Philips televīzoru remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Televizora diagnostika
0.00EUR
Barošanas bloka plates bojājums
30.00EUR
Invertera nomaiņa
40.00EUR
Apgaismojuma lampu nomaiņa
45.00EUR
Vadības plates remonts
40.00EUR
Matricas mehāniskie bojājumi
40.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Philips televizori ir ļoti pieprasīti lietotāju vidū. Šī tehnika ir uzticama, funkcionāla, taču dažreiz tā joprojām tika bojāties. Iemesls tam bieži ir ekspluatācijas noteikumu pārkāpšana, neuzmanīga lietošana un citi negatīvi faktori.

 

Mūsu meistari ir gatavi ātri un augstā profesionālā līmenī salabot Philips televizoru. Datoru Veselības Centrs nodrošina garantiju visiem veiktajiem darbiem un nodrošina bezmaksas diagnostiku.

 

Darbības traucējumiem ir atšķirīgs izcelsmes raksturs, un tie paredz dažādas sarežģītības TV remontu. Apskatīsim tos, kas visbiežāk gaida Philips ierīces.

 

Philips televizors neslēdzas

 

Ja televizors neslēdzas un vadi un barošanas avots ir kārtībā, tad visa problēma atrodas strāvas padevē vai vertikālās un horizontālās skenēšanas moduļos. Pirms remonta sākšanas ir nepieciešama konsekventa televizora diagnostika.

 

philips televīzoru remonts
 

Ekrāns nedarbojas

 

Šajā gadījumā problēma galvenokārt ir saistīta ar apgaismojuma vadības sistēmu vai tās barošanu. Varbūt problēma ir gaismas diodes bojājumā. Var būt problēmas ar matricu, invertoru un barošanas avotu. Kvalificēts televizora remonts pilnībā atrisina šo problēmu.

 

Nav skaņas

 

Pirms remonta sākšanas jāpārbauda pašu skaļruņi un to šleifu. Ja ar viņiem viss ir kārtībā, tad problēma ir mātesplatē. Lai gan nevajadzētu aizmirst par nepareizajiem Philips televizora skaņas iestatījumiem.

 

Kanāla problēmas

 

Grūtības pārslēgt kanālus Philips televizoros izraisa tūneris, bojāta programmaparatūra vai mikroprocesors. Ja nav iespējams automātiski noregulēt kanālus, pievērsiet uzmanību mikrokontrollerim. Atrasto kanālu nesaglabāšana var norādīt uz nepieciešamību labot atmiņas mikroshēmu.

 

philips televīzoru remonts
 

Bojāts tālvadības pults

 

Diezgan bieži televizors nedarbojas, ja tas tiek ieslēgts attālināti tālvadības pults bojājuma vai bateriju problēmu dēļ. Ja pašā Philips televizora pogas nereaģē, tad bieži vien kontroliera procesors ir jālabo vai jānomaina.

 

Attēla defekti

 

Ja attēls pasliktinās, komplekss remonts ir nepieciešams. Pārsvarā tas viss ir par kļūdainu matricu, problēmām ar cilpu vai citu sistēmas elementu sadalījumu. Būs nepieciešama visaptveroša diagnostika. Tikai pēc tā pabeigšanas var noteikt televizora reālo tehnisko stāvokli un pieņemt lēmumu par tā remontu.

 

Televizoru remontu vienmēr varat uzticēt mūsu DVC centra speciālistiem. Mums ir pieredzējusi komanda, mēs ātri strādājam un piedāvājam saprātīgu cenu politiku. Jebkurš Philips televizora remonts ir garantēts. Sazinies ar mums! Jūsu rīcībā ir Datoru Veselības centra meistari Rīgā.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts