Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

Tecno telefonu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Displeja moduļa maiņa 26.50EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 24.00EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana 17.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Tecno mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu telefons atrod jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs – īsts Tecno mobilo telefonu remonta meistars!

Tecno mobilo telefonu remonts

Tecno ir pieprasīts mobilo tālruņu ražotājs. Zīmols ātri kļuva par vienu no 10 lielākajiem viedtālruņu uzņēmumiem, pateicoties tā kvalitātei, cenām un unikālajam dizainam. Taču, tāpat kā visi citi mobilie tālruņi, arī šie viedtālruņi galu galā kļūst nelietojams. Par laimi mūsu servisa centrā Tecno telefonus remontē jau ilgāku laiku. Novēršam visus bojājumus un apmainām bojātās detaļas pret ražotāja rezerves daļām.

Kad ir nepieciešams Tecno tālruņa remonts?

Statistika liecina, ka Tecno telefona remonts biežāk ir nepieciešams korpusa vai ekrāna fizisku bojājumu dēļ. Bojājumi var rasties viedtālruņa kritiena dēļ no augstuma vai spēcīga trieciena dēļ. Bieži lietotāji vēršas pie SC saistībā ar ūdens iekļūšanu korpusā.

Biežākās situācijas, kad nepieciešams Tecno tālruņa remonts:

 • krītot uz cietas virsmas;
 • zemas kvalitātes uzlādes izmantošana;
 • atsevišķu detaļu fiziskais nolietojums;
 • nepareiza programmatūras darbība;
 • inficēšanās ar vīrusu;
 • putekļu vai mitruma iekļūšana.

Galvenais ir nemēģināt pašam salabot savu Tecno telefonu. Tam nepieciešami īpaši instrumenti un atbilstošas prasmes. Šī zīmola viedtālruņiem ir savas īpašības, kuras mūsu meistari labi pārzina. Mēģinot izjaukt korpusu pats, tālruni ir viegli sabojāt.

Tecno telefonu remonta izmaksas pēc mājas manipulācijām var tikai pieaugt. Ja nekavējoties sazināsieties ar mums, mēs veiksim diagnostiku modernām iekārtām un nekavējoties norādīsim precīzu remontdarbu cenu.

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Servisa centrs Datoru Veselības Centrs ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Pie mums ir bezmaksas diagnostika.

Datoru veselības centrs

Jau vairākus gadus sniedzam Tecno telefonu remonta pakalpojumus Rīgā. Klienti vēršas pie mums, zinot, ka vienmēr saņems:

 • garantija uz laiku atkarībā no remonta īpatnībām;
 • kvalificētu darbinieku darbs;
 • Tecno telefonu remonta veikšana noteiktajā laikā;
 • pārskatāma cenu noteikšana;
 • nestrādājošo detaļu nomaiņa pret oriģinālajām rezerves daļām.

Mūsu meistari veic jebkuras sarežģītības remontdarbus. Speciālisti novērš darbības traucējumus, kas saistīti ar programmatūru un atjauninājumiem, maina bojātās detaļas, salabo mikroshēmas un novērš mehānisko bojājumu sekas. Lai cik sarežģīts būtu remonts, mēs to vienmēr veiksim visaugstākajā kvalitātē.

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.