Samsung televīzoru remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums onlaine

Televizora diagnostika
000EUR
Barošanas bloka plates bojājums
3000EUR
Invertera nomaiņa
4000EUR
Apgaismojuma lampu nomaiņa
4500EUR
Vadības plates remonts
4000EUR
Matricas mehāniskie bojājumi
3000EUR

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Rīgas Datoru Veselības centra meistari ir gatavi remontēt jebkuras sarežģītības Samsung televizorus. Mums ir Samsung televizoru remonta speciālisti ar daudzu gadu praktisku pieredzi.

Viņi var tikt galā pat ar visnopietnākajiem bojājumiem, kuriem nepieciešamas profesionālas prasmes un mūsdienīgi instrumenti. Šajā gadījumā TV diagnostika jebkurā gadījumā ir bez maksas. Zemāk mēs apsvērsim galvenos problēmu veidus:

Fona apgaismojuma problēmas

Tas ir saistīts ar strāvas padeves kļūmi vai paša apgaismojuma bojājumiem. Pirmajā gadījumā tiek pārbaudīta strāvas ķēde no sekundārā transformatora tinuma līdz kontaktam, tiek analizēts LED draivera stāvoklis vai drīzāk barošanas kontrollera un viņa elementi, tiek pārbaudīts barošanas kontrollera strāvas padeve.

Ja ekrāna apgaismojums ir bojāts, matrica tiek noņemta, lai pie tā nokļūtu. LED apgaismojumu mēra ar multimetru un pārbauda, vai josla / gaismas diodes darbojas pareizi. Pēc defektu atrašanas tiek veikts profesionāls Samsung TV remonts.

samsung televīzoru remonts

Nav skaņas

Tas var notikt programmatūras kļūdas dēļ (kas notiek ārkārtīgi reti), mehānisku bojājumu, sliktas kvalitātes satelīta signāla, salauztas antenas vai televizora pierīces dēļ.

Jums ir jāatjauno iestatījumi un jāveic skaņas pārbaude. Ja nekas nav mainījies, nogādājiet Samsung televizoru pie mums remontam, mēs atjaunosim skaņu.

TV neieslēdzas

 Varbūt iemesls ir:

  • bojāts kabelis;
  • stabila sprieguma trūkums tīklā;
  • vai problemātiskā kontaktligzdas darbošanā.

Ja programmaparatūras atjaunināšana, kontaktligzdas labošana un citi pasākumi nepalīdzēja, vienmēr varat sazināties ar mums. Mēs veiksim augstas kvalitātes Samsung televizoru remontu par pieņemamu cenu un ar atlaidi pastāvīgajiem klientiem.

samsung televīzoru remonts

Attēla problēmas

Samsung LCD invertors var nedarboties. Vai arī bojāts - tranzistors, kontrolieris. Bez profesionālas palīdzības neiztikt.

Televizora remontā visgrūtāk ir programmatūras daļas atjaunošana. Dažreiz tas neizdodas, tāpēc jums ir jāpērk jauna mātesplatē.

Mūsu servisa centrs tiks galā ar visiem Samsung TV bojājumiem un pēc iespējas ātrāk veiks remontu.

Mani izvelētie pakalpojumi
Пустая
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu