Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

Xiaomi telefonu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Displeja moduļa maiņa 35.00EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 35.00EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana 20.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Xiaomi mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu telefons atrod jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs – īsts Xiaomi mobilo telefonu remonta meistars!

Xiaomi mobilo telefonu remonts

Laipni lūdzam mūsu darbnīcā, kur mēs ar lepnumu piedāvājam ātru, kvalitatīvu un garantētu Xiaomi mobilo tālruņu remontu! Neatkarīgi no tā, kas notiek ar jūsu ierīci, mums ir risinājums. Ar daudzu gadu pieredzi un augsti kvalificētu profesionālu meistaru komandu mēs tiksim galā ar jebkuru defektu.

Ir vajadzīgs Xiaomi telefonu remonts? Uzticiet mums savu tālruni, un mēs to atgriezīsim jums pilnībā izmantojamā veidā!

KĀDAS IR PRIEKŠROCĪBAS XIAOMI TELEFONIEM?

 • Kvalitāte par pieņemamu cenu

Xiaomi tālruņi piedāvā lielisku cenas un kvalitātes attiecību. Tie piedāvā daudzas funkcijas un specifikācijas, kuras parasti var atrast tikai dārgākos citu zīmolu modeļos.

 • Veiktspēja

Xiaomi tālruņi parasti ir aprīkoti ar jaudīgiem procesoriem un lielu RAM daudzumu, kas ļauj tiem darboties ātri un efektīvi, veicot dažādus uzdevumus un palaižot prasīgas lietojumprogrammas.

 • Izturība

Xiaomi ir pazīstams ar savu izturību un uzticamību. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas padara tos izturīgus pret bojājumiem un pagarina ierīces kalpošanas laiku.

 • Pievilcīgs dizains

Xiaomi mērķis ir radīt elegantus un mūsdienīgus dizainus saviem tālruņiem. Tiem ir plāns korpuss, skaists displejs un ergonomiskas pogas, kas padara tos ērti lietojamus un pārnēsājamus.

 • Liela modeļu izvēle

Xiaomi piedāvā plašu modeļu klāstu, sākot no budžeta līdz vadošajiem modeļiem. Tas ļauj lietotājiem izvēlēties tālruni, kas atbilst viņu vajadzībām un budžetam.

 • Inovatīvas funkcijas

Xiaomi savās ierīcēs bieži ievieš jaunas tehnoloģijas un funkcijas, piemēram, ātro uzlādi, pirkstu nospiedumu skeneri, dubultās kameras un citas. Tas padara viņu tālruņus lietotājam draudzīgākus un daudzfunkcionālākus.

Neskakoties uz priekšrocībam, problēmas var būt ari Xiaomi telefoniem. Ja jums ir vajadzīgs Xiaomi telefonu remonts – lūdzam versties pie meistariem mūsu Datoru Veselības Centrs darbnīcā.

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Servisa centrs Datoru Veselības Centrs ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Pie mums ir bezmaksas diagnostika.

VISIZPLATĪTĀKIE XIAOMI TĀLRUŅU BOJĀJUMI, KAD IR VAJADZĪGS XIAOMI TELEFONU REMONTS

 • Ekrāns

Ekrāna sadalīšana, plaisu vai nedarbojošu pikseļu parādīšanās.

 • Akumulators

Ātra izlāde, nepilnīga uzlāde, samazināta veiktspēja.

 • Uzlāde

Problēmas ar lādētāju vai savienotāju.

 • Kamera

Priekšējās vai aizmugurējās kameras darbības traucējumi, krāsu neatbilstība vai ieeļļoti attēli.

 • Programmatūra

iesaldēšana, lēna darbība, turpmāka atsāknēšana (restart) atjaunināšanas problēmas.

 • Sensora problēmas
 • Skaņa un mikrofons

Nedarbojas skaņa, slikta skaņas kvalitāte, trokšņi vai nestradajošs mikrofons.

 • Atmiņa

Problēmas ar datu lasīšanu un rakstīšanu iebūvētajā atmiņā vai atmiņas kartē.

 • Wi-Fi un Bluetooth

Savienojuma problēmas, slikta signāla kvalitāte vai atvienošana.

 • Ūdens iekļaušana

Ūdens iekļūst ierīcē, kas rāda daudz problēmu turpmāk.

Ir svarīgi atzīmēt, ka tās ir tikai izplatītas problēmas, un katram Xiaomi modelim var būt īpašas problēmas, kas ir atkarīgas no ierīces konfigurācijas un lietošanas. Jebkura gadījuma, ja ir vajadzīga palidzība, konsultācijas vai vajadzīgs Xiaomi telefonu remonts – mes vienmēr esam gatavi jums palidzēt!

MŪSU DARBNĪCAS PRIEKŠROCĪBAS IETVER:

 • Bezmaksas diagnostika

Mēs piedāvājam saviem klientiem bezmaksas diagnostiku, lai noteiktu problēmas cēloni un sniegtu precīzu remonta darbu novērtējumu. Tas ļauj klientiem uzzināt savas ierīces stāvokli bez papildu izmaksām.

 • Individuāla pieeja

Mēs saprotam, ka katra ierīce ir unikāla, tāpēc mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam. Mūsu meistaru komanda sazinās ar klientiem, lai izprastu viņu īpašās vajadzības un piedāvātu viņu gadījumam vispiemērotākos risinājumus.

 • Meistaru komanda

Mums ir augsti kvalificētu meistaru komanda, kurai ir plaša pieredze dažādu ierīču remontā. Mēs pastāvīgi uzlabojamies un sekojam līdzi jaunākajiem tehniskajiem jaunumiem, lai būtu informēti par jaunākajām tehnoloģijām un remonta metodēm.

 • Pārredzama cenu noteikšana

Mēs cenšamies nodrošināt godīgas un pārredzamas cenas mūsu pakalpojumiem. Pēc diagnostikas mēs sniedzam klientiem pilnīgu informāciju par remonta izmaksām, ieskaitot visas nepieciešamās detaļas un darbus. Nav slēptu maksājumu vai negaidītu papildu izdevumu.

 • Ērta atrašanās vieta

Mums ir divas filiāles dažādās Rīgas daļās. Tas nodrošina mūsu darbnīcas ērtības un pieejamību mūsu klientiem. Neatkarīgi no klientu dzīvesvietas vai darba vietas, viņi var viegli atrast viņiem tuvāko filiāli un saņemt mūsu pakalpojumus bez liekām problēmām un laika izšķiešanas. Kad ir vajadzīgs Xiaomi telefonu remonts – mes vienmēr esam blakus!

Datoru Veselības Centrs – servisa centrs, kuram uzticas.

Vajadzīgs Xiaomi telefonu remonts? Rakstiet vai zvaniet mums. Mes vienmēr esam gatavi jums palidzēt!

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.