Sony televīzoru remonts

Bezmaksas konsultācija

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par vēlamo remonta veidu vai bezmaksas diagnostiku:
- atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus tabulā zemāk;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Televizora diagnostika
0.00EUR
Barošanas bloka plates bojājums
40.00EUR
Invertera nomaiņa
40.00EUR
Apgaismojuma lampu nomaiņa
45.00EUR
Vadības plates remonts
40.00EUR
Matricas mehāniskie bojājumi
40.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Sony televizori dod priekšroku daudziem lietotājiem. Nav brīnums. Galu galā uzņēmuma aprīkojums ir slavens ar uzticamību, uzticamību un ilgu darbības periodu. Lai gan ārēju faktoru ietekmē tas var neizdoties.

 

Kvalificēts Sony TV remonts palīdzēs jums atrisināt problēmu, kuru jūs vienmēr varat uzticēt mums. Darbus veicam operatīvi, efektīvi un ar garantiju, un cenas par TV remontu Datoru Veselības centrā jūs patīkami iepriecinās.

 

Sony televizorus raksturo vairāki noteikti sadalījumi. Katrai problēmai ir savas īpatnības, un katrai no tām ir nepieciešama īpaša pieeja remontam. Apsvērsim visbiežāk sastopamos darbības traucējumus un to cēloņus.

 

TV neieslēdzas

 

Ja, ieslēdzot Sony TV, indikators nedarbojas, jums vajadzētu rūpīgāk apskatīt barošanas avotu. Tās sadalījumu var saistīt ar strāvas pārspriegumu un biežu strāvas padeves pārtraukumu.

 

sony televīzoru remonts
 

Tehnika pati izslēdzas

 

Ar stabilu spriegumu un periodisku Sony TV izslēgšanu jums jāpārbauda ne tikai barošanas avots, bet arī galvenā plate. Plaisu un citu bojājumu klātbūtnē par remontu nevar būt ne runas. Nepieciešama nomaiņa.

 

Uz tālvadības pulti nav atbildes

 

Šajā gadījumā remonts galvenokārt ietver tālvadības pulta bateriju nomaiņu. Iespējama arī tā pilnīga izgāšanās. Ja ar ierīci viss ir kārtībā, jums vajadzētu diagnosticēt procesoru un tālvadības pulti pašā televizorā.

 

Atmiņas problēmas

 

Diezgan bieži mēģinājumi noskaņot un saglabāt kanālus nebeidzas ar panākumiem. Paši iestatījumi netiek saglabāti, atkal ieslēdzot Sony TV. Šajā gadījumā atmiņas mikroshēma var būt jālabo vai jānomaina.

 

Pogas nedarbošana

 

Bieži vien viss ir saistīts ar kļūdainiem kontaktiem. To remonts nav īpaši grūts. Ja kontakti ir ideālā kārtībā, jūs nevarat iztikt bez televizora procesora diagnosticēšanas.

 

sony televīzoru remonts
 

Skaņas problēmas

 

Bieži vien skaļruņu remonts ir nepieciešams, ja rodas problēmas ar skaņu. Tas ir par skaņas procesoru vai pastiprinātāju. Jums vajadzētu arī izpētīt Sony TV iestatījumus un ārējo skaļruņu savienojumu.

 

Slikta bilde

 

Daudzkrāsainas svītras, citi artefakti, daļēja vai pilnīga attēla neesamība. Šādas problēmas ir saistītas ar matricu vai šleifu. Lai gan nevajadzētu aizmirst par citu sistēmas elementu sadalījumu. Tikai pēc visaptverošas diagnozes var noteikt patieso cēloni un pieņemt lēmumu par turpmāku televizora remontu.

 

Nepieciešams Sony televizora remonts ar garantiju? Tad nāc pie mums. Datoru Veselības centrā jūs atradīsit kvalificētu palīdzību, ātru apkalpošanu un pieņemamas cenas.

 

Sazinies ar mums!


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts