Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

Huawei telefonu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Displeja moduļa maiņa 26.50EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 24.00EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana 17.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Huawei mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu telefons atrod jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs – īsts Huawei mobilo telefonu remonta meistars!

Huawei mobilo telefonu remonts

Laipni lūdzam mūsu Datoru Veselības Centrs darbnīcā!

Vajadzīgs Huawei telefonu remonts? Mēs esam priecīgi piedāvāt viņu Jums!

Pie mums jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu ierīce tiks salabota ātri un ar garantiju uz visiem veiktajiem darbiem.

Mūsu profesionālo meistaru komandai ir bagāta pieredze mobilo telefonu remontā. Mēs varam viegli tikt galā ar jebkādiem bojājumiem un problēmām, lai jums nebūtu ilgi jāpaliek bez sava iecienītākā tālruņa.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir salauzta ekrāna nomaiņa, uzlādes problēmu novēršana vai kāds cits bojājums - mēs esam gatavi palīdzēt jums un pēc iespējas īsākā laikā atjaunot Huawei telefona darbību.

Netērējiet laiku un uzticiet ierīci profesionāļiem! Sazinoties ar mums, jūs iegūsiet ne tikai augstu pakalpojumu līmeni, bet arī pārliecību par savu izvēli.

Vajadzēs Huawei telefonu remonts – zvaniet! Salabosim ātri un ar garantiju!

KĀPĒC LIETOTĀJI IZVĒLAS HUAWEI TELEFONUS?

 • Kvalitāte un funkcionalitāte

Huawei telefoniem ir lieliska uzbūves kvalitāte, progresīvas tehnoloģijas un jaudīgi procesori. Tie piedāvā plašu funkciju un iespēju klāstu, tostarp augstas izšķirtspējas kameras, ātru akumulatora uzlādi un lielu krātuvi.

 • Inovācijas

Huawei ir pazīstams ar saviem jauninājumiem mobilajās ierīcēs. Uzņēmums pastāvīgi strādā, lai izstrādātu jaunas tehnoloģijas, piemēram, iebūvētu mākslīgo intelektu un paplašināto realitāti.

 • Kamera

Huawei sadarbojas ar Leica, lai savās ierīcēs izveidotu augstas kvalitātes kameras. Viņu tālruņiem ir jaudīgas kameras, kas ļauj uzņemt augstas kvalitātes fotoattēlus un videoklipus.

 • Izturība un uzticamība

Huawei piešķir lielu nozīmi savu ierīču izturībai un uzticamībai. Viņu tālruņi veic stingrus izturības un uzticamības testus, lai apmierinātu lietotāju vajadzības.

 • Cena

Huawei piedāvā tālruņus ar labu cenas un kvalitātes attiecību. Viņi piedāvā daudzoperācijas ierīces par konkurētspējīgām cenām, padarot tās pievilcīgas daudziem pircējiem.

 • Drošība un privātums

Huawei aktīvi strādā, lai nodrošinātu savu lietotāju datu drošību un privātumu. Tie piedāvā dažādas drošības funkcijas un programmatūras atjauninājumus, lai aizsargātu lietotāju personas datus.

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Servisa centrs Datoru Veselības Centrs ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Pie mums ir bezmaksas diagnostika.

KĀDA GADIJUMĀ VAJADZĪGS HUAWEI TELEFONU REMONTS?

Biežākie Huawei tālruņu bojājumi, kad ir problēmas ar:

 • Uzlāde un akumulators

Tas var būt saistīts ar lādētāja, adaptera vai paša akumulatora nepareizu darbību. Daži lietotāji ziņo arī par ātru akumulatora iztukšošanos vai nepareizu uzlādes līmeņa parādīšanu.

 • Skārienekrāns

Tas var ietvert sensora aizkavēšanos, nereaģēšanu vai nepareizu darbību.

 • Kamera

Dažiem lietotājiem var rasties grūtības izmantot kameru, piemēram, attēla kvalitātes zudums, nepareiza fokusēšana vai problēmas ar kameras funkcijām.

 • Programmatūras bojājumi

Tas var ietvert tālruņa cilpu, lēnu darbību, lietojumprogrammu kļūdas un citas ar programmatūru saistītas problēmas.

 • Tīkla problēmas

Dažiem lietotājiem var rasties Wi-Fi vai mobilā tīkla savienojuma problēmas, slikta komunikācijas kvalitāte vai citas tīkla problēmas.

 • Fiziski bojājumi

Tas var ietvert korpusa plaisas vai lūzumus, displeja vai pogu bojājumus un citus fiziskus bojājumus.

Ņemot vērā, ka Huawei tālruņu modeļu ir daudz, šajā sarakstā ir norādīti tikai daži no visbiežāk sastopamajiem bojājumiem. Ja rodas problēmas ar tālruni, vienmēr ieteicams sazināties ar autorizētu Huawei servisa centru vai sazināties ar uzņēmuma tehnisko atbalstu, lai saņemtu palīdzību vai remontu.

MŪSU DARBNĪCAS PRIEKŠROCĪBAS, KAD IR VAJADZĪGS HUAWEI TELEFONU REMONTS

 • Bezmaksas diagnostika

Klientiem ir iespēja saņemt bezmaksas ierīces problēmas novērtējumu pirms remonta uzsākšanas. Tas ļauj viņiem iegūt skaidru priekšstatu par to, kas ir jālabo un kādas būs izmaksas.

 • Pieredzējušu meistaru komanda

Darbnīcā ir augsti kvalificēti speciālisti, kuriem ir pieredze ar Huawei ierīcēm. Tas garantē darba kvalitāti un samazina kļūdu iespējamību.

 • Caurspīdīgas cenas

Darbnīca piedāvā pārredzamību cenu noteikšanā, kad ir veikts Huawei telefonu remonts. Klienti var būt pārliecināti, ka viņiem tiks sniegts godīgs remonta izmaksu novērtējums bez slēptām izmaksām vai neparedzētām piemaksām.

 • Ātrs remonta izpildes laiks

Darbnīca tiecas pēc efektivitātes un piedāvā ātru pasūtījumu izpildi. Meistaru komanda saprot, ka Mobilie tālruņi ir kļuvuši par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu, un tāpēc remontam jānotiek pēc iespējas ātrāk.

 • Remonta garantija

Darbnīca nodrošina garantiju veiktajam remontam. Tas parāda uzticību savam darbam un gadījumā, ja nākotnē rodas problēmas, klienti var būt pārliecināti par bezmaksas servisa saņemšanu vai bojātu detaļu nomaiņu.

Visas šīs priekšrocības padara Huawei tālruņu remontdarbnīcu par pievilcīgu izvēli tiem, kas meklē uzticamu un kvalitatīvu risinājumu viedtālruņa problēmu novēršanai.

Huawei telefonu remonts par pieeejamu cenu un ar individuālu pieeju – kopā ar Datoru Veselības Centrs darbnīcu!

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.