Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

HTC telefonu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Displeja moduļa maiņa 26.50EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 24.00EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana 17.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu HTC telefons atrod jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs – īsts mobilo telefonu HTC remonta meistars!

mobilo telefonu remonts HTC

Datoru Veselības Centrs darbnīca specializējas mobilo telefonu remontā un garantē absolūti jebkura bojājuma novēršanu. Vajadzīgs HTC telefonu remonts? Zvaniet mums! Neatkarīgi no defekta sarežģītības, mūsu augsti kvalificētie speciālisti ir gatavi risināt jebkuru gadījumu un piedāvāt tūlītēju palīdzību. Mēs novērtējam savu klientu laiku, tāpēc vienmēr pieliekam vislielākās pūles, lai nekavējoties atjaunotu telefona darbību.

Mūsu komandai ir plaša pieredze un zināšanas par telefonu remontu, kas ļauj mums nodrošināt gan aparatūras, gan programmatūras problēmu novēršanas pakalpojumus un veikt tādu pakalpojumu kā HTC telefonu remonts – ātri un kvalitātīvi.

Nav svarīgi, kas ir salauzts - ekrāns, nedarbojas pogas, ir notikusi šķidruma noplūde vai programmatūras problēmas – sazinoties ar mums, varat būt drošs, ka tālrunis tiks kvalitatīvi un pēc iespējas ātrāk salabots.

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Servisa centrs Datoru Veselības Centrs ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Pie mums ir bezmaksas diagnostika.

KĀPĒC HTC TĀLRUŅI IEGUVA TIK LIELU POPULARITĀTI?

 • Kvalitāte un dizains

Pazīstams ar savu kvalitatī un pievilcīgo ierīču dizainu. Tiem parasti ir izturīgi metāla vai stikla korpusi, kas piešķir tiem elegantu izskatu.

 • Inovācija

Vienmēr ir bijis viens no vadošajiem uzņēmumiem mobilo tehnoloģiju inovāciju jomā. Viņi bija vieni no pirmajiem, kas ieviesa skārienekrāna ierīces un pirmo reizi integrēja pirkstu nospiedumu sensorus savos modeļos.

 • Skaņas kvalitāte

Pazīstams ar progresīvām audio tehnoloģijām, piemēram, BoomSound un Hi-Res Audio. Tie nodrošina augstāku skaņas kvalitāti savās ierīcēs, salīdzinot ar konkurentiem.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka pēdējos gados HTC popularitāte ir samazinājusies spēcīgās konkurences dēļ mobilo ierīču tirgū. Citi ražotāji, piemēram, Samsung un Apple, ir kļuvuši populārāki ar jauninājumiem un dizainu.

BIEŽĀKIE MŪSU KLIENTU BOJĀJUMI:

 • Akumulators

Tas var ietvert ātru akumulatora iztukšošanu, uzlādes problēmas vai nepareizu akumulatora līmeņa displeju.

 • Ekrāna defekti

Tas var ietvert plaisas, skrāpējumus, nepareizu krāsu parādīšanu vai nereaģēšanu uz pieskārieniem.

 • Kameras bojājumi

Tas var ietvert bojātu kameru, neskaidrus attēlus, lēnu fokusa ātrumu vai zibspuldzes problēmas.

 • Audio modulis

Skaņas trūkumi, izkropļotu skaņas reproducējamību, nepareizu austiņu darbību vai mikrofona funkcionalitātes trūkumi.

 • Savienojumi

Tas var ietvert Bluetooth, Wi-Fi vai GPS savienojumu problēmas, tīkla signāla uztveršanas problēmas vai SIM kartes nepareizu darbību.

Šie ir tikai daži no visbiežāk sastopamajiem bojājumiem, ar kuriem var saskarties HTC tālruņu lietotāji. Ir svarīgi atzīmēt, ka šo problēmu risināšanai var būt nepieciešama profesionāla iejaukšanās vai sazināšanās servisa centru, piemēram ar Datoru Veselības Centrs.

MŪSU DARBNĪCAS PRIEKŠROCĪBAS, KUR VEIKTS HTC TELEFONU REMONTS

 • Bezmaksas diagnostika

Piedāvājam bezmaksas tālruņa defekta novērtējumu, lai noteiktu nepieciešamos remontdarbus.

 • Pieredzējuši meistari

Mūsu darbnīcā ir augsti kvalificētu speciālistu komanda, kurai ir plaša pieredze dažādu zīmolu un modeļu tālruņu remontā.

 • Pieejāmas cenas

Konkurētspējīgas un saprātīgas cenas mūsu pakalpojumiem, lai padarītu telefonu remontu pieejamu visiem mūsu klientiem.

 • Remonta izpildes ātrums

Mēs esam apņēmušies nodrošināt ātru un efektīvu remontu, lai jūs varētu saņemt tālruni pēc iespējas ātrāk.

 • Izmantojam kvalitatīvas rezerves daļas, ja nepieciešama nomaiņa

Strādajām tikai ar augstas kvalitātes rezerves daļām, lai pārliecinātos, ka tālrunis darbosies pareizi un ilgi pēc remonta veikšanas.

 • Izpildītā pasūtījuma garantija

Mēs nodrošinām garantiju veiktajiem darbiem, lai Jūs būtu pārliecināti par mūsu pakalpojumu un detaļu kvalitāti.

 • Ērta atrašanās vieta

Mūsu divas filiāles Rīgā atrodas ērtās vietās, lai jūs varētu mūs viegli atrast un saņemt nepieciešamo palīdzību.

Ja jums ir problēmas ar tālruni un ir vajadzīgs HTC telefonu remonts – sazinieties ar mūsu servisa centru! Mes vienmēr un ar prieku jums palidzēsim!

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.