Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

Telefonu, viedtālruņu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 35.00EUR
Displeja moduļa maiņa 35.00EUR
Baterijas (akumulatora) maiņa 35.00EUR
Kameras maiņa (aizmugurēja) 30.00EUR
Pogas maiņa 30.00EUR
Skalruņa maiņa 30.00EUR
Mikrofona maiņa 30.00EUR
Korpusa maiņa 35.00EUR
Profilakse / Tirīšana no putekļiem 25.00EUR
Datu kopēšana un saglabašana 35.00EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana 30.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu telefons atrod jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs – īsts mobilo telefonu remonta meistars!

klēpjdatoru remonts

Ja jūsu mobilo telefonā radušās problēmas, vai jums nepieciešama profesionāla palīdzība tās novēršanai, Datoru Veselības Centrs - ir jūsu ideālā izvēle!

Mēs specializējamies mobilo telefonu remontā un piedāvājam labākos risinājumus jebkuras sarežģītības defektu novēršanai.

Mums ir labākie meistari, kuriem ir plaša pieredze mobilo telefonu remonta jomā. Viņi ir augsti kvalificēti un rūpīgi izpilda savu darbu, lai nodrošinātu jūsu ierīces atjaunošanu optimālā stāvoklī. Neatkarīgi no tā, vai jūsu telefons ir izkritis un salūzis, nav pieejams wi-fi signāls, akumulators ātri izlādējas vai jebkura cita problēma, mēs būsim gatavi to novērst.

Kur būs veikts mobilo telefonu remonts? Mūsu darbnīcas atrodas ērtās vietās Rīgā, kas ļauj jums ātri un viegli nokļūt pie mums. Mēs ievērojam ātru un efektīvu servisa sniegšanu, lai jūs varētu atgriezties pie savas ierīces pēc iespējas ātrāk.

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Servisa centrs Datoru Veselības Centrs ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Pie mums ir bezmaksas diagnostika.

KVALITATĪVS MOBILO TELEFONU REMONTS SERVISA CENTRĀ

Pirms kādiem 20 gadiem cilvēki baidījās pazaudēt maku vai čeku grāmatiņu, bet tagad baidās, ka telefons tiks pazaudēts vai sabojāts. Šajā gadījumā tiks zaudēti ne tikai kontakti, fotogrāfijas un video, bet arī peļņa un neizmantota iespēja. Tālruņa remonts ir populārs pakalpojums, jo jauna sīkrīka iegāde ir dārgāka, turklāt ar daudziem bojājumiem, saglabājot datus, ir iespējams atjaunot ierīces veiktspēju. Rīgā šim nolūkam var sazināties ar darbnīcu Datoru Veselības Centrs. Šis ir kvalitatīvs servisa centrs, kurā strādā profesionāļi.

BIEŽĀKIE MŪSU KLIENTU BOJĀJUMI:

Pat ja jūs uzmanīgi izturaties pret savu tālruni, pēc kāda laika viņš var sabojāties. Pilnībā vai daļēji, bet jebkurā gadījumā ir nepieciešams remonts. Visus mobilo tālruņu darbības traucējumus var klasificēt mehāniskās, elektroniskās un programmatūras kļūmes. Visbiežāki mūsu pakalpojumi:

 • nav tīkla savienojuma,
 • problēmas ar Wi-Fi,
 • akumulators ātri izlādējas,
 • nedarbojas ekrāns, mikrofons un/vai skaļrunis,
 • nedarbojas atmiņas kartes slots vai sakaru porti,
 • ierīce neredz SIM karti,
 • problēmas ar sensora ekrānu,
 • salauzts ekrāns (trieciens, neslēdzas un t.t.),
 • nepareiza programmatūras darbība,
 • kameras kļūme,
 • pogas nedarbojas,
 • iekrišana ūdenī un t.t.

KĀ NOTIEK REMONTS MŪSU DARBNĪCA

Datoru veselības centrs – ir specializēta telefonu remonta un apkopes uzņēmums. Remonts ir centrālais procesu darbības posms, kurā mūsu meistari veic visu veidu telefonu remontu un atjaunošanu.

 • Remonta procesa sākumā klients sazinās ar mums, lai pieteiktos remonta pakalpojumam vai konsultētos par sava telefona problēmām. Pēc konsultācijas viiņš nodod ierīci lai veikt diagnostiku.
 • Tālāk, saskaņā ar diagnosticēto problēmu, mūsu meistari veiks nepieciešamo remontu vai apkopi.
 • Pēc remonta darbu pabeigšanas mēs sazinājamies ar klientu, lai informētu par pabeigto darbu.

Mūsu darbības procesu mērķis ir nodrošināt klientiem augstas kvalitātes remonta pakalpojumus, rūpējoties par viņu ierīces veselību un tā darbaspēju. Mēs vēlamies būt par uzticamu partneri, kas palīdz atrisināt visus problēmas un nodrošina, ka telefons tiek atdots klientam pilnīgi remontēts un gatavs darbam.

DATORU VESELĪBAS CENTRS PRIEKŠROCĪBAS

 • Ērta atrašanās vieta

Mēs atrodamies divās vietās Rīgā, kas ir viegli sasniedzamas ar sabiedrisko transportu vai automašīnu. Tas padara mūsu servisu par viegli pieejamu.

 • Bezmaksas diagnostika

Mēs piedāvājam saviem klientiem bezmaksas diagnostikas pakalpojumu, kas palīdzēs precīzi noteikt jūsu telefona problēmas un sniegt pareizu remonta plānu. Tas ļauj jums patlaban ietaupīt naudu un laiku, novērtējot situāciju, pirms veicat jebkādus maksājumus.

 • Mūsu komanda

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem un profesionāliem tehniķiem, kas ir apmācīti un faktiski pieredzējuši visdažādākās telefonu remonta un apkopes situācijas. Mēs tiecamies nodrošināt augstāko kvalitāti un efektīvu darbu, lai jūsu telefons tiktu atjaunots pēc iespējas ātrāk un ar lieliskām rezultātām.

 • Garantija uz veikto darbu

Mēs piedāvājam garantiju uz visas veiktās darbības, kas tiek veiktas mūsu remonta servisā. Tas nozīmē, ka, ja jums rodas jebkādas problēmas ar jūsu telefonu pēc remonta, mēs remontēsim to bez papildu maksas vai piedāvāsim nepieciešamo atbalstu. Mēs vēlamies, lai jūs justos pārliecināti par mūsu darba kvalitāti un atrisinātu jebkuras problēmas, kas var rasties pēc remonta.

Neatkarīgi no tā, kādas problēmas radās jūsu telefonam, jums ir iespēja veiksmīgi salabot un nomainīt skartos mezglus. Servisa centra Datoru Veselības Centrs, meistari veiks ierīces remontu un atjaunošanu visaugstākajā līmenī. Vēršoties pie mums, varat paļauties uz to, ka darbi tiks paveikti efektīvi un pēc iespējas īsākā laikā. Mobilo telefonu remonts – mūsu superspēja!

Mēs strādājam gan ar veciem, gan ar jauniem modeliem, neatkarīgi no zīmola vai operētājsistēmas. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes rezerves daļas un modernas tehnoloģijas, lai nodrošinātu vislabāko rezultātu.

Mūsu mērķis ir sniegt jums labāko kvalitāti par pieņemamām cenām.

Ja jums ir nepieciešams mobilo telefonu remonts Rīgā, Datoru Veselības Centrs ir ideāla izvēle. Sazinieties ar mums jau šodien un uzticiet savu ierīci mūsu profesionāļiem!

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.