Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

ZTE telefonu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Displeja moduļa maiņa 26.50EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 24.00EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana 17.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

ZTE mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu telefons atrod jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

  • Bezmaksas diagnostika
  • remonts tajā pašā dienā
  • Zemākās cenas pilsētā
  • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs – īsts ZTE mobilo telefonu remonta meistars!

ZTE mobilo telefonu remonts

ZTE tālruņi ir populāri to funkcionalitātes un pieņemamās cenas dēļ.

Bet, tāpat kā citas tehnoloģijas, arī smartfoni var viegli sabojāties. Tas var būt saistīts ar nepareizu ierīces darbību, atsevišķu daļu atteici vai rūpnīcas defektu.

Rīgā Datoru Veselības Centrs servisa centra speciālisti var veikt kvalitatīvu ZTE tālruņa remontu. Strādājam kopš 2011. gada, piedāvājam kvalitatīvu remontu un garantiju par paveikto darbu. Sākotnējā diagnostika ir bez maksas.

ZTE tālrunis dažādu iemeslu dēļ var pārtraukt darbu, taču jebkurā gadījumā jums nepieciešama speciālista palīdzība. Apsveriet izplatītos ZTE tālruņu bojājumos.

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Servisa centrs Datoru Veselības Centrs ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Pie mums ir bezmaksas diagnostika.

Remonta veidi ZTE

  • Ekrāna remonts / nomaiņa

Ja displejā parādās liela plaisa, kas ekspluatācijas laikā rada diskomfortu, vai ekrāns vispār neieslēdzas, matrica būs jānomaina. Ja ekrānam nav redzamu bojājumu, bet tomēr bilde neparādāš, iespējams, ka ir problēma ar procesoru.

Vēl viens iemesls, kāpēc ierīce vairs neieslēdzas, ir ūdens iekļūšana ierīces iekšienē.

  • Akumulatora nomaiņa

Vēl viens izplatīts ZTE tālruņa bojājuma cēlonis ir tas, ka akumulators lēnām uzkrājas. Ja lādētājs darbojas pareizi un kontaktligzda nav atbrīvota, visticamāk, problēma ir pašā akumulatorā.

Ja iemesls, ka akumulators vairs nedarbojas, ir vaļīga kontaktligzda, tā būs jānomaina. Vēl viens iemesls, ka varētu būt bojāts lādētājs.

  • Skaļuma regulēšanas pogas remonts

Ja ZTE tālruņa skaļuma regulēšana tiek pārtraukta, tas norāda, ka pogas nav kārtībā.

  • Skaļruņu remonts / nomaiņa

Ja sarunas laikā sarunu biedrs neko nedzird, mikrofons ir salauzts un ir jānomaina. Ja ZTE tālruņa lietotājs nedzird sarunu biedru, skaļrunis nedarbojas.

  • Programmatūras pārinstalēšana

Gadījumā, ja smartfons tiek atsāknēts vai regulāri tālrunis “bremzē”, parasti OS ir jāpārinstalē. Datoru Veselības centra speciālisti lieliski tiks galā ar šo uzdevumu.

Lai pieteiktos ZTE tālruņa remontam, varat piezvanīt uz norādīto tālruņa numuru vai rakstīt čatā mājaslapā. Remonts tiek veikts, izmantojot profesionālu aprīkojumu un oriģinālās detaļas.

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.