Monitoru remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
Monitora ekrāna nomaiņa
40.00EUR
Monitora apgaismojuma nomaiņa
30.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

SAMSUNG LG
NEC ACER
PHILIPS BENQ
SONY TOSHIBA
VIEWSONIC  

Dažādi monitora darbības traucējumi var sabojāt darbu ar datoru. Nav jēgas gaidīt, kad šī problēma pati izzudīs. Mūsu servisa centrs Datoru Veselības Centrs, kas vairākus gadus veiksmīgi darbojas Rīgā, veic kvalitatīvu visu populāro zīmolu monitoru remontu. Ja tiek konstatēta problēma, pēc iespējas agrāk sazinieties ar speciālistu. Diagnostika tiek veikta bez maksas, un visas turpmākās darbības tiek saskaņotas ar klientu.

Barošanas avotu remonts

Bieži gadās, ka monitoru nevar ieslēgt, izmantojot barošanas pogu, vai arī tas var ieslēgties tikai uz pāris sekundēm. Parasti tas notiek, kad barošanas avots nedarbojas. Plate var būt uzstādīts ārēji vai iekšēji. Ārējā enerģijas avota remonts sastāv no tā nomaiņas. Otrajā gadījumā speciālistiem būs jāizjauc monitors, jānosaka bojājuma pamatcēlonis un tikai pēc tam jāturpina remonts.

monitoru remonts

Apgaismojuma remonts

Ekrānam apgaismojuma nav, bet tajā tiek redzāms attēls. Šādu sadalījumu parasti izraisa izdegusi invertora plāksne un / vai barošanas avots. Retākos gadījumos izdegušas apgaismojuma lampas. Dažreiz gaismas diodes tiek bojātas veselās grupās. Tas ir gadījumā ar LED apgaismojumu. Pēc diagnostikas atbilstošās monitora daļas tiek salabotas. Apgaismošanas lampas tiek mainītas uz jaunām.

Matricas remonts un nomaiņa

Matrica ir atbildīga par stabilu augstas kvalitātes attēlu pārraidi uz monitora. Neveiksmes tā darbībā izraisa šādus traucējumus:

  • uz ekrāna parādās dažādu krāsu svītras, kas var būt horizontālas vai vertikālas;
  • sadalīti pikseļi parādās dažādās monitora ekrāna daļās;
  • attēls uz monitora netiek parādīts visā ekrānā;
  • displejā ir bojāta krāsu pārsūtīšana;
  • pilnīga attēla neesamība vai tā mirgošana.

Matricas nomaiņa vai pielāgošana ir lētāka nekā jauna monitora iegāde. Galvenais ir tas, ka viss darbs tiek veikts augstā līmenī, un tas ir obligāts tikai pieredzējušiem speciālistiem. Tad šo monitoru būs iespējams izmantot ilgu laiku un baudīt augstas kvalitātes attēlu uz ekrāna.

monitoru remonts

Mūsu priekšrocības

Datoru Veselības Centrs darbojas kopš 2011. gada, Rīgā (Latvijā). Šajā laikā mūsu uzņēmumam ir izveidojusies uzticama klientu attieksme, kuri mūs iesaka saviem draugiem kā īstus savas jomas profesionāļus. Mūsu komandā ir pieredzējuši speciālisti, kuri diagnosticē bez maksas jebkurā situācijā un ar jebkuru ierīci. Nepieciešamie remontdarbi tiek veikti tikai pēc cenas norunāšanas. Mēs vienmēr cenšamies pārsniegt klienta cerības, veicot remontu pēc iespējas ātrāk, nezaudējot kvalitāti. Kopā ar veikto darbu jūs saņemat garantiju uz period no 4 mēnešiem līdz 2 gadiem. Mēs arī sniedzam pakalpojumus ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumiem.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts