Televizoru remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Samsung LG
NEC ACER
PHILIPS BENQ
SONY TOSHIBA
VIEWSONIC Thomson

Datoru Veselības Centrs servisa centrs Rīgā veic sīkrīku, televizoru remontu un datu atkopšanu. Komanda pakalpojumus sniedz kopš 2011. gada. Klientiem tiek piedāvāta bezmaksas ierīču diagnostika, un tiek garantēta remonta garantija.

Televīzijas īpašnieki bieži var saskarties ar dažāda veida traucējumiem. Savukārt DVC speciālisti palīdzēs jebkuram no viņiem. Galvenie no tiem ietver barošanas avota, apgaismojuma spuldzes un TV invertora problēmu.

Barošanas avotu remonts

Strāvas padeves problēmas var rasties tīkla dēļ. Dažreiz strāvas pārsprieguma dēļ drošinātājs izdeg. Ar šādu problēmu televizors var neieslēgties vai ieslēgties un pēc tam spontāni izslēgties.

Barošanas avots ir sarežģīts elements, tāpēc jums nevajadzētu mēģināt to pašiem remontēt. Mēs iesakām nekavējoties nogādāt televizoru servisa centrā, uzticēt tā atjaunošanu profesionāļiem.

tv remonts

Fona apgaismojuma lampu remonts

Šāds pakalpojums būs vajadzīgs televizoriem, ja:

  • ekrāns nodzisa;
  • nav attēla, bet ir skaņa;
  • attēls mirgo;

Visas šīs problēmas rodas ar apgaismojuma komponentiem. Viņi strādā uz savu iespēju robežas, un tāpēc ātri pasliktinās. Pērkona negaisa laikā strāvas padeves tīklos ir milzīgas palielināšanas.

Tas var izraisīt pilnīgu lampu atteici. Nereti problēma ar lampām ir saistīta ar ražošanas defektu.

Apgaismojuma spuldzes visbiežāk tika bojātas LG un Samsung televizoros.

Sprieguma invertora remonts

Invertors ir elements, kas pārveido tiešo spriegumu mainīgā spriegumā un stabilizē apgaismojuma lampu darbību. Invertors ir ļoti svarīgs komponents, un, ja tā ir problēmas, televizors nekavējoties jānosūta uz servisa centru.

Visspilgtākā pazīme, ka šī konkrētā sastāvdaļa nav kārtībā, ir apgaismojuma trūkums skaņas klātbūtnē. Mūsdienīgākos televizoru modeļos starp invertoru un ekrānu tiek nodrošināts īpašs ziņojums, kas norāda uz invertora darbības traucējumiem.

monitoru remonts

Televizora remonts ūdens, priekšmetu, citu mehānisku bojājumu iekļūšanas rezultātā

Kad televizorā nokļūst šķidrums, ekrānā parādās svītras un plaisumi, un dažreiz attēls vispār pazūd. Televizora remonts būs atkarīgs no šķidruma daudzuma, kas iekļūst iekšā. Īpaši bīstami ir, ja ūdens nokļūst uz apakšējām platām un tos iznīcina. Ūdens var ietekmēt mātesplates darbību, radot šādas problēmas:

  • ekrānā parādīsies troksnis;
  • televizors lēnām reaģēs uz tālvadības pulta komandām;

Nopietnus televizoru bojājumus labāk atstāt Datoru Veselības centra profesionāļiem, jo ​​mēģinājums pašam salabot televizoru var tikai saasināt situāciju.

Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu