HTC telefonu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums onlaine

Diagnostika
000EUR
Displeja moduļa maiņa
2650EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu)
2400EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana
1700EUR

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Jebkuras sarežģītības HTC mobilā tālruņa remontu var uzticēt Datoru Veselības centra servisa centram. Telefonus, datorus un klēpjdatorus remontējam kopš 2011. gada.

Mēs esam gatavi veikt bezmaksas diagnostiku jebkurai ierīcei un sniegt garantiju no 4 mēnešiem līdz 2 gadiem.

HTC tālruņu remontam tiek izmantotas oriģinālās rezerves daļas un mūsdienīgs aprīkojums. Remonta pakalpojumiem tiek noteiktas saprātīgas cenas.

Apsveriet populārākos HTC tālruņu remonta pakalpojumus.

htc telefonu remonts

Ekrāna maiņa

Ekrāns būs jānomaina gadījumos, kad tas ir pilnībā bojāts, nereaģē uz nospiešanu, pastāvīgi mirgo, tajā ir daudz mirušu pikseļu, plankumu, “eļļas” plankumu, svītru (horizontālas vai vertikālas). Ekrānu šajā veidā nevar atjaunot.

Akumulatora maiņa

Ir nepieciešams nomainīt HTC tālruņa akumulatoru gadījumos, kad akumulators ir fiziski nolietojies, tam ir pietūkums, ātri izlādējas pēc pilnīgas viedtālruņa uzlādes, kā arī, ja tālrunis pats izslēdzas un ieslēdzas.

Iespējamie šādu akumulatoru bojājumu cēloņi ir dabisks nolietojums, nepareizi ekspluatācijas apstākļi, nesaderība ar tālruni un mehāniski bojājumi. Šādā situācijā akumulators netiek remontēts, meistari vienkārši ievieto jaunu akumulatoru, kas ir 100% saderīgs ar ierīci un kuram ir lietotājam piemērotas īpašības.

Kameras remonts

Jums būs jāatjauno HTC tālruņa kamera, ja ir notikusi sistēmas kļūme, ir instalēta nekvalitatīva programmaparatūra, tālrunī ir iekļuvuši vīrusi, ir parādījušās programmatūras kļūdas, daļā iekļuvis mitrums, putekļi vai netīrumi un kamera tika bojāta krituma dēļ.

Pogu maiņa/ remonts

HTC tālruņa pogu atjaunošana ir nepieciešama, ja tās netiek nospiestas, nepārsūt komandu mātesplatēi, izkrit no stiprinājumiem, periodiski nedarbojas.

Citi Datoru Veselības Centra servisa centra veiktie HTC tālruņa remonta darbi - mikroshēmu maiņa un remonts, ar tālruņa kontaktligzdu saistīto problēmu novēršana, signāla pastiprinātāju atjaunošana, jaunu skaļruņu, kabeļu, mikrofonu uzstādīšana.

Mani izvelētie pakalpojumi
Пустая
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu