Huawei akumulatora nomaiņa

Bezmaksas konsultācija

Nepieciešamā veida remonta vai bezmaksas diagnostikas pieprasījumu varat nosūtīt:
- zemāk esošajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
Huawei akumulatora nomaiņa
25.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Huawei akumulatora nomaiņa ir svarīga procedūra, kas ļauj pagarināt ierīces kalpošanas laiku. Parasti problēmas ar akumulatoru parādās pakāpeniski, un to izpausme var būt atkarīga no lietošanas intensitātes, ierīces vecuma, kā arī no temperatūras apstākļiem. Ja rodas problēmas ar akumulatoru, remonts jāveic pēc iespējas ātrāk. Bojāts akumulators var sabojāt ierīci vai radīt problēmas ar citiem komponentiem.

Kāpēc viedtālruņa akumulators sabojājas?

Sīkrīka akumulators dažādu iemeslu dēļ zaudē savu efektivitāti. Šeit ir daži no tiem:

  • Nodilums. Tāpat kā jebkura cita baterija, arī viedtālruņa akumulators galu galā nolietojas un zaudē savu ietilpību. Šādi rīkojoties, lādētājs var ātri izlādēties un saīsināt darbības laiku starp uzlādēm.
  • Siltums. Augstas temperatūras dēļ akumulators var pārkarst un ātri zaudēt uzlādi. Tāpēc nevajadzētu atstāt tālruni saulē vai slēgtā automašīnā.
  • Bojājumi. Ja viedtālruņa akumulators tiek jebkādā veidā sabojāts, piemēram, nokrītot tālrunim vai nepareizas uzlādes dēļ, tas var izraisīt tā darbības traucējumus un tas ir jānomaina pret Huawei akumulatoru.
  • Programmatūras kļūdas. Dažreiz viedtālruņa akumulators saplīst trešās puses programmatūras dēļ. Piemēram, ja ir instalēta nesaderīga vai kļūdaina programma, tas var izraisīt lielu enerģijas patēriņu un ātru akumulatora iztukšošanos.

Lai izvairītos no problēmām, izmantojiet oriģinālo lādētāju, nepārkarsējiet tālruni, izvairieties no bojājumiem un regulāri pārbaudiet akumulatora stāvokli. Mūsu centrs veic akumulatoru nomaiņu Huawei Rīgā. Zvaniet, lai uzzinātu sīkāku informāciju un cenas.

Remonta izmaksas un kur pasūtīt Huawei rezerves akumulatoru

Huawei akumulatora nomaiņas cena ir atkarīga no ierīces modeļa, akumulatora veida un nomaiņas procedūras sarežģītības. Parasti cena sastāv no paša akumulatora izmaksām un meistara darba.

Datoru veselības centra serviss ir uzticams partneris Huawei remontam. Mūsu kvalificētu meistaru komanda Huawei akumulatora nomaiņu veic ātri un efektīvi, izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas. Mums ir pieredze darbā ar dažādu modeļu ierīcēm. Mēs garantējam savu pakalpojumu kvalitāti un sniedzam garantiju nomainītajam akumulatoram. Uzticiet Huawei akumulatora nomaiņu profesionāļiem un pagariniet tālruņa mūžu!


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts