ZTE telefonu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums onlaine

Diagnostika
000EUR
Displeja moduļa maiņa
2650EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu)
2400EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana
1700EUR

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

ZTE tālruņi ir populāri to funkcionalitātes un pieņemamās cenas dēļ.

Bet, tāpat kā citas tehnoloģijas, arī smartfoni var viegli sabojāties. Tas var būt saistīts ar nepareizu ierīces darbību, atsevišķu daļu atteici vai rūpnīcas defektu.

Rīgā Datoru Veselības Centrs servisa centra speciālisti var veikt kvalitatīvu ZTE tālruņa remontu. Strādājam kopš 2011. gada, piedāvājam kvalitatīvu remontu un garantiju par paveikto darbu. Sākotnējā diagnostika ir bez maksas.

ZTE tālrunis dažādu iemeslu dēļ var pārtraukt darbu, taču jebkurā gadījumā jums nepieciešama speciālista palīdzība. Apsveriet izplatītos ZTE tālruņu bojājumos.

zte telefonu remonts

Ekrāna remonts / nomaiņa

Ja displejā parādās liela plaisa, kas ekspluatācijas laikā rada diskomfortu, vai ekrāns vispār neieslēdzas, matrica būs jānomaina. Ja ekrānam nav redzamu bojājumu, bet tomēr bilde neparādāš, iespējams, ka ir problēma ar procesoru.

Vēl viens iemesls, kāpēc ierīce vairs neieslēdzas, ir ūdens iekļūšana ierīces iekšienē.

Akumulatora nomaiņa

Vēl viens izplatīts ZTE tālruņa bojājuma cēlonis ir tas, ka akumulators lēnām uzkrājas. Ja lādētājs darbojas pareizi un kontaktligzda nav atbrīvota, visticamāk, problēma ir pašā akumulatorā.

Ja iemesls, ka akumulators vairs nedarbojas, ir vaļīga kontaktligzda, tā būs jānomaina. Vēl viens iemesls, ka varētu būt bojāts lādētājs.

zte telefonu remonts

Skaļuma regulēšanas pogas remonts

Ja ZTE tālruņa skaļuma regulēšana tiek pārtraukta, tas norāda, ka pogas nav kārtībā.

Skaļruņu remonts / nomaiņa

Ja sarunas laikā sarunu biedrs neko nedzird, mikrofons ir salauzts un ir jānomaina. Ja ZTE tālruņa lietotājs nedzird sarunu biedru, skaļrunis nedarbojas.

Programmatūras pārinstalēšana

Gadījumā, ja smartfons tiek atsāknēts vai regulāri tālrunis “bremzē”, parasti OS ir jāpārinstalē. Datoru Veselības centra speciālisti lieliski tiks galā ar šo uzdevumu.

Lai pieteiktos ZTE tālruņa remontam, varat piezvanīt uz norādīto tālruņa numuru vai rakstīt čatā mājaslapā. Remonts tiek veikts, izmantojot profesionālu aprīkojumu un oriģinālās detaļas.

Mani izvelētie pakalpojumi
Пустая
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu