Samsung sensora nomaiņa

Bezmaksas konsultācija

Nepieciešamā veida remonta vai bezmaksas diagnostikas pieprasījumu varat nosūtīt:
- zemāk esošajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
Samsung sensora nomaiņa
26.50EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Sensors ir viena no svarīgākajām detaļām jebkurā modernā sīkrīkā. Viņš ir atbildīgs par informācijas pārsūtīšanu no ekrāna uz ierīces elektroniku un ļauj lietotājam to vadīt bez taustiņiem un pogām. Mūsu servisa centrs piedāvā Samsung sensoru nomaiņu Rīgā. Mēs izceļamies ar sniegto pakalpojumu kvalitāti, saprātīgām cenām un ērtu biroja atrašanās vietu. Samsung sensora nomaiņas pieprasījumu varat atstāt pa tālruni vai mājaslapā.

Kad jums ir nepieciešams remontēt tālruni?

Viedtālruņa sensors ir jāremontē, ja tas pārstāj darboties pareizi vai vispār atsakās reaģēt uz pieskārienu. Daži no visbiežāk sastopamajiem iemesliem, kāpēc var būt nepieciešama Samsung sensora nomaiņa, ir šādi:

  • Fiziski bojājumi: ja viedtālruņa ekrāns ir bojāts sitiena vai nomešanas rezultātā.
  • Programmatūras problēmas: daži daļu defekti var būt saistīti ar programmatūru, kas to kontrolē. Šādā gadījumā varat mēģināt atrisināt problēmu, atjauninot vai atkārtoti instalējot operētājsistēmu.
  • Putekļi, netīrumi un ūdens: dažos gadījumos Samsung sensors būs jānomaina, jo ierīcē atrodas svešas daļas. Bieži vien pakalpojums ir nepieciešams, ja viedtālrunis ir bijis lietus vai iekritis ūdenī.

Ja pamanāt problēmas ar viedtālruņa sensoru, labāk neatlikt problēmu un sazināties ar speciālistiem, lai veiktu ierīces diagnostiku un remontu.

Cik maksā samsung sensora nomaiņa

Tālruņa modelis. Samsung sensora nomaiņas izmaksas var atšķirties atkarībā no modeļa, jo dažus viedtālruņus ir grūtāk izjaukt nekā citus.

Detaļu kvalitāte. Samsung sensora nomaiņas cena ir atkarīga no tā, vai tiek izmantota oriģinālā vai rezerves daļas analoga.

Garantija. Ja tiek nodrošināta garantija, tas var palielināt izmaksas, taču, ja kaut kas noiet greizi, varat saņemt bezmaksas remontu vai nomaiņu.

Kur pasūtīt nomaiņu

Datoru veselības centra servisā strādā kvalificēti speciālisti un vienmēr ir gatavs palīdzēt viedtālruņa remontā. Atstājiet pieprasījumu pa tālruni un saņemiet bezmaksas konsultāciju, kā arī noskaidrojiet sensora nomaiņas cenu savā tālrunī.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts