Datu atjaunošana no flash

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika par darbības traucējumu raksturu un iespēju atjaunot informāciju no USB Flash, Compact Flash utt. (jebkuras atmiņas kartes no fotogrāfijām).
0.00EUR
Datu atjaunošana no Flash.
65.00EUR
Flash atmiņas mikroshēmu nolasīšana uz programmētāja un attēla salikšana (ar esošo algoritmu).
150.00EUR
Datu atjaunošana no monolīta Flash.
200.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Zibatmiņas (flash usb) ir ērti un kompakti datu nesēji, kurus var izmantot dažādu failu glabāšanai un pārsūtīšanai. Tomēr, tāpat kā jebkura elektroniska ierīce, zibatmiņas (flash usb)  ir pakļauti bojājumu vai datu zaudēšanas riskam. Šajā rakstā pastāstīsim, kādi iemesli var novest pie šādām situācijām, kā var atgūt datus no zibatmiņas (flash usb) un kāpēc ir jāsazinās ar Datoru veselības centrs servisu.

 

Iemesli datu zaudēšanai no zibatmiņas  (flash usb)

 

Dati no zibatmiņas  (flash usb) var tikt zaudēti dažādu iemeslu dēļ, taču visizplatītākie ir šādi:

 

  • Fizisks bojājums. Zibatmiņas (flash usb) var salūzt, saliekties, nokrist vai tikt pakļauti lietus vai augstas temperatūras iedarbībai. Tas viss var sabojāt korpusa, kontaktu vai mikroshēmas integritāti, kas padara zibatmiņas (flash usb) nederīgu vai datora neatpazīstamu.
  • Loģiskās kļūdas. Tas nozīmē, ka zibatmiņas (flash usb) esošie dati kļūst nepieejami failu sistēmas kļūdu, vīrusu, nejaušas formatēšanas vai dzēšanas dēļ.

 

Šajā gadījumā dators var noteikt zibatmiņu (flash usb), taču tā saturs netiek parādīts vai tiek nolasīts ar kļūdām.

 

  • Cilvēciskais faktors. Dažreiz dati no zibatmiņas (flash usb) tiek zaudēti lietotāju neuzmanības vai nezināšanas dēļ. Piemēram, ja izņemat zibatmiņu (flash usb) no porta, to droši neatvienojot, jūs riskējat sabojāt failu sistēmu vai tajā esošos datus. Turklāt, ja neveidojat svarīgu failu dublējumkopijas, varat tos pazaudēt, ja zibatmiņa (flash usb) sabojājas vai tiek pazaudēta.

 

Kad ir nepieciešams salabot zibatmiņu  (flash usb)?

 

Ja rodas kāds no iepriekš aprakstītajiem zibatmiņas (flash usb) datu zaudēšanas iemesliem, jums jāsazinās ar datu labošanas un atkopšanas speciālistiem. Nemēģiniet pats atgūt datus no zibatmiņas  (flash usb), jo jūs varat tikai pasliktināt situāciju un neatgriezeniski zaudēt datus. Tāpat neizmantojiet zibatmiņu (flash usb), kamēr ta nav salabota, lai izvairītos no tajā esošo datu pārrakstīšanas.

 

Kas nosaka datu atjaunošanas cenu no zibatmiņas (flash USB)?

 

Datu atjaunošanas cena no zibatmiņas diska ir atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram:

 

  • Bojājumu sarežģītība. Zibatmiņas (flash USB) fiziskai bojāšanai ir nepieciešamas sarežģītākas un dārgākas atkopšanas metodes nekā loģiski bojājumi. Dažos gadījumos var būt nepieciešams nomainīt zibatmiņas (flash USB) elementus vai pārsūtīt datus uz citu datu nesēju.
  • Datu apjoms. Jo vairāk datu ir jāatgūst, jo vairāk laika un resursu tas prasīs. Turklāt cena var būt atkarīga no tā, kāda veida faili ir jāatkopj, jo dažus no tiem var būt grūtāk analizēt un atkopt.
  • Atjaunošanas steidzamība. Ja jums ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk atjaunot datus no zibatmiņas, tad par steidzamību būs papildus jāmaksa. Ja nesteidzaties, tad termiņi būs standarti.

 

Kāpēc zibatmiņas (flash USB) remontu vajadzētu uzticēt Datoru veselības centrs servisam?

 

Datoru veselības centrs serviss ir profesionāls uzņēmums, kas remontē un atjauno datus no dažādiem datu nesējiem, tostarp zibatmiņām. Sazinoties ar mums, jūs saņemsiet šādas priekšrocības:

 

  • Augsts kvalifikācijas līmenis. Mūsu speciālistiem ir liela pieredze un zināšanas remonta un datu atkopšanas jomā no zibatmiņas diskiem. Mēs izmantojam mūsdienīgu aprīkojumu un programmatūru, kas ļauj atgūt datus pat vissarežģītākajos gadījumos.
  • Kvalitātes nodrošināšana. Mēs garantējam, ka mēs atgūsim visus iespējamos datus no jūsu zibatmiņas (flash USB) diska vai atgriezīsim jūsu naudu. Mēs arī garantējam jūsu datu konfidencialitāti un drošību, kas netiks nodoti trešajām personām vai izmantoti citiem mērķiem, izņemot atgūšanu.
  • Pieejama cena. Mēs piedāvājam jums datu atgūšanu no zibatmiņas (flash USB) par pieņemamu cenu, kas ir atkarīga no bojājuma sarežģītības un datu apjoma. Mēs neiekasējam nekādas slēptās maksas vai komisijas maksas, kā arī nodrošinām bezmaksas zibatmiņas diagnostiku un datu atkopšanas konsultācijas.
  • Ātra pasūtījuma izpilde. Mēs cenšamies pēc iespējas ātrāk atgūt datus no jūsu zibatmiņa, lai jūs netērētu laiku un neizjustu diskomfortu. Atkarībā no bojājuma sarežģītības un datu apjoma, mēs varam atgūt datus no zibatmiņas diska dažu stundu vai dienu laikā.

 

Ja atrodaties Rīgā un vēlaties atgūt datus no zibatmiņas, tad sazinieties ar Datoru veselības centrs servisu. Mēs palīdzēsim jums atgūt svarīgos failus un ietaupīt jūsu nervus. Sazinieties ar mums pa tālruni vai apmeklējiet mūsu mājaslapu, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un iesniegtu pieprasījumu.

 

Datu atjaunošana no zibatmiņas ir sarežģīta un atbildīga procedūra, kas būtu jāuztic profesionāļiem. Serviss Datoru veselības centrs Jums piedāvā kvalitatīvu, ātru un lētu datu atjaunošanu no zibatmiņas Rīgā. Sazinieties ar mums, un mēs jums atgriezīsim jūsu datus un mieru.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts