāriem jautājumiem. Šī sadaļa palīdzēs iegūt plašāku informāciju par problēmām, ar kurām saskaraties, un iespējamiem risinājumiem. Mēs saprotam, ka katra situācija ir unikāla, tāpēc, ja jums joprojām ir jautājumi vai nepieciešama papildu palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mums. Mūsu augsti kvalificētā tehniķu komanda ar prieku sniegs jums bezmaksas konsultāciju un atrisinās visas radušās problēmas.

Ja uz klēpjdatora nejauši izlijat šķidrumu, ir svarīgi veikt šādas darbības, lai samazinātu iespējamos bojājumus:

Nekavējoties izslēdziet klēpjdatoru: izslēdziet klēpjdatoru, atvienojiet lādētāju un izņemiet akumulatoru (ja iespējams). Lai izvairītos no īssavienojumiem, ir svarīgi novērst elektroenerģijas pārvadi caur mitru sistēmu.

Izžāvējiet klēpjdatoru: uzmanīgi noslaukiet visu redzamo šķidrumu, izmantojot mīkstu, sausu drānu vai papīra dvieli. Izvairieties no berzes, lai nesabojātu sastāvdaļas. Neizmantojiet matu žāvētājus, sildītājus vai saspiestu gaisu, jo tie var radīt lielākus bojājumus.

Nogādājiet savu klēpjdatoru uz mūsu servisa centru: iesakām pēc iespējas ātrāk sazināties ar mūsu tehniķiem. Viņi veiks padziļinātu diagnostiku un nepieciešamos remontdarbus.

Neieslēdziet savu klēpjdatoru, kamēr to nav pārbaudījis profesionālis!

Ir svarīgi atcerēties, ka reakcija uz šķidruma noplūdi ir atkarīga no šķidruma veida un daudzuma, kā arī no klēpjdatora modeļa un detaļām. Mūsu servisa centrā mēs varam novērtēt bojājuma apmēru un ieteikt labāko rīcību jūsu klēpjdatora remontam.

Jums nevajadzētu mēģināt mājos apstakļos izjaukt klēpjdatoru vai veikt remontdarbus bez nepieciešamajām prasmēm, jo tas var radīt papildu bojājumus. Sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem tehniķiem, lai nodrošinātu ierīces drošu un efektīvu remontu.

Ja nejauši uzlaužat klēpjdatora ekrānu, tālāk ir norādītas dažas darbības, ko varat veikt, lai to salabotu:

Novērtējiet bojājuma apmēru: apskatiet ekrānu un nosakiet, cik nopietns ir bojājums. Ja bojājumi ir nelieli un neietekmē klēpjdatora darbību, tad uz laiku ir iespējams to izmantot esošajā stāvoklī. Taču, ja ekrāns ir būtiski bojāts, ieteicams nekavējoties sazināties ar mūsu speciālistiem.

Sazinoties ar mūsu servisa centru, kas specializējas klēpjdatoru remontā, mēs veiksim detalizētāku bojājumu novērtējumu un varēsim piedāvāt ekrāna remonta vai nomaiņas iespējas.

Ekrāna nomaiņa: ja ekrāna bojājums ir būtisks, matrica, visticamāk, būs jānomaina. Šī ir sarežģīta procedūra, kuru vislabāk uzticēt profesionāļiem. Mūsu servisa centrs var atjaunot jūsu klēpjdatora ekrānu, un, ja mums ir noliktavā nepieciešamā matrica, ir iespējams steidzams remonts.

Datu dublējumkopijas: pirms remonta ieteicams dublēt svarīgus datus, izmantojot ārējos diskus vai mākoņpakalpojumu. Ir svarīgi ņemt vērā, ka spēcīga trieciena rezultātā faili var tikt bojāti, un turpmāka transportēšana šādā stāvoklī var būt nedroša.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka mēģinājums pašam nomainīt ekrānu var radīt papildu bojājumus, īpaši, ja jums nav nepieciešamo prasmju un rīku. Tāpēc labākais risinājums būtu sazināties ar mūsu darbnīcu, lai garantētu drošību un kvalitatīvu remontu.

Ja klēpjdatora akumulators ātri izlādējas, varat veikt dažas darbības:

Pārbaudiet enerģijas taupīšanas iestatījumus: pārliecinieties, vai operētājsistēmas enerģijas taupīšanas iestatījumi ir konfigurēti optimāli. Varat iestatīt zemāku ekrāna spilgtuma līmeni, samazināt laiku, līdz ekrāns automātiski izslēdzas, vai iestatīt to enerģijas taupīšanas režīmā. Tas var palīdzēt pagarināt akumulatora darbības laiku.

Samaziniet ekrāna spilgtumu: spilgts ekrāns patērē akumulatora enerģiju. Mēģiniet samazināt ekrāna spilgtumu līdz ērtam līmenim, lai pagarinātu akumulatora darbības laiku.

Aizveriet nevajadzīgās programmas un procesus: pārbaudiet, kuras programmas un procesi darbojas jūsu klēpjdatora fonā. Aizveriet tos, kurus neizmantojat, jo tie nevajadzīgi patērē enerģiju.

Atjauniniet operētājsistēmu un draiverus: pārliecinieties, vai operētājsistēma un draiveri ir atjaunināti. Dažreiz atjauninājumos ir iekļauti labojumi, kas var uzlabot akumulatora veiktspēju un kalpošanas laiku.

Pārbaudiet akumulatora stāvokli: Jūsu operetājsistēmā būt kāds rīks, lai pārbaudītu akumulatora stāvokli. Pārbaudiet to, lai pārliecinātos, ka akumulators darbojas pareizi. Ja akumulatoram ir bojājumu vai nodiluma pazīmes, iespējams, tas ir jānomaina.

Akumulatora nomaiņa: ja visas iepriekš minētās darbības nepalīdz un akumulators turpina ātri izlādēties, visticamāk, tas būs jānomaina.

Ir svarīgi atcerēties, ka akumulatori laika gaitā nolietojas un to ietilpība var samazināties. Ja jūsu klēpjdators ir diezgan vecs, iespējams, būs jānomaina tā akumulators. Mēs iesakām sazināties ar mūsu speciālistiem, lai pareizi izvēlētos un uzstādītu jaunu akumulatoru. Tas nodrošinās jūsu klēpjdatora optimālu veiktspēju un ilgmūžību. Mūsu tehniķiem ir pieredze un zināšanas, lai palīdzētu jums izvēlēties saderīgu, ražotāja ieteiktu akumulatoru un pareizi to uzstādīt, lai nodrošinātu ierīces drošību un veiktspēju.

Ja jūsu klēpjdatora ārējās ierīces ligzda ir bojāta, iesakām sazināties ar mūsu servisa centru. Mēs piedāvājam bojātu kontaktligzdu nomaiņas pakalpojumus un nodrošinām bezmaksas diagnostiku, lai novērtētu problēmu. Sazinoties ar mums, jūs varat saņemt profesionālu palīdzību un risinājumu problēmai ar jūsu ierīces kontaktligzdu. Mēs arī sniedzam garantiju mūsu veiktajiem darbiem, kas sniedz papildu aizsardzību un pārliecību par remonta kvalitāti. Neaizmirstiet, ka mēģinājums to salabot pats var radīt papildu bojājumus, tāpēc iesakām šo darbu uzticēt profesionāļiem.

Mēs specializējamies portatīvo ierīču modernizēšanā un veiktspējas uzlabošanā. Mūsu servisa centrs piedāvā vairākas iespējas, kas var palīdzēt paātrināt jūsu klēpjdatora darbību.

Mūsu komanda var apsvērt iespēju palielināt RAM apjomu, nomainīt cieto disku pret ātrāku SSD disku, nomainīt procesoru un citas iespējas, kas var būtiski uzlabot jūsu ierīces veiktspēju.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka ne visi klēpjdatori ir piemēroti dziļiem jauninājumiem, un ir noteikti ierobežojumi, kas saistīti ar aparatūras iespējām un ierīces dizainu. Tāpēc, lai iegūtu visprecīzāko informāciju un noteiktu atbilstošās iespējas, ir svarīgi sazināties ar mūsu pieredzējušajiem amatniekiem. Viņi veiks detalizētu jūsu klēpjdatora analīzi un piedāvās labākos risinājumus jūsu klēpjdatora paātrināšanai un jaunināšanai.

Pēc klēpjdatora jaunināšanas, piemēram, cietā diska nomaiņas, informācija par veco disku tiks pārrakstīta uz jauno (ja nepieciešams). Tāpēc izdevīgāk ir iepriekš izveidot visu svarīgo datu rezerves kopijas.

Remontējot klēpjdatoru, ir iespējams saglabāt informāciju, īpaši, ja cietais disks nav fiziski bojāts un tā šķīvji paliek neskarti. Šādos gadījumos mūsu servisa centrs sniedz informācijas atkopšanas pakalpojumus. Mūsu tehniķi izmanto specializētu profesionālu programmatūru un metodes, lai iegūtu datus no bojātā diska un saglabātu tos jūsu vietā.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka datu atkopšanas process var būt sarežģīts un ne vienmēr garantē pilnīgu veiksmi. Tāpēc ieteicams regulāri dublēt visus svarīgos datus, lai neparedzētu kļūmju vai ierīces bojājumu gadījumā nepazaudētu informāciju.

Jebkurā gadījumā mūsu profesionāļi var sniegt detalizētus padomus par informācijas glabāšanu un datu atkopšanu atkarībā no konkrētās situācijas.

Ja jūsu klēpjdators sāk pārkarst un palēninās, iesakām veikt šādus pasākumus:

Pārbaudiet ventilāciju: pārliecinieties, vai klēpjdatora ventilācijas atveres nav bloķētas un vai tajās nav putekļu vai svešķermeņu. Regulāri tīriet ventilācijas atveres un izmantojiet klēpjdatoru uz līdzenas virsmas, lai nodrošinātu pareizu gaisa cirkulāciju.

Izmantojiet dzesēšanas paliktni: klēpjdatora novietošana uz dzesēšanas paliktņa ar ventilatoriem var palīdzēt uzlabot gaisa dzesēšanu un novērst pārkaršanu.

Ierobežojiet resursietilpīgus uzdevumus: ja jūsu klēpjdators palēninās, veicot noteiktus uzdevumus vai lietojumprogrammas, mēģiniet ierobežot šo programmu lietošanu vai samazināt vienlaikus darbojošos lietojumprogrammu skaitu.

Pārbaudiet savu programmatūru: pārliecinieties, vai programmatūra, tostarp operētājsistēma un draiveri, ir atjaunināta. Dažreiz pārkaršanas un palēnināšanas problēmas var izraisīt nesaderīga vai novecojusi programmatūra.

Pārbaudiet, vai nav ļaunprātīgas programmatūras: ļaunprātīga programmatūra var nopietni ietekmēt jūsu klēpjdatora veiktspēju. Ieteicams rūpīgi pārbaudīt, vai nav ļaunprātīgas programmatūras, un, ja tiek atrasta, nekavējoties to noņemt, izmantojot uzticamu pretvīrusu programmatūru.

Sazinieties ar mūsu servisa centru: ja joprojām saskaraties ar klēpjdatora pārkaršanas un palēninājuma problēmām, ļoti iesakām sazināties ar mūsu servisa centru. Mūsu pieredzējušie tehniķi ir gatavi veikt visaptverošu jūsu ierīces diagnostiku un veikt visus nepieciešamos remontdarbus. Tas var ietvert dzesēšanas sistēmas tīrīšanu, lai noņemtu putekļu uzkrāšanos, vai termiskās pastas nomaiņu, lai optimizētu siltuma pārnesi. Mēs garantējam augstas kvalitātes darbu un cenšamies atgriezt jūsu klēpjdatoru pilnīgā darba stāvoklī.

Ir ļoti svarīgi nekavējoties novērst pārkaršanas cēloņus un nodrošināt normālu ierīces darbību, jo pastāvīga pārkaršana var sabojāt komponentus un samazināt klēpjdatora izturību.

Ja klēpjdators atsakās ieslēgties, varat veikt vairākas darbības:

Pārbaudiet strāvas savienojumu: Pārliecinieties, vai klēpjdators ir pareizi pievienots strāvas avotam, kā arī pārbaudiet, vai lādētājs darbojas pareizi. Ieteicams mēģināt savienot klēpjdatoru ar citu kontaktligzdu vai izmantot citu lādētāju.

Restartējiet klēpjdatoru: dažas sekundes turiet nospiestu barošanas pogu, lai pilnībā izslēgtu klēpjdatoru. Pēc tam vēlreiz nospiediet barošanas pogu, lai mēģinātu to ieslēgt.

Pārbaudiet aktivitātes indikatorus: pievērsiet uzmanību klēpjdatora strāvas vai darbības indikatoriem. Ja tie neiedegas vai nemirgo nepareizi, tas var norādīt uz strāvas vai aparatūras problēmu. Šādā gadījumā ir ieteicams sazināties ar mūsu servisa centru, lai veiktu diagnostiku un remontu.

Pievienojiet ārējo monitoru: ja jūsu klēpjdators ekrānā nerāda attēlu, pievienojiet to ārējam monitoram, izmantojot HDMI vai VGA kabeli. Ja jūsu ārējais monitors parāda attēlu, iespējams, problēma ir ar jūsu klēpjdatora ekrānu vai grafikas adapteri.

Izņemiet akumulatoru un restartējiet datoru: ja jūsu klēpjdatoram ir noņemams akumulators, izslēdziet klēpjdatoru, atvienojiet lādētāju, izņemiet akumulatoru, pagaidiet dažas minūtes, pēc tam ievietojiet akumulatoru atpakaļ un mēģiniet ieslēgt klēpjdatoru.

Sazinieties ar speciālistu: Ja problēma ar klēpjdatora ieslēgšanu joprojām pastāv, ieteicams sazināties ar mūsu servisa centru. Mēs veiksim bezmaksas diagnostiku un veiksim nepieciešamos remontdarbus.

Ir svarīgi atzīmēt, ka sazināšanās ar pieredzējušiem speciālistiem ir galvenais, lai noteiktu precīzu problēmas cēloni un efektīvi veiktu nepieciešamos remontdarbus. Pareiza diagnostika ir svarīga, jo klēpjdators neieslēdzas daudzi iespējamie iemesli, tostarp strāvas problēmas, mātesplates problēmas, cietā diska bojājumi vai citas aparatūras vai programmatūras problēmas.

Tāpēc, ja jūsu klēpjdators neieslēdzas, ieteicams nekavējoties sazināties ar kvalificētiem speciālistiem mūsu servisa centrā. Sniegsim profesionālu palīdzību Jūsu portatīvā datora diagnostikā un remontā.

Problēmas ar klēpjdatoru, piemēram, iesaldēšana, automātiska izslēgšana vai nepareiza programmatūras darbība, var rasties dažādu faktoru dēļ. Dažas no tām ietver problēmas ar procesoru, mātesplati, RAM vai cieto disku.

Lai atrisinātu šo problēmu, varat veikt šādas darbības:

Pārbaudiet temperatūru: klēpjdatora pārkaršanas dēļ tas var nedarboties pareizi. Pārliecinieties, vai ventilācijas atveres nav aizsērējušas ar putekļiem vai svešķermeņiem. Regulāri notīriet tos un izmantojiet klēpjdatoru uz līdzenas virsmas, lai nodrošinātu pareizu gaisa cirkulāciju.

Ierobežojiet resursietilpīgus uzdevumus: daži uzdevumi vai lietojumprogrammas var izmantot lielu resursu daudzumu, kas var izraisīt sistēmas pārslodzi. Mēģiniet ierobežot šādu programmu lietošanu vai samazināt vienlaikus darbojošos lietojumprogrammu skaitu.

Pārbaudiet barošanu: pārliecinieties, vai klēpjdators ir pievienots uzticamam strāvas avotam. Ja akumulators ir nolietojies, tas var radīt strāvas problēmas un izraisīt avārijas. Mēģiniet izmantot klēpjdatoru tikai ar pievienotu lādētāju un pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

Pārbaudiet vai nav ļaunprātīgas programmatūras: ļaunprātīga programmatūra var izraisīt jūsu klēpjdatora neparedzētu darbību, tostarp iesaldēšanu un automātisku izslēgšanos. Skenējiet sistēmu, izmantojot pretvīrusu programmatūru, lai atklātu un noņemtu ļaunprātīgu programmatūru.

Atjaunināt draiverus un programmatūru: atjauniniet operētājsistēmu un draiverus uz jaunākajām versijām. Novecojuši draiveri var izraisīt nesaderību un sistēmas veiktspējas un stabilitātes problēmas.

Pārbaudiet vai nav cietā diska kļūdu: kļūdas failu sistēmā vai bojāts cietais disks var izraisīt iesaldēšanu un automātisku izslēgšanos. Pārbaudiet, vai nav cietā diska kļūdas, izmantojot iebūvētos operētājsistēmas rīkus vai īpašas programmas kļūdu diagnosticēšanai un labošanai.

Sazinieties ar servisa centru: Ja problēma joprojām pastāv, ieteicams sazināties ar servisa centru, kur pieredzējuši speciālisti veiks padziļinātu diagnostiku un remontu. Viņi varēs izmeklēt aparatūras problēmas un piedāvāt optimālus risinājumus.

Ir svarīgi atcerēties, ka sazināšanās ar speciālistu palīdzēs precīzi noteikt nepareizas darbības cēloni un garantēs, ka klēpjdators tiks atjaunots darba kārtībā. Nav ieteicams veikt remontdarbus pašiem, īpaši, ja jums nav nepieciešamo zināšanu un pieredzes, lai izvairītos no ierīces papildu bojājumiem vai nolietošanās.

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.