Planšetu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Planšetdators ir praktiska, mūsdienīga ierīce darbam un atpūtai. Tāpat kā citas tehnoloģijas, tā mēdz būt bojāta. Kvalitatīvu planšetdatoru remontu Rīgā nodrošina Datoru Veselības Centrs servisa centrs.

Bezmaksas planšetdatoru diagnostika, ātra apkalpošana un pieejamas cenas. Mūsu meistari novērš Asus, Samsung, Lenovo, Prestigio planšetdatoru bojājumus, nomaina detaļas, atjauno programmatūru.

Samsung

Acer

Asus

LG

Meizu

HTC

Huawei

Nokia

SONY

Prestigio

iPad

Lenovo

Pipo

 

Visizplatītākie planšetdatoru bojājumi

Planšetdatori ir kompaktas ierīces ar trauslām detaļām. Ja ierīce tiek nomesta uz cietas virsmas un tā vairs neieslēdzas, tam var būt vairāki iemesli. Ja ekrāns ir salauzts, tas nenozīmē, ka tas ir tikai viens redzāms defekts. Varbūt ir arī iekšēji bojājumi.

Visbiežākie planšetdatoru bojājumi iemēsli ir:

  • Skārienekrāna, matricas, stikla nomaiņa.
  • Displeja nomaiņa.
  • Problēmas ar akumulatoru.
  • Ligzas remonts.
  • Pogu nomaiņa, labošana.
  • Programmatūras problēmu novēršana.
  • Skaļruņu, iekšējo komponentu remonts.
portatīvo datoru serviss

Akumulatora nomaiņa

Akumulators ir svarīgs katras planšetdatora elements, kas ietekmē uz ierīces ērtību un izturību. Regulāras vai nepareizas ierīces uzlādes dēļ akumulators ir bojāts. Planšetdatora akumulatora maiņa ir nepieciešama, ja tas pārtrauc uzlādi, ātri izlādējas, neieslēdzas.

Ligzdas nomaiņa

Tas ir vēl viens izplatīts iemesls, kāpēc jums var būt nepieciešama meistara palidzība planšetes remontām. Datoru Veselības centrā speciālisti maina audio ligzdas, USB ligzdas, barošanas barošanas blokus.

Viņi tiek bojāti mehānisko un elektrisko defektu dēļ, detaļu pārkāpumiem, stiprinājumiem pie mātesplates korpusa iekšpusē. Arī priekšlaicīga nodiluma gadījumā nomaiņa ir nepieciešama.

planšetu remonts riga

Pogu, skaļruņu remonts

Skaļuma regulēšanas pogas, ieslēgšanas un izslēgšanas pogas dažreiz saplīst, nogrimst. Lai atbrīvotos no tā, serviss pārbauda nepareizas darbības cēloni, un, atkarībā no rezultāta, tie tiek notīrīti vai veikta detaļas maiņa.

Tas pats attiecas uz skaļruņiem, mikrofona ligzdu, austiņām un citām detaļām. Lietotāji, kas saskaras ar līdzīgu problēmu, var saremontēt  planšetdatoru Datoru Veselības centrā.

Ekrāna nomaiņa

Displejs ir tā sīkrīka daļa, kuru uzskata par visu planšetdatoru. Faktiski tas sastāv no trauslas matricas plāksnes un skārienekrāna. Atkarībā no bojājuma veida, mēroga, iespējams, būs jāmaina tikai planšetdatora vai visa displeja matrica.

Visbiežāk skārienekrāns sabojājas, un, ja tas netiek savlaicīgi nomainīts, pastāv matricas sabojāšanas risks. Tātad, ja šķiet, ka neliela plaisa ir sīkums un to var atstāt novārtā, tā nav.

Atjaunošāna, programmatūras remonts

Kad ar planšetdatora aparatūru viss ir kārtībā, detaļas ir labā stavoklī, un ierīce nav cietusi mehāniski bojājumi, ir vērts pārbaudīt programmatūru. Programmatūra ir viss sīkrīka iekšpusē. Sistēma, spēles, programmas, lietojumprogrammas var tiek sabojātas.

Ja tas notiek, ir nepieciešams atjaunot sistēmu, mainīt programmas, programmaparatūru. To veic Datoru Veselības centra darbinieki.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts