Thomson televīzoru remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Televizora diagnostika
0.00EUR
Barošanas bloka plates bojājums
30.00EUR
Invertera nomaiņa
40.00EUR
Apgaismojuma lampu nomaiņa
45.00EUR
Vadības plates remonts
40.00EUR
Matricas mehāniskie bojājumi
30.00EUR
Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Lietotāji mīl Thomson televizorus par uzticamību, kvalitāti un izcilu funkcionalitāti. Šo televizoru darbības laiks ir paredzēts nākamajiem gadiem. Bet nepareizas darbības problēmu un lietošanas noteikumu pārkāpumu dēļ iekārta var sabojāties.

Thomson televizoru remontu vienmēr varat uzticēt mūsu komandai - Datoru Veselības centrā strādā pieredzējuši un kvalificēti meistari.

Thomson televizoru darbības laikā notiek dažādi bojājumi. Parunāsim par tiem, kas praksē ir visizplatītākie.

Slēgšanas problēmas

Iespējams, ka jūsu Thomson televizors vispār neieslēdzas vai ieslēgšanās var aizņemt daudz laika. Pirmkārt, jums jāpārbauda strāvas padeve. Iespējama radiokanāla vai mātesplates bojājums. Pirms remonta sākšanas jūs nevarat iztikt bez visaptverošas diagnostikas.

Thomson televīzoru remonts

Pašaizslēgšanās

Šī problēma ir saistīta ar aizsardzības sistēmas darbību pret sprieguma pārspriegumu tīklā. Iespējami Thomson TV barošanas bloka vai galvenās plates bojājumi. Tā remonts bieži ir nepraktisks, un tā nomaiņa pilnībā atrisina problēmu.

Uz tālvadības pulti nav atbildes

Pašā tālvadības pultī baterijas vai mikroshēma var nedarboties. Iespējams, būs jālabo arī televizora procesoru vai attālā signāla uztvērēju.

Vadības pogu problēmas

Ja Thomson TV nereaģē uz komandām, jums jāpievērš uzmanība kontaktiem un elektriskajai ķēdei. Jums jāpārbauda kontrolieris, kas atrodas televizora procesorā. Nav vērts sākt remontu bez pilnīgas diagnostikas.

Grūtības kanālu iestatīšana un saglabāšana

Tas viss ir par bojātu atmiņas mikroshēmu. Tās remonts bieži vien nav iespējams, un jauna moduļa uzstādīšana problēmu atrisina.

Thomson televīzoru remonts

Slikta skaņa, vai nav skaņas

Ja no Thomson TV nav skaņas, pārbaudiet skaļruņu vai ārējo skaļruņu savienojumus. Ja viss ir kārtībā, ir nepieciešama skaņas procesora, pastiprinātāja vai radiokanāla diagnostika. Jebkura bojājuma gadījumā remonts nebūs īpaši sarežģīts.

Attēla problēmas

Tie parādās pilnīgā vai daļējā prombūtnē. Var novērot zemu apgaismojumu, attēla pasliktināšanos vai krāsu gammu. Korpuss var būt matricā, pastiprinātājā, video procesorā vai galvenajā dēlī. Pirms remonta ir nepieciešama sarežģīta diagnostika, lai noteiktu televizora reālo bojājumu un noteiktu tā cēloni.

Uzticiet Thomson TV remontu Datoru Veselības Centrs speciālistiem. Mums ir labākais serviss Rīgā, jebkura zīmola televizora remonts tiek veikts ātri un augstā līmenī.

Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu