Samsung akumulatora nomaiņa

Bezmaksas konsultācija

Nepieciešamā veida remonta vai bezmaksas diagnostikas pieprasījumu varat nosūtīt:
- zemāk esošajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
Samsung akumulatora nomaiņa
25.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Akumulators ir jūsu Samsung viedtālruņa sirds. Tas nodrošina tā veiktspēju un izturību. Bet laika gaitā akumulators nolietojas, zaudē ietilpību un nevar noturēt uzlādi. Tas var izraisīt tādas problēmas kā:

  • Ātra akumulatora izlāde;
  • ierīces pārkaršana;
  • zema produktivitāte;
  • izslēgšana ar zemu uzlādi;
  • nespēja ieslēgt viedtālruni.

Kad tas ir jāremontē?

Ja pamanāt, ka tālrunis ātri izlādējas, neieslēdzas vai pārkarst, jums jāsazinās ar mums, lai nomainītu Samsung akumulatoru. Tas var būt saistīts ar vecu vai bojātu akumulatoru, kas vairs nevar droši darboties. Turklāt novecojis akumulators var izraisīt citas problēmas, piemēram, strauju veiktspējas pasliktināšanos un sliktu skaņas un attēla kvalitāti ekrānā.

Kas nosaka pakalpojuma cenu?

Samsung akumulatora maiņas cena ir atkarīga no tālruņa modeļa, nomaiņas sarežģītības un rezerves daļu izvēles. Tomēr mēs vienmēr cenšamies saviem klientiem nodrošināt vispieejamākās cenas.

Kāpēc izvēlēties mūsu Samsung akumulatoru nomaiņas pakalpojumu?

Akumulatora nomaiņa pret Samsung Rīgā ir atbildīga un sarežģīta procedūra, kas prasa pieredzi, profesionālu aprīkojumu un oriģinālās rezerves daļas. Ja vēlaties iegūt kvalitatīvu un garantētu rezultātu, tad sazinieties ar Datoru veselības centrs servisu. Mēs piedāvājam jums:

  • Bezmaksas diagnostika un konsultācija. Mūsu komanda ir gatava veikt rūpīgu jūsu ierīces diagnostiku, kā arī sniegt profesionālus padomus par akumulatora nomaiņu.
  • Oriģinālie Samsung akumulatori ar garantiju. Mēs izmantojam tikai oriģinālās Samsung daļas, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka jūsu tālrunis darbosies tikpat labi bez traucējumiem.
  • Pieejamas cenas un dažādi apmaksas veidi. Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas samsung akumulatora nomaiņai un dažādus maksājumu veidus, lai jūsu ierīces apkalpošana būtu pēc iespējas ērtāka.

Ja pamanāt, ka jūsu Samsung tālruņa darbība ir sliktāka nekā parasti, neatlieciet akumulatora nomaiņu uz vēlāku laiku. Sazinieties ar mums, lai veiktu profesionālu Samsung akumulatora nomaiņu Rīgā un citos reģionos, un jūs iegūsit vislabāko no savas ierīces.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts