Huawei displeja nomaiņa

Bezmaksas konsultācija

Nepieciešamā veida remonta vai bezmaksas diagnostikas pieprasījumu varat nosūtīt:
- zemāk esošajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
Huawei displeja nomaiņa
26.50EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Huawei ir pierādījis savu produktu kvalitāti, tomēr, tāpat kā jebkura cita tehnoloģija, viedtālruņi nav pasargāti no iespējamiem bojājumiem un darbības traucējumiem, kas parādās darbības laikā. Displeja kļūmes ir viena no visbiežāk sastopamajām problēmām, ar ko pie mums vēršas mūsu klienti. Mūsu uzņēmums Rīgā nomainīs Huawei displeju.

Galvenie Huawei displeja nomaiņas bojājumu veidi

  • Plaisas vai bojājumi. Ja tālrunis tiek sasists vai nomests, tas var tikt saskrāpēts vai citādi bojāts, kā rezultātā attēls var tikt parādīts nepareizi vai pilnībā zaudēts.
  • Fona apgaismojuma kļūme. Ja displejam nav fona apgaismojuma vai tas nedarbojas pareizi, ekrāna attēls var būt ļoti tumšs vai nesalasāms.
  • Problēmas ar skārienekrānu. Ja sensors nereaģē uz nospiešanu, tas var būt saistīts ar paša ekrāna darbības traucējumiem vai sliktu tā kabeļa savienojumu ar vadības paneli.
  • Matricas darbības traucējumi. Ja displeja matrica pārstāj darboties, tad ekrānā var parādīties dažādi attēla izkropļojumi vai tā pilnīgs zudums.
  • Displeja kontrollera darbības traucējumi. Ja kontrolleris ir bojāts, attēls ekrānā var būt ļoti tumšs vai nesalasāms.
  • Displeja savienotāja kļūme. Ja savienotājs, kas savieno displeju ar vadības paneli, nedarbojas pareizi, attēls ekrānā var būt ļoti tumšs vai netiek rādīts vispār.
  • Visas šīs problēmas var atrisināt, viedtālrunī nomainot Huawei displeju. Ja rodas līdzīga problēma, ieteicams sazināties ar servisa centru, lai veiktu diagnostiku un remontu.

Kur un par kādu cenu tiek nomainīts Huawei displejs

Mūsu pakalpojums piedāvā Huawei displeja nomaiņas pakalpojumu, izmantojot kvalitatīvas detaļas. Mums ir visi nepieciešamie instrumenti un aprīkojums viedtālruņu remontam. Mūsu servisa centrs sniedz garantiju visa veida darbiem, tostarp Huawei displeja nomaiņai, kas nodrošina mūsu klientiem aizsardzību pret iespējamiem riskiem.

Pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no sīkrīka modeļa, ekrāna diagonāles, matricas veida un vairākiem citiem kritērijiem. Cik maksā Huawei displeja nomaiņa un kā tas tiek darīts – pārbaudiet pa tālruni.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts