Huawei telefonu remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par nepieciešamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- izvēloties vienu vai vairākus pakalpojumus zemāk tabulā;
- sazinoties ar mums onlaine

Diagnostika
000EUR
Displeja moduļa maiņa
2650EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu)
2400EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana
1700EUR

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

huawei telefonu remonts

Huawei mobilie tālruņi parādījās salīdzinoši nesen un jau ir pārliecinoši iekarojuši patērētāju tirgu. Bet ilgstošas ​​vai nepareizas lietošanas laikā Huawei tālruņi tika bojātās un pārstāj pilnībā veikt savas funkcijas.

Datoru Veselības Centrs servisa centru speciālisti Rīgā pieņem pieteikumus jebkuras sarežģītības pakāpes Huawei mobilo tālruņu remontam un sākotnējās pārbaudes laikā garantē precīzu, bezmaksas sīkrīka diagnostiku.

Pēc neveiksmīga kritiena, lietus vai citu iemeslu dēļ viedtālrunim Huawei var būt rūpnīcas defekts vai tas var nedarboties pareizi. Tālāk apskatīsim populāros Huawei DVC tālruņu remonta pakalpojumus.

Baterijas maiņa

Pēc ilgstošas ​​tālruņa lietošanas uzlādējamais akumulators var nolietoties un zaudēt savu funkciju. Īpaša mikroshēma, kas ir atbildīga par tālruņa uzlādes un barošanas procesu, var neizdoties.

Turklāt Huawei korpusā var būt programmas avārija, strāvas pastiprinātāja darbības traucējumi vai mitrums. Tikai speciālists varēs pareizi noteikt darbības traucējumus pēc raksturīgām pazīmēm un veikt remontu, vadoties pēc konkrēta darbību algoritma.

Kontaktligzdas remonts

Ja akumulators netiek uzlādēts, visticamāk, tiek atbrīvota kontaktligzda, caur kuru Huawei tālrunis ir savienots ar tīklu, vai ir salūzis lādētājs, kas jālabo.

Skaļruņu remonts / nomaiņa

Visas Huawei tālruņa audio problēmas ir saistītas ar skaļruni vai mikrofonu, to integritāti. DVC meistari atjauninās šo elementu kontaktus, lodējot vai aizstājot skaņas procesoru ar jaunu.

Ekrāna remonts / nomaiņa

Lai identificētu problēmas ar programmatūru vai video kontrolieri, ir jāveic rūpīga diagnostika. Ja ekrānā parādās plaisa, speciālists to nomainīs ar jaunu un uzstādīs aizsargstiklu.

Citi pakalpojumi

Reakcijas trūkums pēc ieslēgšanas ir vēl viens izplatīts iemesls, kāpēc sazināties ar remontētāju, lai labotu jūsu Huawei tālruni. Tas var būt vai nu tehnisks iemesls, vai arī programmatūras problēma. Huawei viedtālruņa labošana var ietvert mikroshēmas nomaiņu, citu lodēšanas darbu veikšanu vai mirgošanu.

Ja Huawei viedtālrunis negaidīti izslēdzas, šī parādība norāda, ka noteiktās vietās nav kontaktu vai tālruņa korpuss nav pareizi sēdēts. Atjauninot kontaktu lodēšanu, jūs varat labot situāciju.

Mani izvelētie pakalpojumi
Пустая
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts
Nosūtīt pieprasījumu