Telegram Viber Whatsapp
Māza Nometņu iela 32 (100 metri no tirgus)
Hipokrāta iela 37 (pretī t/c "SKY")

P.-Pk. 10:00 – 19:00

S. 10:00 – 18:00

+371 220 033 43

Lenovo telefonu remonts

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.

Diagnostika 0.00EUR
Displeja moduļa maiņa 26.50EUR
Kontaktligzdas maiņa (problēmas ar ielādēšanu) 24.00EUR
Programmatūras uzstādīšana/atjaunināšana 17.00EUR

Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Lenovo mobilo telefonu remonts

Esiet sveicināti Datoru Veselības Centrs darbnīcā - vietā, kur jūsu telefons atrod jaunu dzīvi!

Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc vēlamā remonta veida vai bezmaksas diagnostikas:
- iepriekš redzamajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

 • Bezmaksas diagnostika
 • remonts tajā pašā dienā
 • Zemākās cenas pilsētā
 • Garantija gads

Datoru Veselības Centrs – īsts Lenovo mobilo telefonu remonta meistars!

Lenovo mobilo telefonu remonts

Lenovo mobilie tālruņi uzreiz iecienījuši populāritāti ar uzticamību, funkcionalitāti un ilgu akumulatora darbības laiku.

Bet tāpat kā jebkura cita tehnoloģija, arī Lenovo tālrunis dažreiz sabojāties.

Datoru Veselības Centrs servisa centri Rīgā piedāvā profesionālu Lenovo mobilo tālruņu remontu ar bezmaksas diagnostiku. Turklāt speciālisti sniedz plašu pakalpojumu klāstu.

Mūsu galvenās priekšrocības ir:
 • bezmaksas diagnostika;
 • darba pieredze kopš 2007 gada;
 • pieejamas cenas;
 • garantijas laiks visiem pakalpojumiem;
 • dažādas norēķinu metodes;
 • apskatīsim tipiskos Lenovo tālruņu bojājumus.

Stikla nomaiņa, skārienekrānā Lenovo

Ekrāns ir būtisks jebkuras ierīces elements. Šī ir visneaizsargātākā daļa visā ierīcē, tāpēc tā diez vai var izturēt izciļņus vai kritienus. Šajā gadījumā ir iespējams displeja krāsu reproducēšanas vai "salauztu" pikseļu parādīšanās pārkāpums.

Ja remonts netiek veikts savlaicīgi, problēma pasliktināsies. Plaisas izplatīsies pa visu ekrānu, un displejā radīsies grūtības. Ekrāna nomaiņa Lenovo tālrunī tiek veikta Datoru Veselības Centrs servisa centros.

IZVĒLIETIES MOBILĀ TĀLRUŅA MODEĻI:

Servisa centrs Datoru Veselības Centrs ātri veiks mobilā telefona remontu par demokrātisku cenu, izmantojot augstas kvalitātes komponentus. Pie mums ir bezmaksas diagnostika.

Lādētāja ligzdas remonts

Lādēšanas porta atteice noved pie nopietnas ierīces funkcionalitātes samazināšanās. Pieslēgvieta var pārtraukt darbu, jo ir uzkrājušies gruveši, netīrumi, paša savienotāja deformācija vai kabeļa bojājumi.

Ligzdas remonts vai nomaiņa tiek noteikta pēc diagnostikas Datoru Veselības Centrs. Mūsu meistari iesaka nomainīt strāvas savienotāju, jo tā ilgstoša lietošana neizbēgami noved pie ierīces fiziskas nodiluma.

Skaļruņu remonts / nomaiņa

Skaļruņu remonts Lenovo tālrunī ir nepieciešams šādos gadījumos:

 • sarunā parādās trokšņi;
 • nav iespējas dzirdēt sarunu biedra balsi vai mūziku.

Šādos gadījumos vednis vispirms aplūko sīkrīka iestatījumus, ja tie ir kārtībā, tad skaļrunis tiek labots vai nomainīts.

Tālruņa OS maiņa

Lenovo tālrunis darbojas stabili un efektīvi tikai ar uzticamu programmatūru. Darbības process, kā arī neuzmanīga rīcība var izraisīt nepatīkamas sekas tālruņa darbībā:

 • tālrunis sasalst vai izslēdzas;
 • instalētās lietojumprogrammas nedarbojas pareizi;
 • cita veida problēmas (ūdens iekļūšana, darbības ātruma samazināšana, problēmas ar tīklu).

Precīzs iemesls, kāpēc tiek konstatēts tālruņa darbības traucējums, būs atklāts pēc kvalificēta meistara rūpīgas diagnostikas. Remontējiet Lenovo pats, pat ja šķiet, ka iemesls ir acīmredzams (piemēram, tālrunī ir izsists stikls). Mūsdienu mobilais tālrunis ir sarežģīta un ļoti funkcionāla ierīce, kurai nepieciešams tikai kompetents un godīgs

FAQ

Zemāk ir noradīti visbiežāk sastopamie jautājumi, ar kuriem saskaras mobilo telefonu lietotāji. Ja jūsu jautājums nav iekļauts šeit, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot jebkuru no pieejamajiem veidiem, kas norādīti mūsu mājaslapā.

Šis jautājums tiek atrisināts atkarībā no tālruņa modeļa un displeja bojājuma veida. Atsevišķos gadījumos var nomainīt tikai ierīces ekrānu, bet visbiežāk šīs problēmas remonts tiek veikts ar kompleksu skārienjutīgās tastatūras un tālruņa displeja nomaiņu.

Vairumā gadījumu tālruņa skaļruņu iziešana no darbības ir mitruma mikrofona vai putekļu piesārņojuma nokļūšana. Lai atrisinātu problēmu, skaļruņa veikls tīrīšana palīdzēs ar īpašiem līdzekļiem mobilajām ierīcēm. Ja problēmu neizdodas novērst, labāk ir sazināties ar mūsu servisa centru, lai saņemtu profesionālu palīdzību aparāta remontā.

90% gadījumu no trieciena neizdodas jaudas pastiprinātājs, kas visbiežāk ir konstruktīvi izgatavots uz keramikas pamatnes. Mūsu servisa centrs pēc telefona remonta ar šādu defektu noteikti veic galveno parametru (jutīguma, raidītāja jaudas u.c.) datora diagnostiku.

Pēc iespējas ātrāk atvienojiet akumulatoru, nemēģiniet ieslēgt tālruni! Jo ātrāk jūs nododat tālruni remontam, jo lielākas izredzes uz pozitīvu rezultātu un jo ilgāk tas jums kalpos. Saskaroties ar dēli ar mitru vidi, veidojas oksīds, kas izraisa īssavienojumu un citus bojājumus. Patstāvīga tālruņa žāvēšana, visbiežāk, nerada neko, jo jūs varat noņemt atlikušo mitrumu tikai ar speciālām iekārtām, izmantojot īpašus risinājumus, un ievērojot noteiktu tehnoloģiju. Viss mitruma noņemšanas process no tālruņa aizņem vismaz vienu dienu.

Parasti kļūdas diagnostika ilgst 1-2 dienas (ja vien, protams, nav acīmredzama defekta, piemēram, ekrāns ir salauzts). Bezmaksas diagnostika!

Atsauksmes

Skatīt visas atsauksmes
2021. gada 14. jūlijs Ļoti labs servis atnesu savu datoru hipokrāta iela 37 uz profilaksi 2 stundu laika visu izdatija Visiem iesaku.
2023. gada 12. jūlijs Par Hipokrāta ielas filiāli varu teikt visu to labāko, ļoti atsaucīgs personāls, visu izdara ātri un kvalitatīvi.
2023. gada 22. oktobris When it comes to laptops, they'll do the work in no time. Pricing is fair for the extra time the device will serve you.
2023. gada 18. oktobris Laipna apkalpošana.Ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Zinošs meistars.Bija nepieciešams mobilā telefona remonts. Tās pašas dienas pēcpusdienā jau varēju lietot savu telefonu.Iesaku šo darbnīcu.