Huawei tālruņa programmaparatūras maiņa

Bezmaksas konsultācija

Nepieciešamā veida remonta vai bezmaksas diagnostikas pieprasījumu varat nosūtīt:
- zemāk esošajā tabulā atlasot vienu vai vairākus pakalpojumus;
- sazinoties ar mūsu tiešsaistes tērzēšanu.

Vietnē esošā informācija par cenām nav publisks piedāvājums un ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem,
ir orientējošs un var atšķirties no faktiskajām cenām.
Diagnostika
0.00EUR
Huawei tālruņa programmaparatūras maiņa
20.00EUR
Uzticiet savu iekārtu profesionāla specialista rokās!

Uzticiet savu tālruni profesionāla speciālista rokās!

Bezmaksas diagnostika

Remonts taja paša dienā

Viszemākas cenas pilsētā

Garantija - 1 gads

Huawei tālruņa problēmas ir programmatūras (OS) atjaunināšanas process ierīcē. Mirgošanas procesa laikā tālrunī tiek lejupielādēta jauna operētājsistēmas versija, kas aizstāj veco versiju. Šis process var palīdzēt novērst ierīces kļūdas un problēmas, uzlabot veiktspēju un pievienot jaunas funkcijas. Mūsu speciālisti Rīgā remontēs Huawei telefonu, veiks diagnostiku un nepieciešamības gadījumā remontēs sīkrīku.

Kā saprast, ka jums ir nepieciešama Huawei tālruņa programmaparatūra

Ja jums ir problēmas ar tālruni, kas nav saistītas ar aparatūras problēmu, dažos gadījumos jums var būt nepieciešams mainīt programmatūru Huawei tālruni. Tālāk ir norādītas dažas pazīmes, kas liecina, ka jūsu sīkrīkam ir nepieciešams atjauninājums.

  • Bremzē un sasalst. Ja tālrunis ir kļuvis lēnāks, tas var būt programmatūras problēmu dēļ. Šajā gadījumā Huawei tālruņa programmaparatūra var palīdzēt novērst šīs problēmas.
  • Uzlādes problēmas. Ja viedtālrunis neuzlādējas vai ātri izlādējas, tas var būt saistīts ar programmatūras problēmām, kuras var atrisināt ar programmaparatūru.
  • Tīkla problēmas. Ja rodas problēmas ar mobilajiem sakariem, to var izraisīt programmatūras darbības traucējumi, kas radīs nepieciešamību mirgot viedtālruni.
  • Nepareizs aplikāciju darbs. Ja lietotnes tālrunī nedarbojas pareizi vai avarē, tas ir iespējams arī slikti instalētas OS dēļ.

Ja pamanāt vismaz vienu no šīm pazīmēm, ieteicams sazināties ar servisa centru, lai diagnosticētu un atrisinātu problēmu. Dažos gadījumos mirgošana var atrisināt problēmu, tomēr nav ieteicams Huawei tālruni zibināt pašiem, jo ​​tas izraisīs tālruņa darbības traucējumus.

Mūsu centra priekšrocības

Visām mūsu detaļām un izmantotiem piederumiem ir garantija, kas nodrošina augstas kvalitātes remontu un uzticamu ierīces darbību.

Piedāvājam plašu mobilo ierīču remonta pakalpojumu klāstu, tai skaitā ekrānu, sensoru, bateriju, kameru, savienotāju u.c. nomaiņu.

Mums ir lieliska reputācija mūsu klientu vidū, kas liecina par mūsu darba augsto kvalitāti.

Mēs augstu vērtējam ikvienu klientu un esam gatavi palīdzēt jebkurā ērtā laikā, pat brīvdienās un svētku dienās, lai atrisinātu jebkuru problēmu ar tālruni.

Huawei tālruņa mirgošanas izmaksas paziņos vadītājs konsultācijas laikā vai servisa centra speciālists, veicot sīkrīka diagnostiku.


Datoru veselības centrs
Hipokrāta iela 37 - 3 kapņu telpa, Rīga, LV-1079, Latvia
Datoru veselības centrs
Mazā Nometņu iela 32-2.stāvs, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Mani izvelētie pakalpojumi
Tukšs
Nepareizi aizpildīts
Nepareizi aizpildīts