Mobilo telefonu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums online.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

MOBILO TELEFONU REMONTS 

Veicam mobilo telefonu remontu no dažādiem jebkuras sarežģītības ražotājiem
Nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku var:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk esošajā tabulā;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.
 
Bezmaksas diagnostika
Remonts katru dienu
Zemākās cenas pilsētā
Garantija gads
Izvēlieties mobilā tālruņa modeli:
Servisa centrs Datoru Veselības Riga ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Mūsu klientiem mēs arī ražojam Bezmaksas pilnu tālruņa diagnostiku.

Kvalitatīvs telefonu remonts servisa centrā

Pirms kādiem 20 gadiem cilvēki baidījās pazaudēt maku vai čeku grāmatiņu, bet tagad baidās, ka telefons tiks pazaudēts vai sabojāts. Šajā gadījumā tiks zaudēti ne tikai kontakti, fotogrāfijas un video, bet arī peļņa un neizmantota iespēja. Tālruņa remonts ir populārs pakalpojums, jo jauna sīkrīka iegāde ir dārgāka, turklāt ar daudziem bojājumiem, saglabājot datus, ir iespējams atjaunot ierīces veiktspēju. Latvijā šim nolūkam var sazināties ar darbnīcu Datoru Veselības Centrs. Šis ir kvalitatīvs servisa centrs, kurā strādā profesionāļi.

Datoru Veselības centra priekšrocības

Tā kā tālruņu remonta pakalpojumi šķietami augsti dārgi, daudzi nolemj ar problēmu tikt galā paši vai vēršas pie nekvalitatīviem pakalpojumu viecējiem. Šajā gadījumā ierīces stāvokļa pasliktināšanās risks ir augsts. Sazinoties ar mūsu servisa centru, varat paļauties uz daudzām priekšrocībām:

 • Bezmaksas diagnostika. Ja nepieciešams, varat konsultēties ar mūsu speciālistiem online čatā.
 • Profesionāli darbinieki, kas garantē sniegto pakalpojumu augstu kvalitāti, sākot no diagnostikas līdz galīgajai pārbaudei. Eksperti precīzi noteiks
 • Minimālie remonta termiņi. Neatkarīgi no bojājuma sarežģītības, mūsu meistari ar to tiks galā pēc iespējas ātrāk. Personālam ir pat speciālists, kas kontrolē ritošo daļu pieejamību.
 • Servisa centrs atrodas izdevīgā vietā, netālu no sabiedriskā transporta pieturas. Uzņēmumam ir 3 fiziskās adreses Brīvības ielā 190, Hipokrāta ielā 37 un Maza Nometņu ielā 32.

Daudzi cilvēki kļūdaini uzskata, ka tālruņu remonts servisa centros ir pārāk dārgs, taču tas tā nav. Sazinoties ar mūsu darbnīcu, varat pārliecināties par cenas pamatotību un pieejamību.

Tālruņa remonta iespējas

Pat ja jūs uzmanīgi izturaties pret savu tālruni, pēc kāda laika viņš var sabojāties. Pilnībā vai daļēji, bet jebkurā gadījumā ir nepieciešams remonts. Visus mobilo tālruņu darbības traucējumus var klasificēt mehāniskās, elektroniskās un programmatūras kļūmes. Visbiežāki mūsu pakalpojumi:

 • nav tīkla savienojuma;
 • akumulators ātri izlādējas;
 • nedarbojas ekrāns, mikrofons un/vai skaļrunis;
 • nedarbojas atmiņas kartes slots vai sakaru porti;
 • ierīce neredz SIM karti;
 • problēmas ar sensora ekrānu;
 • salauzts ekrāns;
 • nepareiza programmatūras darbība;
 • kameras kļūme;
 • pogas nedarbojas;
 • iekrišana ūdenī un t.t.

Neatkarīgi no tā, kādas problēmas radās jūsu tālrunim, jums ir iespēja veiksmīgi salabot un nomainīt skartos mezglus. Servisa centra Datoru Veselības Centrs Latvijā, meistari veiks ierīces remontu un atjaunošanu visaugstākajā līmenī. Vēršoties pie mums, varat paļauties uz to, ka darbi tiks paveikti efektīvi un pēc iespējas īsākā laikā. Sniegto pakalpojumu izmaksas jūs patīkami pārsteigs. Jūs varat atjaunot pilnu tālruņa funkcionalitāti ar izdevīgiem nosacījumiem

Zīmols

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Maksāšanas

Mūsu klientu ērtībai mūsu servisa centrā tiek piemēroti populāri maksājumu veidi:

Skaidras naudas norēķini
Bezskaidras naudas norēķini juridiskām personām
Atsauksmes
Tanya Konovalenko
1 gads atpakaļ
 

Liels paldies par ļoti efektīvu un kvalitatīvu darbu. Jūsu profesionalitāte un uzmanīgā attieksme pret klientiem izglāba manu Jauno gadu!

Reinis Kļāva
mēnesis atpakaļ
 

Cenas tiešām ir zemas. PS atteicās strādāt. Atstāju uz diagnostiku, tajā pašā dienā viņi piezvanīja un konstatēja problēmu. Viņi nomainīja cieto disku, kā dāvanu veica tīrīšanu.

Vlads Sokolovs
20 dienas atpakaļ
 

Atdevu telefonu, bija saliekts. Tagad viss ok, gatavs bija jau pēc stundas.

Dasha L.
15 dienas atpakaļ
 

Planšetdators iekļuva lietū un pēc tam nedarbojās. Paldies, puišiem, ka tik ātri ķērāties pie darba. Salabots ātri, galvenais – ka viņš tagad strāda.

 

Datoru veselības centrs SIA
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs SIA
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts