Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

LG telefonu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Displeja moduļa maiņa 26.50EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 24.00EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana 17.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

LG mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu telefons atrod jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs – īsts mobilo telefonu LG remonta meistars!

LG mobilo telefonu remonts

Laipni lūgti mūsu darbnīcā! Ja meklējat profesionālu LG mobilo telefonu remontu, tad Jus esat atveris pareizu mājaslapu. Pie mums jūs varat ātri un efektīvi salabot telefonu ar garantiju. Remontējam absolūti jebkādus bojājumus, jo to darām jau daudzus gadus un mums ir profesionālu meistaru komanda. Vairs nav jāuztraucas par telefona darbības traucējumiem — mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ātri atjaunot to darba kārtībā. Uzticiet mums savu LG telefonu, un mēs darīsim visu iespējamo, lai tas darbotos kā jauns. Izdariet izvēli par labu uzticamībai un kvalitātei: ja jums ir vajadzīgs LG telefonu remonts - izvēlieties mūsu darbnīcu – Datoru Veselības Centrs.

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Servisa centrs Datoru Veselības Centrs ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Pie mums ir bezmaksas diagnostika.

KĀPĒC LG TELEFONI IR TIK POPULĀRI?

Viņi ir populāri vairāku iemeslu dēļ:

 • Kvalitāte

Piedāvā augstas kvalitātes tālruņus ar progresīvām tehnoloģijām. Tie ir pazīstami ar displejiem, augstas izšķirtspējas kamerām, jaudīgiem procesoriem un citām specifikācijām, padarot tos pievilcīgus patērētājiem.

 • Dizains

Telefoniem ir stilīgs un elegants dizains. Uzņēmums pievērš uzmanību detaļām un izveido ierīces ar novatoriskām formām un materiāliem, kurus ir patīkami turēt rokās un apskatīt.

 • Augsta veiktspēja

Telefoniem ir jaudīgi procesori un daudz RAM, kas ļauj tiem darboties ātri un vienmērīgi. Viņi spēj tikt galā ar resursietilpīgiem uzdevumiem un vienlaikus palaist daudzas lietojumprogrammas.

 • Interfeiss

Izstrādājis savu LG UX apvalku, kas nodrošina lietotājam draudzīgu un intuitīvu lietotāja saskarni. Tam ir daudz noderīgu funkciju un iestatījumu, lai lietotāji varētu pielāgot ierīci savām vajadzībām.

 • Pieejamība

Telefoni tiek piedāvāti plašā cenu diapazonā, un uzņēmums regulāri izlaiž dažādu cenu modeļus. Tas padara tos pieejamus plašai auditorijai, tostarp budžeta patērētājiem.

Kopumā kvalitātes, dizaina, veiktspējas un pieejamības kombinācija padara LG telefonus tik populārus patērētāju vidū.

KĀDI IR VISIZPLATĪTĀKIE LG TELEFONU BOJĀJUMI?

Lai gan LG telefoniem ir uzticamu un augstas kvalitātes ierīču reputācija, tie var tikt pakļauti dažiem tipiskiem bojājumiem.

Daži no visbiežāk sastopamajiem ir:

 • Salauzts ekrāns

Skārienjutīgo telefonu ekrāni ir pietiekami neaizsargāti, un, nokrītot vai sitot, tie var viegli saplīst.

 • Akumulatora problēmas

Tālruņiem dažreiz var rasties akumulatora problēmas, piemēram, ātra izlāde vai nepareiza darbība. To var izraisīt akumulatora nodilums vai programmatūras problēmas.

 • Uzlādes problēmas

Dažiem LG lietotājiem var būt nepieciešams bieži nomainīt lādētājus vai piedzīvot uzlādes problēmas, piemēram, neveiksmīgus uzlādes mēģinājumus vai lēnu uzlādes ātrumu. Dažreiz vainīga ir ligzda, dažreiz pats kabelis.

 • Kameras problēmas

LG telefoniem var būt problēmas ar kameru, piemēram, neskaidrs attēls, bojāts autofokuss vai bojāta zibspuldze.

 • Problēmas ar tīkla savienojumu

Daži lietotāji ziņo par tīkla problēmām savos LG telefonos, tostarp signāla zudumu, lēnu interneta ātrumu vai bojātiem mobilajiem datiem.

Ir svarīgi atzīmēt, ka ne visi LG telefoni saskarsies ar visiem šiem bojājumiem, un dažiem modeļiem var būt savas unikālas problēmas.

KAD IR VAJADZĪGS LG TELEFONU REMONTS?

LG telefonu remonts ir nepieciešams tad, ja:

 • Telefons neieslēdzas vai neuzlādējas.
 • Ekranā parādās plankumi.
 • Skārienjūtīgums nav darbspējīgs vai nestrādā pareizi.
 • Ierīce ir palēnināta vai bieži izslēdzas vai atkārtoti restartējas.
 • Kamera nav darbspējīga vai fotoattēli/video ir izkropļoti.
 • Skaļrunis, mikrofons vai austiņas nestrādā pareizi.
 • Vienā no ierīces daļām ir fiziski bojājumi (virsma plaisāta, korpusa bojājumi u.tml.).
 • Ierīce ir zudusi vai nestrādā pēc ūdens noplūdes.
 • Nepieciešama programmatūras atjaunināšana vai atkārtota uzstādīšana.
 • Nepieciešamas citas pielāgošanas vai labošanas darbības, kas palielina ierīces darbības spējas vai novērš kļūmes.

REKOMENDĀCIJA NO MŪSU MEISTARIEM

Nepieciešams LG telefonu remonts? Mēs neiesakām to veikt mājās apstakļos, un kāpēc, pastāstīsim tālāk:

 • Mājas apstākļi nenodrošina nepieciešamās iespējas un aprīkojumu kvalitatīvam un drošam remontam. Piemēram, piemērotu instrumentu trūkums var apgrūtināt noteiktu uzdevumu veikšanu, un elektriskās drošības trūkums var būt bīstams, strādājot ar elektrību.
 • Pieredzes un zināšanu trūkums var izraisīt kļūdas un bojājumus. Bez pienācīgas apmācības un izpratnes par remonta pamatprincipiem ir iespējams nepareizi uzstādīt vai ievietot līknē dažādus elementus un detaļas, kas slikti ietekmēs darba kvalitāti un drošību.

Neriskējiet ar savu laiku, naudu un remonta kvalitāti. Uzticieties profesionāļiem un sazinieties ar mūsu remontdarbnīcu. Datoru Veselības Centrs vienmēr ir gatavs jums palidzēt!

MŪSU DARBNĪCAS PRIEKŠROCĪBAS

Mūsu uzņēmums piedāvā vairākas priekšrocības mūsu klientiem.

 • Bezmaksas diagnostika

Ļauj ātri novērtēt ierīces stāvokli bez papildu izmaksām.

 • Mūsu komanda

Pieredzējuši speciālisti, kuriem ir nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai risinātu vissarežģītākās problēmas.

 • Ērta atrašanās vieta

Mums ir divas filiāles dažādos Rīgas rajonos, kas ļauj klientiem ērti un ātri nokļūt pie mums, kas ir īpaši ērti situācijās, kad nepieciešama tūlītēja palidzība. Ar mums LG telefonu remonts – ātri, kvalitatīvi un tuvāk mājai.

 • Cenas

Mēs arī lepojamies ar savu demokrātisko cenu politiku. Mēs esam apņēmušies piedāvāt saviem klientiem saprātīgas un konkurētspējīgas cenas mūsu pakalpojumiem. Pārredzama cenu noteikšana ir arī mūsu priekšrocība. Mēs skaidri un saprotami uzrādām katra pakalpojuma izmaksas, lai klienti varētu pieņemt lēmumus.

 • Plašs pakalpojumu klāsts

Mēs veicam dažādu ierīču, ne tikai LG telefonu remontu, bet arī datoru, planšetdatoru un citas elektronikas remontu un apkopi. Tas ļauj mums apmierināt visdažādāko klientu vajadzības un piedāvāt viņiem pilnu pakalpojumu klāstu.

 • Garantija

Mūsu meistara veiktajam darbam tiek dota garantija. Termiņi tiek noteikti katrā gadījumā atsevišķi, par ko meistars informēs.

Mūsu ekspertu komandai ir bagāta pieredze LG telefonu remontā un uzturēšanā. Mēs saprotam, cik svarīgi ir, lai telefons būtu ideālā stāvoklī, tāpēc mēs garantējam profesionālu un kvalitatīvu servisu. Datu drošība un klientu privātums ir mūsu prioritātes.

Tātad, ja jums ir nepieciešams uzticams un ātrs LG telefonu remonts, sazinieties ar mums - mēs darīsim visu iespējamo, lai jūsu ierīce darbotos kā jauna.

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.