LG telefonu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums onlaine

Diagnostika
0,0EUR
Displeja moduļa maiņa
2650EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu)
2400EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana
17,00EUR

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Datoru Veselības Centrs servisa centri jau vairāk nekā 10 gadus priecē savus apmeklētājus ar augstas kvalitātes servisu. Mums ir profesionāls personāls, kas konsultēs un piedāvās nepieciešamo remontu. Bojājuma cēloni atklās diagnostika, ko uzņēmums nodrošina pilnīgi bez maksas.

Servisa centrā jau ilgu laiku ir uzkrāta nepieciešamā pieredze, lai klientiem nodrošinātu kvalitatīvu servisu. Tas ņem vērā visas LG tālruņu profesionālā remonta iezīmes un apmeklētāju vēlmes. Pakalpojumu sniegšanā tiek izmantotas augstas kvalitātes detaļas un aprīkojums.

  • Mēs nodrošinām bezmaksas diagnostiku;
  • Augsta darbinieku profesionalitāte;
  • Tiek ņemtas vērā klientu vēlmes;
  • Minimālais pakalpojumu sniegšanas termiņš;
  • Pieejamas cenas;
  • Remonta garantijas nodrošināšana.

Mēs piedāvājam LG mobilo tālruņu remontu viscienīgākajos apstākļos. Pateicoties darbinieku kompetentajai pieejai, LG tālrunis jūs ilgu laiku priecēs ar savu darbu bez nepieciešamības veikt atkārtotus remontdarbus. Mēs veicam jebkuras sarežģītības remontu.

lg telefonu remonts

Mūsu LG tālruņu remonta pakalpojumi

Apkalpošanas centra Datoru Veselības Centrs sniegto pakalpojumu klāsts ietver visus galvenos darbus, kas saistīti ar LG tālruņu lietošanas problēmām. Bezmaksas diagnostika ļaus jums noteikt precīzu problēmas cēloni. Jūsu LG tālruņa traucējumu vai darbības traucējumu gadījumā jums nekavējoties jāsazinās ar mūsu servisa centru, lai saņemtu palīdzību.

Populāri pakalpojumu veidi:

  • LG tālruņa displeja remonts;
  • LG tālruņa akumulatora nomaiņa;
  • Skaļruņu darbības atsākšana;
  • USB portu remonts utt.

Stikla nomaiņa

Saboiāts stikls ir ļoti populārs bojājums.Tas var notikt vairāku iemeslu dēļ. Kad tālruņis nokrīt vai kāds objekts nokrīt uz ierīces virsmas, uz stikla var parādīties plaisas. Šī problēma tiek atrisināta ļoti ātri. Izmantojot oriģinālās rezerves daļas, stikla nomaiņa vizuāli nebūs pamanāma. Tālrunis izskatīsies kā jauns.

Pogu nomaiņa / remonts

Arī laika gaitā LG tālruņa skaņas un ieslēgšanas pogas var saplīst. Iemēsls var būt putekļu iekļūšana un ilgs kalpošanas laiks. Arī pogas var sabojāties, ja tālrunis nokrīt.

lg telefonu remonts

Skaļruņu nomaiņa / remonts

LG tālruņa skaļruņi var kļūt neefektīvi. Sakarā ar iespējamo putekļu vai ūdens iekļūšanu skaņa kļūst blāva, neskaidra. Arī svešs troksnis var kļūt par skaļruņu bojājuma pazīmi. Sazinieties ar Datoru Veselības centrs, un mūsu speciālisti nomainīs vai remontēs sabojātas detaļas.

Diemžēl LG tālrunis jebkurā laikā var salūzt. Tas jo īpaši attiecas uz tiem tālruņiem, kurus lietotājs jau ilgu laiku lieto. Laika gaitā jebkura ierīces daļa var tikt bojāta. Mūsu servisa centri DVC darbojas klientiem ērtā režīmā, un mēs esam gatavi jums palīdzēt jebkura mobilā tālruņa remontā. Pieteikties pakalpojumam var jebkurā mūsu birojā, kas atrodas Rīgā.

Mani izvelētie pakalpojumi
Пустая
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu